Jump to content



Световно първенство по футбол!


Препоръчани коментари

Откриването е след 15-тина минути по БНТ.

Първият мач е между домакините - Бразилия - и Хърватия.

Мачовете ще се провеждат на 12 стадиона в страната-домакин и финалът е на 13-ти юли в Рио де Жанейро.

Химнът на събитието този път се казва "We are one", изпълнява се от Pitbull, Jennifer Lopez и Claudia Leitte и ще бъде представен на откриването.

В първенството са класирани за участие 32 национални отбора на държави от Европа, Северна Америка, Южна Америка, Азия, Африка и Австралия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз ще кажа,че това е най-тъпата Официална песен за Световно първенство. Но Vida на Рики също се води за една от Официалните песни за Световното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще кажа,че това е най-тъпата Официална песен за Световно първенство. Но Vida на Рики също се води за една от Официалните песни за Световното.

Хубу ма, навсякъде обиколи да го кажеш....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртящата се светеща топка в центъра е уникална просто!

Клаудия, която пее с Рики- "Samba".

 

Язък за хубавата сцена, готина Джей Ло и нищо повече. Толкова тъпа песен, ужасно изпълнение и голяма излагация на Откриването на Световното с тази песен. Питбул не става за Световно!

 

Страхотна песен вика коментаторът,ама какво разправяш- пълен провал е Официалната песен за Световното тази година. Нито сцената помогна, нито красивата Джей Ло на песента. Пълен провал отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не чух пеене на песента, какво беше това напъване. С красива сцена и хубава визия не става само. На Питбул му беше целта да се покаже само и да натири носа на Wisin,че вижте ме, мен ме избраха да пея за Световното,а теб- не. И какво избраха го- видя се,че Питбул не е никакъв изпълнител за Световно.

 

Айде коментирайте, нали затова е тая тема. Коментирайте големия провал на песента,че с 79,102,273 гледания, на стадиона тая песен е нищо. Голяма излагация от ФИФА. Следващият път да помислят кой да изберат за Световното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами шоуто беше много готино, кефеха ме много тия, които се бяха облякли като растения :D , топката също супер яка и сцената, Питбул се беше запасал като чичка, Джей Ло и тая Клаудия - бахти яките п*тки!1 Но песента и изпълнението бяха посредствени, "Планета Лято 2014" ще е на по-високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами шоуто беше много готино, кефеха ме много тия, които се бяха облякли като растения :D , топката също супер яка и сцената, Питбул се беше запасал като чичка, Джей Ло и тая Клаудия - бахти яките п*тки!1 Но песента и изпълнението бяха посредствени, "Планета Лято 2014" ще е на по-високо ниво.

 

Aма какво разправяш- нашето турне ще е още по-зле,ама айде не е тема за Планета. Очакванията ми се потвърдиха,че песента на стадиона ще е пълна излагация. Иначе церемонията си беше страхотна, но не и изпълнението.

Тъй че гледанията на една песен както казах, изобщо не важат, щом песента е провал

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнете какво става в Туитър след изпълнението на Официалната песен за Световното в Бразилия. Хората, коментират,че на Рики La Copa De La Vida е класика и по-добра няма и да има. Питбул се изложи отвсякъде. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Билборд не са впечатлени от изпълнението на Питбул и Джей Ло на Световното-79 милиона гледания за тоя дето духа:

Билборд казва,че тримата изпълнители са изглеждали колебливи на стадиона,а песента се е посрещнала хладно:

http://www.billboard.com/articles/columns/...-ceremony-video

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко критики отнасят само Джей Ло и Питбул за изпълнението си и от хората. За Джей Ло казват,че не е искала изобщо да пее там, но ФИФА са й дали повече пари и тя се съгласила и всичко правила за слава и пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера и аз много се изненадах, пък и малко ме е яд, щото ги харесвам испанците. Не знам как стана, уж половината големи звезди са в отбора, пък не им се получи, като ги победиха психологически холандците и след това им беше още по-лесно, но пък вероятно ще се съвземат испанците за следващите мачове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има вероятност Рики да пее на Закриването на Световното.

 

Ако напишеш още един проклет пост относно Рики ще те банна за месец! Или гледай мачовете и коментирай или въобще не занимавай потребителите ни с излишна информация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брех, и тази вечер май Холандия ще бият, гадното е за тях, че 40 секунди след това, вкараха и Австралия. Смятам, че атаката на Холандия ще започне сега второто полувреме..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...