Jump to content



Част от мен


Препоръчани коментари

2110996690.jpg

„Част от мен” разказва за историите на Елиф и Дефне и борбата им да имат собствени деца. Членовете на семейство Йорухан живеят заедно в Антакиа, град в южна Турция. Те празнуват първия ден от събирането на реколтата от нар, пожелавайки си мир, плодородие и благосъстояние. Радостният ден е развален, когато снахата в семейството – Дефне, е критикувана, защото няма дете. Караман, нейният съпруг, защитава жена си, заявявайки ясно, че и двамата не се интересуват от бебета. Въпреки всичко този ден ще промени живота на семейство Йорухан завинаги.

Дефне иска да има дете и е готова на всичко за това. Тя се консултира със свекърва си Киймет и заедно решават да наемата сурогатна майка, която да износи бебето и да си тръгне след раждането. Заедно убеждават Караман и започват да търсят перфектната сурогатна майка.

Съдбата ги среща с младото и красиво момиче Елиф, която е принудена да се продаде за булка. Докато майка и се опитва да я предпази случайно убива нейния съпруг. След трагичния инцидент те бягат в Истанбул, но въпреки всичко майка й е заловена и влиза в затвора. Сега Елиф е сама в големия град с малката си сестричка. Тя няма друг избор освен да приеме да износи бебето на Караман и Дефне, които й обещават в замяна къща и пари. Тя си мисли, че след девет месеца всичко ще приключи и ще започне нов живот заедно с майка си и сестра си.

Въпреки безплодието на Дефне, Киймет взима голямото решение да има внуци. Тя се споразумява с лекар, който ще използва гените на Караман и Елиф и ще запази всичко в тайна. Всички смятат, че Елиф носи бебето на Караман и Дефне, но всъщност тя носи своето собствено.

Какво ще се случи между двете момичета, техните семейства и ще разцъфти ли любов, зрителите на bTV ще разберат от 18 февруари в 20:00 часа в драматичната поредица „Част от мен”.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По принцип не гледам турски филми. Единствените 2 турски филма, които съм гледал и съм харесал и съм чакал са "1001 нощ" и "Квартала на богатите". Този майка ми го гледа, аз ако хвана нещо. Нямам интерес към него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е измислен, като латиноамериканска сапунка е, убийства, отвличания, клиширани фрази и сцени. Но го гледам де, нямам избор, интересно е, просто всичко е адски нереалистично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е измислен, като латиноамериканска сапунка е, убийства, отвличания, клиширани фрази и сцени. Но го гледам де, интересно е, просто всичко е адски нереалистично.

Особено последните два епизода са под всякаква критика.

На Кахраван кръвта му изтече ама пак тръгна зад Елиф.

Тя 200 пъти не успя да избяга.

Разговорите и мен ме дразнят.

Добре, че е кралицата снаха на Каймет (не Дефне) та да вкара малко колор и скандал в тоя сериал. Тя ми е фаворитка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

ГОСПОДИИИИИИИИИИИИИ

ЕЛИФФФФФФФФФФФФФФФФ

СМАЗААААААААААААА

Боже Господи колко неочаквано и непредвидимо, никога не бих се сетил, че тя би застреляла Максут. Нали тази сцена я нама в едно 90% от турските серияли... :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен най - нереалистичното нещо ми е Топрак, защото това със сигурност не е дете на 2 години. И с Едже би трябвало да имат месеци разлика, защото Елиф още не беше родила Дефа като зачена. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дефне е голяма змия!

Каймет е смазала още на млади години. Все повече ме кефи. :)

Да не те привличат дебели и злобни бабки? Винаги на такива се кефиш.. Ваня Червенкова и много други.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не те привличат дебели и злобни бабки? Винаги на такива се кефиш.. Ваня Червенкова и много други.. :3fdb8960598fa63e:

Ми слабите и младите в този сериал са скучни!

Единствено ме кефят дъщерята на този дето не е син на Каймет и момчето което започна работа в холдинга!

Искам да се вземат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Майка ми го гледа и горе-долу знам за какво иде реч! Първо, че сюжета е направо абсурден! Второ, Елиф е ебаси тъпата :), която всячески се опитваше да открадне богатия мъж на Дефне! А иначе сериала по какви ли не начини се опитва да покаже колко безгрешна е Елиф и колко черна е Дефнето. В реалния живот такива парцали като нея никой не ги обича!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак Хепи енд!

Щеше да е скандално Максуд да убие Елиф или нещо подобно!

Моя топ 4 на този филм са жени:

1.Каймет

2.Джанам

3.Шукран

4.Саадет

 

Саадет не спира да се моли! Скъса ме от смях как тичаше зад Максуд и едновременно се молеше.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак Хепи енд!

Щеше да е скандално Максуд да убие Елиф или нещо подобно!

Моя топ 4 на този филм са жени:

1.Каймет

2.Джанам

3.Шукран

4.Саадет

 

Саадет не спира да се моли! Скъса ме от смях как тичаше зад Максуд и едновременно се молеше.

Трябваше нещо по-яко да измислят за финал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...