Jump to content



Online: Ивана ft. Васил Иванов - Кралете


Препоръчани коментари

И кое по-точно е неадекватното?

 

Не ви ли писна от превъзнасяне на подобни проекти? Представям си аз да припадам по проекти като "Моят мъж" и "Предадох те", само защото са на Анелия.

 

Наистина ли ти харесва този проект? Наистина ли стои добре в дискографията на Ивана до подобни бързи, динамични парчета като "Време за мъже", "Нещо НеТипично", "Не е ваша работа", "Това е парчето" и т.н.? Точно Ивана ли няма възможността да направи кръчмарска песен, без тя да е гнусна, мазна ода за мутрафона? И по възможност в клипа да няма поливане на златна боя върху сутиени? Толкова ли е трудно за Ивана да оцени мелодията, ритъма, текста?

 

Грозна гледка са фенове, които харесват всичко, което любимката им пусне, независимо какъв боклук е.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ви ли писна от превъзнасяне на подобни проекти? Представям си аз да припадам по проекти като "Моят мъж" и "Предадох те", само защото са на Анелия.

 

Наистина ли ти харесва този проект? Наистина ли стои добре в дискографията на Ивана до подобни бързи, динамични парчета като "Време за мъже", "Нещо НеТипично", "Не е ваша работа", "Това е парчето" и т.н.? Точно Ивана ли няма възможността да направи кръчмарска песен, без тя да е гнусна, мазна ода за мутрафона? И по възможност в клипа да няма поливане на златна боя върху сутиени? Толкова ли е трудно за Ивана да оцени мелодията, ритъма, текста?

 

Грозна гледка са фенове, които харесват всичко, което любимката им пусне, независимо какъв боклук е.

 

САм си противоречиш. Анелийка обиколи всички предавания да обясни, че Гот ми е имало не знам си какво послание, пък иначе правила творчество. С какво е по-смислена или по-добра Гот ми е от тази чекия на Ваня?

 

Така като гледам, в половината теми за нови песни си харесваше Вертолети, Фараони, Анелии, Татяни и така нататък, пък тука търсиш някакво качество.

 

Ивановите харесват всичко, задоволяват се с каквото може... а ти си същия с Анелия и от време време се правиш на обективен, обяснявайки че не харесваш песни, които така или иначе не са се наложили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

САм си противоречиш. Анелийка обиколи всички предавания да обясни, че Гот ми е имало не знам си какво послание, пък иначе правила творчество. С какво е по-смислена или по-добра Гот ми е от тази чекия на Ваня?

 

Така като гледам, в половината теми за нови песни си харесваше Вертолети, Фараони, Анелии, Татяни и така нататък, пък тука търсиш някакво качество.

 

Ивановите харесват всичко, задоволяват се с каквото може... а ти си същия с Анелия и от време време се правиш на обективен, обяснявайки че не харесваш песни, които така или иначе не са се наложили.

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1644175

 

Опитай пак. :)

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...t&p=1670704

 

Опитвам... фен на "Малко коте" да каже, че "Кралете" е чекия. Айде, моля ти се :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...t&p=1670704

 

Опитвам... фен на "Малко коте" да каже, че "Кралете" е чекия. Айде, моля ти се :1000 (29): :1000 (29):

 

Добре, в твоя свят "Става." означава възторг. Ще го имам предвид. :)

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен проблема ми е, че искате да изкарате песента, че иронизира, но напротив... Тя е точно като ода. Донякъде зарибява, но си е типичния текст, който възхвалява най-добрия, най-богатия и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен проблема ми е, че искате да изкарате песента, че иронизира, но напротив... Тя е точно като ода. Донякъде зарибява, но си е типичния текст, който възхвалява най-добри, най-богатия и т.н.

 

Разбира се, че иронизира. Видеото е допълнение към песента. Неслучайно тя започва с полицейските сирени, а в клипа виждаме пари в пералня, златна тоалетна хартия, златни сутиени и т.н. Малко вникване в замисъла трябва, но явно Ивана не трябва да прави толкова сложни нещата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че иронизира. Видеото е допълнение към песента. Неслучайно тя започва с полицейските сирени, а в клипа виждаме пари в пералня, златна тоалетна хартия, златни сутиени и т.н. Малко вникване в замисъла трябва, но явно Ивана не трябва да прави толкова сложни нещата. :1000 (29):

 

Проблемът е, че идеите са някак изтъркани... Ивана върху пералня? Преслава от 2007ма ли си?

