Jump to content


Justin Timberlake - Общи приказки


Препоръчани коментари

Джъстин е достатъчно популярно име и мисля, че тази тема би била полезна и интересна за много хора. Нека тук да обсъждаме всичко, което се случва около него. 1000%20(30).gif

 

Редно е да започна с най-новия му видеоклип. Какво мислите за него? А за песента?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако изобщо има нещо като втори Майкъл Джексън, то това е Джъстин. За него каквото и да се каже ще е малко - глас, танци, присъствие, стайлинг, песни, албуми, клипове... Новият албум наистина е може би по-слаб от първата част, но точно TKO е уникална, а от клипа съм толкова впечатлен, че съм го гледал поне 5 пъти вече от начало до край - нищо, че е 7 минути. Определено беше неговата година това, неслучайно е номер 1 за годината по продажби. За мен малкия му минус е традицията песните да са му от 6-7 минути нагоре - при някои е ОК (напр. Mirrors), но понякога идва в повече. Но това е нищо за творец като него - много жалко, че турнето му няма дори да мине през балканите, камо ли в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С последните си песни толкова много вдигна летвата, че му е трудно сам да се настигне както се казва. Наистина доста завършен като изпълнител е във всяко едно отношение. Тази песен също е страшно добра, напомня за периода му преди 10 години малко. Видеото също е доста добро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"ТКО" ми стана една от любимите ми негови песни. Не мога да спра да си я пускам отново и отново, страхотно е изградена.

Към клипа имам някои забележки, но не са големи и мога да кажа, че е направен супер.

 

Много искам Джъстин да направи някой ден концерт тук в България, ще отида с голям кеф. Прави страхотно шоу, много израстна с годините!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За да пораздвижим малко темата публикувам изпълнението на Джъстин от Американските музикални награди миналата седмица.

 

 

 

 

И един концерт на Джъстин, който е излъчван края на септември някъде. Аз сега го гледах и мога да кажа, че е супер!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...