Jump to content


Горещ стол с Mitencetoy


Препоръчани коментари

1.Кога стана фен на Райна ?

2.Искаш ли да направи песен от Пашев ?

3.А продължение на ''Нежна полиция'' ?

4.Според теб, има ли хъс да мачка както до 2009 ?

5.Любимата нейна песен ?

6.С коя колежка би искал да направи дует ?

7.Какво обичаш да правиш през свободното си време ?

8.Най-много мразя да.. ?

9.Къде искаш да отидеш ?

10.Най-големия ти страх ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Кога стана фен на Райна ?

2.Искаш ли да направи песен от Пашев ?

3.А продължение на ''Нежна полиция'' ?

4.Според теб, има ли хъс да мачка както до 2009 ?

5.Любимата нейна песен ?

6.С коя колежка би искал да направи дует ?

7.Какво обичаш да правиш през свободното си време ?

8.Най-много мразя да.. ?

9.Къде искаш да отидеш ?

10.Най-големия ти страх ?

 

Здравей!

1. Харесвам я още от самата й поява на музикалната сцена. До ден днешен си ми е голяма слабост.

2. Не съм мислил по този въпрос, но защо не?

3. Факт е, че едни от най-големите й хитове са кючеците, така че смятам за добре да направи в най-скоро време още един такъв.

4. Има хъс, но сега е много по-различно от тогава. Няма парите за лъскавите клипове и скъпите песни.

5. Тук ме хвана натясно. Няма как да ти посоча една, защото любимите ми нейни песни са много.

6. Онзи ден Галена си сподели клипчето, в което Райна пее гръцко... и се замислих за евентуален дует между двете - би било нещо епично!

7. През свободното си време обичам да чета книги, да слушам музика, да гледам филми/сериали и да се разхождам.

8. Мразя да ме лъжат.

9. Обожавам да пътувам. Искам да отида на много места и като за начало ще посетя някои български градове. Иначе ми е мечта да посетя Италия, Франция и Америка.

10. Страхувам се от загубата на човек, когото обичам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Умение, с което искаш да се похвалиш?

2. Колко книги си прочел?

3. А колко си купил?

4. Колко часа на ден минават в гледане на филм/четене на книга?

5. Кейти Пери или Шононо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Любими песен/видео на Лана Дел Рей?

2.Любими песен/видео на Кейти Пери?

3.Най-любим сериал?

4.Най-любим филм?

5.Мечтана колаборация в музиката (без значение от жанра)? :)

 

1. Искам да вметна, че наистина ми е трудно да изброявам любими неща, защото ми е трудно да ги огранича до един брой. Та любими песни на Лана са ми: Born To Die, Blue Jeans, Summertime Sadness, Damn You, Dark Paradise, West Coast, American, Ride, Lucky Ones, Without You, Ultraviolence, Cruel World, Gods & Monsters, Young and Beautiful, Black Beauty, Serial Killer, Never Let Me Go, Brooklyn Baby. А любимите ми нейни клипове са: Born To Die, Blue Jeans и Ride.

2. При Кейти нещата са по същия начин. Обожавам: Hot N Cold, Thinking Of You, Teenage Dream, E.T., The One That Got Away, Wide Awake, Firework, Not Like The Movies, Who Am I Living For?, Last Friday Night, Dark Horse, Roar, Unconditionally, Legendary Lovers, It Takes Two. А Любимите клипове са: Teenage Dream, E.T., The One That Got Away, Firework, Unconditionally.

3. Гледам много сериали, но някак си най-любим ще си ми остане One Tree Hill.

4. Харесвам много If Only. Винаги ме е карал да се замисля и същевременно натъжа.

Фен съм също на The Hunger Games, A Walk To Remember, Requiem For A Dream, Mr. Nobody... и много други!

5. Веднага си представих дует между Лана и Кейти, които никак няма да си отиват... така че би било интересно да чуя песен между Лана и Марина, и Кейти + Бритни.

 

 

1. Умение, с което искаш да се похвалиш?

2. Колко книги си прочел?

3. А колко си купил?

4. Колко часа на ден минават в гледане на филм/четене на книга?

5. Кейти Пери или Шононо?

 

1. Би станало фотограф от мен. 1000%20(29).gif Умея да изслушвам и давам съвети... И не мога да лъжа, предпочитам да си кажа всичко.

2. Трябва да проверя в Goodreads... За момента 68.

3. Над 100 със сигурност.

4. Тук нещата са индивидуални. Зависи дали имам други планове за деня, но със сигурност отделям поне 2 часа за гледане/четене. Случвало се е да отделя и 10. :D

5. И двете харесвам, но е трудно да сравниш Кейти с Анелия. И все пак посочвам Пери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как са мяташ, как го движиш, как го бараш?! :1000 (30):

 

Мисля, че знаеш. :whistling:

Мятам се като риба на сухо, движа го мощно и го барам много.1000%20(29).gif 1000%20(6).gif :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, демонстрирай с клип!!! :P

 

Каква за теб би била идеалната връзка?

Може ли да съществува любов от разстояние?

Възбуждал ли си се от нечий глас?

Най-нестандартното място, на което си правил секс?

Какъв секс харесваш?

Използваш ли предпазни средства или имаш пълно доверие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, демонстрирай с клип!!! :P

 

Каква за теб би била идеалната връзка?

Може ли да съществува любов от разстояние?

Възбуждал ли си се от нечий глас?

Най-нестандартното място, на което си правил секс?

Какъв секс харесваш?

Използваш ли предпазни средства или имаш пълно доверие?

 

Ха... сега пък и клипове. 1000%20(34).gif

 

- Неразделни ръце, страстни погледи, неспиращи целувки и туптящи едно за друго сърца.

- Любовта от разстояние е трудна, но не и невъзможна.

- Ооо, определено! Дори най-малките, на пръв поглед маловажни неща, биха ме побъркали.

- Не съм чак такъв екстремист. Единственият случай, в който правих секс на нестандартно място бе преди много време - около 4 сутринта, на открито, близо до гора.1000%20(29).gif Нещата са по-пикантни в свалките и закачките.1000%20(29).gif

- Харесвам играта преди самия акт. Целувките, ръцете, погледите и допирът ме подлудяват. Обичам да давам всичко от себе си в леглото, за да накарам човекът до мен да се чувства добре... падам си по нежностите. :naked: Оралният секс също е на почит. :roll1:

- Разбира се, че използвам предпазни средства. Само веднъж се е случвало да не го правя, но съм имал пълно доверие на партньора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е пикантното около свалките и закачките? :1000 (29):

 

Сега ще изляза и развратник... 1000%20(34).gif1000%20(29).gif

Натискал съм се в тоалетната на кафе в центъра на Пловдив.

Целувал съм се с два човека едновременно... Или както му казвахме тогава "тройна целувка". :roll1:

Натискал съм се с обвързани. Shame on me!

На един мой рожден ден имах около 30 госта, целуваха ме около 25 от тях. :blink: :slapin:

Натискал съм се в басейн през нощта в хотел.

 

И другите неща ще ти ги споделя на лично. :drunk:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...