Златни чекии... Жалка от 2009та ли си или Емилия от последните години?

 

Клипът е с гадна картина. Освен последната визия на Ивана, другите са банални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия оправдания, че уж иронизирала - и кифлите, и сега батките се разбиват на песните посветени на тях и се кефят. Тези текстове не провокират у тях да се замислят и променят, а напротив - надъхват ги още повече да продължават по същия начин. Когато искаш да предадеш послание, използвай мелодия различна от кючек за целта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, в твоя свят "Става." означава възторг. Ще го имам предвид. :)

 

Добре, обясни ми ?

 

Как "Малко коте" е по-смислена от "Кралете"?

 

Аргументирай се.. какво се пениш такъв хахах :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че идеите са някак изтъркани... Ивана върху пералня? Преслава от 2007ма ли си?

Златни чекии... Жалка от 2009та ли си или Емилия от последните години?

 

Клипът е с гадна картина. Освен последната визия на Ивана, другите са банални.

 

Не съм съгласен, че са изтъркани. Показани са по много идеен и добър начин. Лично мнение. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия оправдания, че уж иронизирала - и кифлите, и сега батките се разбиват на песните посветени на тях и се кефят. Тези текстове не провокират у тях да се замислят и променят, а напротив - надъхват ги още повече да продължават по същия начин. Когато искаш да предадеш послание, използвай мелодия различна от кючек за целта.

 

Ти пък си мислиш, че песента е създадена да учи на нещо някого ли?

 

Абе хора вие верно ли си мислите, че чалгата има за цел да възпитава...или която и да е музика?

 

Честно, много ме изненадват стари потребители да разсъждават по тоя детински начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че иронизира. Видеото е допълнение към песента. Неслучайно тя започва с полицейските сирени, а в клипа виждаме пари в пералня, златна тоалетна хартия, златни сутиени и т.н. Малко вникване в замисъла трябва, но явно Ивана не трябва да прави толкова сложни нещата. :1000 (29):

 

Ирония няма и мисля, че е очевидно. В крайна сметка на Ивана това й е част от таргет аудиторията - чичаци на по 40-50 години, които имат самочувствието, че живеят добре и че гребат от живота с пълни шепи, обичат кръчми, маса, приятели и т.н. Ако са по-беднички - "Уличник", ако са по-напред с материали - "Кралете" и готово.

 

По принцип беше редно да включи в текста иронична нотка, но кой хапе ръката, която дава бакшиши?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, че са изтъркани. Показани са по много идеен и добър начин. Лично мнение. :)

 

Не ме разбра. Ясна е идеята. Просто видеото носи евтин привкус. Първите 10 секунди не те карат да го изглеждаш. Затова снимането на клипове и спотове не е само в идеята и това да имаш камера. Иска се майсторлък. Да умееш да зарибиш зрителите.

 

За мен, проблемът е в дяволски баналните визии на Ваня и евтино изпълнение на това заливане... 200 клипа са правени под тоя шаблон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, обясни ми ?

 

Как "Малко коте" е по-смислена от "Кралете"?

 

Аргументирай се.. какво се пениш такъв хахах :1000 (29):

 

Песента на Татяна няма никакви претенции. Жената се в вкопчила като удавник за сламка в сегашното си звучене, качва селфита от фитнеса, ходи с безйболна шапка ... една стъпка встрани и се връща обратно в Съединение да помага на семейния бизнес.

 

Докато Ивана дълго рекламираше този проект, та даже трейлър му издаде. Дългогодишна номер 1, Певица на Годината, Мегазвезда ... и накрая ... това.

 

За нивото на Татяна "Малко коте" буквално "става" (както и съм написал), за нивото на Ивана "Кралете" е гнус.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък си мислиш, че песента е създадена да учи на нещо някого ли?

 

Абе хора вие верно ли си мислите, че чалгата има за цел да възпитава...или която и да е музика?

 

Честно, много ме изненадват стари потребители да разсъждават по тоя детински начин.

Феновете на Ивана са тези, които твърдят, че Ивана предава някакви послания чрез "Ало, девойките" и тази, не аз. :1000 (29):

 

Иначе и на мен ми е доста странно, когато някой каже, че нечие възпитание или манталитет се дължи на чалгата - тия хора родители, учители нямат ли, та се очаква от чалгарките да влязат в ролята на възпитателки? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Татяна няма никакви претенции. Жената се в вкопчила като удавник за сламка в сегашното си звучене, качва селфита от фитнеса, ходи с безйболна шапка ... една стъпка встрани и се връща обратно в Съединение да помага на семейния бизнес.

