Jump to content



Pop Folk Teams /vol.2/


Препоръчани коментари

  • Отговори 672
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отговорите защо не се публикуват? Преди ги пускаше. Мисля че бях за повече от 8 точки. :D

Защото го подкупих с шоколадови бонбони и не иска да ме издава, като ги пусне. Аз затова имам 9 точки! :3fdb8960598fa63e:

бъзикам се :д

 

Един път и аз да спечеля. Макар и с малко точки хД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговорите защо не се публикуват? Преди ги пускаше. Мисля че бях за повече от 8 точки. :D

Ти си познал най-много клипове, но на въпросите имаш само една точка. Затова си с 8 точки.

А отговорите не се публикуват умишлено, на финала въпросите, на които не е отговорил нито един човек вярно ще участват, ще има и нови разбира се.

Ако искате след финала ще ви публикувам всички отговори на игрите от втория кръг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжа ви за точките, затова и сега спечели Пресов. :3fdb8960598fa63e:

 

Тва е напълно възможно междодругото.

Но ще е тъпо.

Както виждаш Смит спечели при моя вол, нищо че е Пресов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва е напълно възможно междодругото.

Но ще е тъпо.

Както виждаш Смит спечели при моя вол, нищо че е Пресов.

То и ти печели два пъти, пак имаше измами.

Помниш ли плащането в натура? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва е напълно възможно междодругото.

Но ще е тъпо.

Както виждаш Смит спечели при моя вол, нищо че е Пресов.

Не, не е. Не съм толкова долен, че да карам Dinnev да ме прави победител, само защото съм Пресов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не е. Не съм толкова долен, че да карам Dinnev да ме прави победител, само защото съм Пресов.

Остави го... изяжда се, че до вчера беше на върха, а сега е на дъното. Точно като най-любимата му певица - Пресли. :Vishenka_05:

И аз бих се ядосвал, щом от 15 точки падна на 3, но късмет... какво да се прави. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Динев, искам чалга хибрид :1000 (29):

Мислех да правя днес, но нямах време, а и не ми се занимаваше. :D Ако някой ден остана по-свободен в не чак толкова натовареното си ежедневие, ще направя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцелях в гнездото от кобри.

Благодаря на Denis, gogo и Charlie.

Другите двама хубаво от мен няма да видят.

Тенкс

Стига вече си мрънкал. :wacko: Нали все някой трябва да бъде посочен. Ако "добро" за теб означава "Ще се провалите, танкове такива" и злорадстването, че уж съм закъснял с отговора си, не ти го искам. Това е само игра, не я взимай чак толкова насериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига вече си мрънкал. :wacko: Нали все някой трябва да бъде посочен. Ако "добро" за теб означава "Ще се провалите, танкове такива" и злорадстването, че уж съм закъснял с отговора си, не ти го искам. Това е само игра, не я взимай чак толкова насериозно.

Спри ме да мрънкам :gun_bandana:

Обиждаш се, че си Танкче?

Какво злорадстване за поста.. ТИ НЕ СХВАНА ЛИ ШЕГАТА? Личи колко си умен/умна. ( не ти знам пола )

Знам, че е само игра, но отново пак не схвана иронията в този пост и в предния :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри ме да мрънкам :gun_bandana:

Обиждаш се, че си Танкче?

Какво злорадстване за поста.. ТИ НЕ СХВАНА ЛИ ШЕГАТА? Личи колко си умен/умна. ( не ти знам пола )

Знам, че е само игра, но отново пак не схвана иронията в този пост и в предния :D

Ок, явно не съм те разбрал правилно, извинявам се - невинаги в интернет може да се разбере със сигурност кое е на шега и кое не, стават грешки. И не, че съм се обидил за танка, просто както предполагам на всички, и на мен ми е малко напрегнато преди игра заради малкото време и "Ще се провалите" не е сред нещата, които бих се радвал да прочета. :D Както и да е, вече съм наясно с чувството ти за хумор. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...