Jump to content



Online: Фики - Джале, джале


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поредна тъпа песен за Фикрет. Това момче копае дъното. Съжалявам, че хейтих Стига и Беше обич - в сравнение с всяка една следваща негова песен, те звучат супер.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера.. Оцко дразни всички с еднотипността си, но в същото време появи ли се по-нетрадиционна песен с различен бийт - пълен хейт. Не знам от кога сме такива "моралисти", но става малко лицемерно вече. Че е зле текстът - зле е, но тези с по-хубавите им текстове, музиката куца. Пълно щастие няма. Пък и за съвременните текстове е поносимо - поне няма псувни, откровени простотии и т.н.

Дори ми харесва и как пее тук, без излишни извивки. И са обработили доста приятно гласа му. :)


Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера.. Оцко дразни всички с еднотипността си, но в същото време появи ли се по-нетрадиционна песен с различен бийт - пълен хейт. Не знам от кога сме такива "моралисти", но става малко лицемерно вече. Че е зле текстът - зле е, но тези с по-хубавите им текстове, музиката куца. Пълно щастие няма. Пък и за съвременните текстове е поносимо - поне няма псувни, откровени простотии и т.н.

Дори ми харесва и как пее тук, без излишни извивки. И са обработили доста приятно гласа му. :)

Подкрепям!

 

Само името ме дразни. Джале. Бляяя

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опит за модерно парче - успешен за Кости с доста взаимствани мотиви от западни парчета, Срив малко при Фикрет и селското му гнусно циганско поведение, много прост текст. Като цяло средна работа, става за слушане, но "Железен" е много по - сериозно музикантско парче по всички параграфи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е много нелеп , това му неадекватно държание в клиповете тенденция ли е ? Как някой не му каза, че е голям смешник , като се опитва да танцува . Като гагнам стайл - 1:1 . музиката е хубава , но някак си тоя стил отива повече на Галин, не на анадолските подвиквания на Фики . Текста е нещо страшно , това професионалистите в Пайнер са го одобрили ?! Виждате ли колко е ниско нивото. После ще го хвалим , това един продуцент никога не би допуснал да види бял свят .

Като цяло Галин разби Фики тая година от където и да се погледне .

Подкрепям мнението на Сашо.

Музика и аранжимент - типични Кости форца,но да кажем, че са на добро ниво. И на Малина, и тази ми харесват като музики, макар че напомнят Хаваната в една или друга степен.

Текста и най-вече заглавието са мен са тотал щета. Не ме интересува индийско ли е, албанско ли е, сирийско ли е - и уж две топ имена са писали текста - срам срам! Особено на фона на всички негови тъпи заглавие, сега отново. За мен това е чисто циганско!

 

А с този селфи ефект само на мен ли ми седи адски смешен и нереален - какъв е смисъл да се прави че държи камерата - направено е супер тъпо. И мисля,че Галин преди е правил селфи снимане. Кефя се, че Фикрет копира идеи, стил, настроение и поведение от Гальо - доказателство, че парите от татко и циганските мелодии не могат да купят най-ценното - творчеството, идващо от душата и хитовете, които то ражда дори и без толкова финансиране.

 

Галин певец на 2015!!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението на Сашо.

Музика и аранжимент - типични Кости форца,но да кажем, че са на добро ниво. И на Малина, и тази ми харесват като музики, макар че напомнят Хаваната в една или друга степен.

Текста и най-вече заглавието са мен са тотал щета. Не ме интересува индийско ли е, албанско ли е, сирийско ли е - и уж две топ имена са писали текста - срам срам! Особено на фона на всички негови тъпи заглавие, сега отново. За мен това е чисто циганско!

 

А с този селфи ефект само на мен ли ми седи адски смешен и нереален - какъв е смисъл да се прави че държи камерата - направено е супер тъпо. И мисля,че Галин преди е правил селфи снимане. Кефя се, че Фикрет копира идеи, стил, настроение и поведение от Гальо - доказателство, че парите от татко и циганските мелодии не могат да купят най-ценното - творчеството, идващо от душата и хитовете, които то ражда дори и без толкова финансиране.

 

Галин певец на 2015!!! :3fdb8960598fa63e:

Не се прави, а в същност държи камерата и да не дава господ някой да копира чупките и муцките на Гальо. :bx:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се прави, а в същност държи камерата и да не дава господ някой да копира чупките и муцките на Гальо. :bx:

На 100 кадъра си личи, че не държи нищо, освен изправена на пред ръка. 100 пъти гледах клипа,преди да пиша, макар че беше очевидно на първо гледане още.

Забележи и как камерата не мърда - егати оптичната стабилизация. Да,ама не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 100 кадъра си личи, че не държи нищо, освен изправена на пред ръка. 100 пъти гледах клипа,преди да пиша, макар че беше очевидно на първо гледане още.

Забележи и как камерата не мърда - егати оптичната стабилизация. Да,ама не.

Утре ще кача зад кадър снимка за да видиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тука има зад кадър.

мерси

Точно това имах предвид - друг снима, той държи стик, който въобще не функционира и не командва камерата. Освен това на 2,3 кадъра се вижда "държащата" ръка абсолютно празна. Както и да е.

Оле какъв Стиви Уондър му е бил комир и учител на тоя анадолски пастир. Споменава името на такава икона в световната музика и след 5 секунди им пее Джале,Джале акапела с най-мангалската орнаментика! повръщам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...