Jump to content



Online: Глория - Полудяваш по мен


Препоръчани коментари

По принцип много харесвам Глория, но лично тази песен на мен нещо не успя да ме грабне. Първо клипа ми прилича много на "Обратно броене", второ мелодията е една много позната, все едно сме 1998 година, няма лошо в това де, ама очаквах от нея нещо в стил "Ненаситна". Успех на новата песен иначе! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Цеца и Драгана ще ги помете, ама в някой друг живот.

Приятна песен, но нищо особено, толкова леко, че чак хвърчащо. Аеанжиментът както винаги е слаб, трябват балкански рутми и инструменти. Денс можем да слушаме и по Сити.

 

Цеца, може би не като песни. Драгана какво има за помитане? Това си е най-обикновена кръчмарска певица, а и изглежда старомодно, като излязла от нафталина. Иначе като глас е по-добра и от двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, но отсвирът с тази детска мелодия разваля всичко. Клипът определено е копие на "Обратно броене", но поне е по-добър от него. Очаквам по-фолкаджийски песни от Глория, миналата година 3-те нови бяха по-добри от тези това лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това като го слушаш, не го отъждествявам с Глория по никакъв начин. Може да е приятна песента, но повече от двайсетина пъти не бих я слушал, много се излага с тези парчета...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца, може би не като песни. Драгана какво има за помитане? Това си е най-обикновена кръчмарска певица, а и изглежда старомодно, като излязла от нафталина. Иначе като глас е по-добра и от двете.

Пусни си концерта на Драгана в Арена Белград. :) Отделно се сети 90-те с всичките й танци и клипове колко е била "кръчмарка".

Глория е по-добра и от двете взети заедно, като всичко. Просто онези имат железен екип и традициите при тях датират много преди ние да си помислим да бъдем техен аналог.

 

Новата песен е по-добре като гледания от предната. Но май ни очаква още един дует със Симона скоро, дано е финален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...