Jump to content


Горещ стол с Loka


Препоръчани коментари

На горещия стол сяда Loka. Въпросите си може да задавате до 28.07 21:00h.

Потребителят си запазва правото да не отговори на въпроси, които сметне за ненужни.Обидите се наказват!

 

Ако искате и вие да се запишете, направете го в тази ТЕМА.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Как се казваш? На колко си? От къде си?

2.Любими книги?

3.Къде мислиш да прекараш лятото?

4.Какъв жанр филми предпочиташ?

5.Любим рапър и поп-фолк изпълнител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Използваш ли наркотици?

2.Къде мечтаеш да отидеш?

3.Вярваш ли, че "истината е някъде там"?

4.Лесно ли прощаваш?

5.Каква ти беше мечтата като малък?

6.С какво се занимаваш?

7.С кой от форума ти е приятно да контактуваш?

8.Любимата ти песен?

9.Какво обичаш да си похапваш?

10.Лесно ли може да те изнерви човек?

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Как се казваш? На колко си? От къде си?

2.Любими книги?

3.Къде мислиш да прекараш лятото?

4.Какъв жанр филми предпочиташ?

5.Любим рапър и поп-фолк изпълнител?

 

1.Веси. 36. Плевен, но живея в Барcелона

2. "Парфюмът", "Историите на Арсен Люпен"..

3. Малко в Рим и малко в Менорка, може би.

4. Психо трилъри.

5. Рапър... затрудни ме :D Моите любимци бяха Vanilla Ice и MC Hammer, днешните не ги знам даже. От поп фолка Джена. Не съм фенка, но се откроява с глас, песни, държание и текстове.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти :)

 

Как е дъщеричката ти?

От колко време си в Барселона?

Не ти ли липсва България, смяташ ли да се връщаш тук?

Забелязала съм, че си доста критична към повечето изпълнители. Освен Джена на кои симпатизираш и смяташ, че имат талант и харизма?

 

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Използваш ли наркотици? - Не. Опитвала съм и Марийка и Шоколадче, но веднъж годишно не мисля, че е важно.

2.Къде мечтаеш да отидеш? - Санторини, Бразилия, Африка...

3.Вярваш ли, че "истината е някъде там"? - Не. Много религиозно ми звучи, а аз съм светлинни години далеч от подобни неща.

4.Лесно ли прощаваш? - Да :) Дори не съм злопаметна, в смисъл да си връщам. Което не значи, че забравям случката.

5.Каква ти беше мечтата като малък? - Жена съм ;) Мечтаех да стана учителка или да летя в космоса. Когато започнах да пиша стихове, мечтаех да съм известна поетеса :P

6.С какво се занимаваш? - Пиша разкази и чакам да ги събера в книга. Занимавам се и професионално с кулинарство. Но в момента съм отдадена най - вече на детето си.

7.С кой от форума ти е приятно да контактуваш? - С Недис се сближихме доста, много ме кефи. Dragonkiller ми беше любимец, жалко, че напусна... Dean не го понасях в началото, винаги му бях контра, но напоследък е голям сладур! Ivanhoe и Amazing са много яки...

8.Любимата ти песен? - No Good (Start The Dance) - The Prodigy...

9.Какво обичаш да си похапваш? - Обожавам експериментите и непознатите ястия, но арабската кухня ми е слабост. Съответно се предавам пред Кускус с пилешко и карамелизирани зеленчуци, Таджин с маслинки и Хумус...

10.Лесно ли може да те изнерви човек? - Може. Особено глупав или безразсъден тип, който не аргументира, а си повтаря своето.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хей,здрасти :)

 

1.През коя година замина за Испания ?

2.Искаш ли да се върнеш в България ?

3.Имаше ресторант /май/.Как върви ?

4.Защо замина за Испания ?

5.На колко е дъщеря ти ?

6.Ходила ли си в Alicante ? Ако да,какво мислиш за този град ?

7.Говориш ли перфектно испански ?

8.Que quieres hacer en el futuro ?

9.Si puedieses volver al pasado,cambiarias algo de tu vida ?

10.Quieres tener mas hijos ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти :)

 

Как е дъщеричката ти? - Добре, благодаря! :) Навърши 3г. и чакаме септември да тръгнем на първо училище.

От колко време си в Барселона? - От 2000 г. съм тук

Не ти ли липсва България, смяташ ли да се връщаш тук? - Не ми липсва. В смисъл: всичките ми приятели, фамилни и познати са тук, в същата страна, там си нямам почти никого. Не съм си ходила доста отдавна, но и да се върна нищо няма да е същото, милея единствено по спомените си там...

Забелязала съм, че си доста критична към повечето изпълнители. Освен Джена на кои симпатизираш и смяташ, че имат талант и харизма? - Сиана не ме кефеше в началото, но продължи с готини текстове, различаващи се от останалите, на всичкото отгоре написани от самата нея. Как да не ми привлече вниманието? Последните й 3 парчета редовно ги въртя в плеъра си, доста необичайно за мен и за музикалните ми вкусове

 

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хей,здрасти :)

 

1.През коя година замина за Испания ? - 1999

2.Искаш ли да се върнеш в България ? - Не. Там почти никой не ми остана, нещата са много променени...

