Jump to content


Online: Криско, Ангел и Мойсей, Павел, Венци, Васко Иванов ака Dexter - Знаеш ли кой видях


Препоръчани коментари

Само аз не пея в тази песен.
xaaxaxaxax

 

Иначе и според мен предните два дуета на Ангел и Моисей бяха по-силни, но и тази песен може би ще ми хареса по-натам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това става огромен хит, за жалост. "Хип хопа" удря постоянно нови дъна!

Нека, нека... нека ви боли! :Vishenka_05: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :P

 

Уникално парче, братленки! Много ме кефи, баса кърти мивки! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека, нека... нека ви боли! :Vishenka_05: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :P

 

От крадените бийтове на недорасляка Криско или от имитацията на Ангел на Явката ДЛГ?

 

Проекта е покъртителен и не виждам нищо лошо в това. Във всеки стил има издънки, особено когато се съберат хора, на които спешно им трябва хит, иначе vbox аудиторията (единствената им) ще ги забрави моментално. Те Ачко и Мойсейчо не знам какво бяха решили, ама хитче като "Кой ден станахме" Крисчо вече за себе си не може да направи, камо ли за тях. И "Не дължа нищо", и "Drop some" потънаха само за няколко месеца. И панацеята каква се оказа? Наблъскали се 20 говеда в една песен без смисъл и без поука с припев многократно повторение на "Знаеш ли кой видях?" ...

 

... ми това и аз мога да го изпея.

 

А бяха времена, когато Спенс, Слим, Мишо Шамара и Гумени глави и Ъпсурт пускаха жестоки песни една след друга през седмица.

 

П.П. Поне за момента моето слънце Дим4оу се е затрил някъде, което е успокояващо. Килата Бейби замества с фъфленето и рапирането на диалект и мйекане, но пак е по-търпим. :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека, нека... нека ви боли! :Vishenka_05: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :P

 

Уникално парче, братленки! Много ме кефи, баса кърти мивки! :Vishenka_05:

От кое по-точно да ни боли, бе? Че припадаш по безсмислените поп бози само и само да бъдеш определено като "античалгарче" ли?

Гледам, че пак си на вълна "да се правя на гъзарче". Обаче не се справяш особено добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кое по-точно да ни боли, бе? Че припадаш по безсмислените поп бози само и само да бъдеш определено като "античалгарче" ли?

Гледам, че пак си на вълна "да се правя на гъзарче". Обаче не се справяш особено добре.

Няма да обръщам на спам темата за хубавия трак, но хайде, ще ти отговоря, женчо - защото поп-фолкът е за гейове и травестити, само такива мъже го слушат, другото са кифли и някакви лелички, които им се играе гюбек.

 

По темата: Баса кърти стени и мивки, дори съседа искаше мастер и ще се опитам да намеря от някъде! А гледанията във vbox7.com се множат!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да обръщам на спам темата за хубавия трак, но хайде, ще ти отговоря, женчо - защото поп-фолкът е за гейове и травестити, само такива мъже го слушат, другото са кифли и някакви лелички, които им се играе http://www.ramania-bg.com/style_images/1/f...button.pngгюбек.

 

По темата: Баса кърти стени и мивки, дори съседа искаше мастер и ще се опитам да намеря от някъде! А гледанията във vbox7.com се множат!!!

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ти на колко години си ? :1000 (29):

 

Песента е пълен боклук! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Много харесвам Ангел и Моисей, ама ако трябва да съм честна песента не е много добра. Допада ми само бийта, текста e доста зле. Разбирам че искат да са пускани, ама според мен трябва да се пробват да направят и друг тип песен, нещо по-умерено искам да чуя от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...