 

Докато Ивана дълго рекламираше този проект, та даже трейлър му издаде. Дългогодишна номер 1, Певица на Годината, Мегазвезда ... и накрая ... това.

 

За нивото на Татяна "Малко коте" буквално "става" (както и съм написал), за нивото на Ивана "Кралете" е гнус.

 

Разбрах те, но смятах, че влизаш да оцениш песента, а не изпълнителя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Ивана са тези, които твърдят, че Ивана предава някакви послания чрез "Ало, девойките" и тази, не аз. :1000 (29):

 

Иначе и на мен ми е доста странно, когато някой каже, че нечие възпитание или манталитет се дължи на чалгата - тия хора родители, учители нямат ли, та се очаква от чалгарките да влязат в ролята на възпитателки? :1000 (10):

 

На човек винаги му е по-лесно да обвини всичко наоколо, вместо да потърси своята несъстоятелност.

 

Иначе, "Ало, девойките" наистина имаше послание - самият текст, а и видеото си имаха смисъл. Тук е по-скоро галене на егото на тия хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрах те, но смятах, че влизаш да оцениш песента, а не изпълнителя...

 

Да кажем, че има изпълнители, от които просто се изисква повече, защото нивото, което са достигнали, е по-високо. Разбрахме се. :)

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво от това, че има повече гледания? Какъв е смисълът да ги трупаш с реклами и даване на излишни пари? Не мога да ги разбера изпълнителите, които прахосват пари с лека ръка за такива малоумни неща.

 

1111.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво от това, че има повече гледания? Какъв е смисълът да ги трупаш с реклами и даване на излишни пари? Не мога да ги разбера изпълнителите, които прахосват пари с лека ръка за такива малоумни неща.

 

1111.jpg

 

Глупости. Специално Вилислав има нужда от дъмпинг, щото е ново лице. Изобщо не са излишни тия пари, щото Яница така си възроди кариерата, ако не знаеш. Като една песен е силна и й удариш една сила, полита с няколко милиона гледания, ако си струва.

 

ЦЕлта е да стане доста гледана, така диджеите те забелязват. Иначе, ако не става песента, просто хвърляш пари за глупости, факт!

 

Но ефект има, уверявам те!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Специално Вилислав има нужда от дъмпинг, щото е ново лице. Изобщо не са излишни тия пари, щото Яница така си възроди кариерата, ако не знаеш. Като една песен е силна и й удариш една сила, полита с няколко милиона гледания, ако си струва.

 

ЦЕлта е да стане доста гледана, така диджеите те забелязват. Иначе, ако не става песента, просто хвърляш пари за глупости, факт!

 

Но ефект има, уверявам те!

 

Глупост е цялото това нещо с рекламите. Ако някой иска да ти чуе песента ще си я пусне, а не да ти се натрапва при всяко влизане в мрежите.

Доста добре стоят въртящите се пари в пералнята. И за това пасват кадрите идеално.

"По дяволите Рая", "Остави ме", "Златен" като са с малко гледания, да не би да не са имали страхотни преми на концерти?

Определено броя показвания не са фактор, когато са подсилени с разни рекламки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупост е цялото това нещо с рекламите. Ако някой иска да ти чуе песента ще си я пусне, а не да ти се натрапва при всяко влизане в мрежите.

Доста добре стоят въртящите се пари в пералнята. И за това пасват кадрите идеално.

"По дяволите Рая", "Остави ме", "Златен" като са с малко гледания, да не би да не са имали страхотни преми на концерти?

Определено броя показвания не са фактор, когато са подсилени с разни рекламки.

 

Гледанията от 2013 станаха нещо значимо. И трите изброени са преди това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Ивана са тези, които твърдят, че Ивана предава някакви послания чрез "Ало, девойките" и тази, не аз. :1000 (29):

Тук не съм съгласен - "Ало, девойките" има супер текст, който осмива кифлите и нищо друго. Ако това значи, че има послание - ами да, има.

 

Иначе "Кралете" е боклук. Много съм разочарован, че Ивана пее такъв текст - едно, че тази тема е невероятно изтъркана - "сепаратата и мацките" бяха модерни 2010, и то от по-младите, а не от Ивана 6 години след това. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...