3.Имаше ресторант /май/.Как върви ? - Нямам :) Но е в бъдещите ми планове. Работя в голяма хотелска верига (Catalonia).

4.Защо замина за Испания ? - Мнооого дълга и лична история, но накратко: майка ми вече живееше тук, а аз се готвех за Гърция. Бях без работа и нямаше никакви условия за младите безработни по онова време в родината. Първата виза, обаче беше за Испания...

5.На колко е дъщеря ти ? - На 3 :)

6.Ходила ли си в Alicante ? Ако да,какво мислиш за този град ? - Не, била съм близо, в Gandia :) Но винаги съм искала да отида.

7.Говориш ли перфектно испански ? - Ами за 13 години и омъжена за испанец, според теб? ;) Не само го говоря, но и пиша испанска литература.

8.Que quieres hacer en el futuro ? - Tener mi propio negocio y mi libro en el mercado. A y tambien dar la vuelta al mundo :)

9.Si puedieses volver al pasado,cambiarias algo de tu vida ? - Solo una cosa: recoger mis cosas personales (fotos y recuerdos) de mi casa en Bulgaria, antes de que alguien se las lleve :(

10.Quieres tener mas hijos ? - Si, claro! Ahora no me apetece mucho, pero en un futuro, como no :)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Как се казва мъжа ти ?

2.Как се запознахте ?

3.Защо точно испанец ;д ? (малко тъп въпрос... то любовта не пита,ама все пак ;д )

4.Какъв искаш да е твоят бизнес ?

5.Как се казва дъщеря ти ?

6.Мислиш ли да я научиш на български ?

7.Трудно ли е да пишеш стихове ? Говорила ли си с издатели и тн ?

8.No cometes faltas de ortografia ? Como lo consigues ? Yo que voy al instituto en 1 de Bachillerato las tengo y tu no :o (me he comprado un nuevo portatil y por eso tengo faltas de ortografia en cuanto a los acentos)

9.Que opinas de las personas que piensan estudiar Turismo (xe-xe) ?

10.Tu,que estudiaste en la universidad ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Как се казва мъжа ти ? - Jose Manuel

2.Как се запознахте ? - В ресторанта, в който бачкахме заедно. Бях готвач, а той сервираше маси.

3.Защо точно испанец ;д ? (малко тъп въпрос... то любовта не пита,ама все пак ;д ) - Ами знам ли... Живяхме доста време заедно и имах проблем с намиране на работа без документи. Най - удобното решение беше бракът, та така. И любовта, разбира се :)

4.Какъв искаш да е твоят бизнес ? - Хотелиерство или нощно барче.

5.Как се казва дъщеря ти ? - Natalia.

6.Мислиш ли да я научиш на български ? - Разбира се :) Наблягам на песни, броене и фрази засега. Но не бързам, не искам да я обърквам заради задължителният каталунски, който я чака в училище :(

7.Трудно ли е да пишеш стихове ? Говорила ли си с издатели и тн ? - Не съм говорила, нямам тази смелост :) Но съм се интересувала къде, как и колко... За мен не никак трудно писането на стихове, правя го от 7 годишна някъде. Изникват, чувствам и преливам на лист, това е :)

8.No cometes faltas de ortografia ? Como lo consigues ? Yo que voy al instituto en 1 de Bachillerato las tengo y tu no :o (me he comprado un nuevo portatil y por eso tengo faltas de ortografia en cuanto a los acentos) - Te explico: Cuando hablo (o escribo) pienso en la palabra escrita exactamente ;) He practicado muchisimo y me interesa la ortografía. En búlgaro igual, hasta he discutido con mi profe de lengua jeje :D Aqui tambien he dado alguna que otra clase a españoles, en serio!

9.Que opinas de las personas que piensan estudiar Turismo (xe-xe) ? - Uno de mis sueños!!! Animo, adelante, ojalá pudiera...

10.Tu,que estudiaste en la universidad ? - Nada :( Despues del FP (Tehnikum) me puse a trabajar, porque ni mis padres ni nadie me podía ayudar para la Uni. Pero nunca es tarde ¿verdad? :)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!Понеже спомена, че пишеш и ми стана любопитно по кое време на денонощието ти идва музата да пишеш?Питам те,понеже и аз пишех преди и едни от най-хубавите ми творби ги сътворявах все към 2-3 през ноща... :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!Понеже спомена, че пишеш и ми стана любопитно по кое време на денонощието ти идва музата да пишеш?Питам те,понеже и аз пишех преди и едни от най-хубавите ми творби ги сътворявах все към 2-3 през ноща... :D

 

Хехе, нямам определен момент :) Хрумва ми просто... Понякога искам само да нахвърля идеята на лист, за да я преработя по - късно, но се получава точно, както съм искала да я напиша :)

 

Имала съм случаи да опиша сън. И е първото нещо, което правя, като се събудя - за да не го забравя :)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...