Jump to content



Драгана Миркович с концерт в София!


pacho

Препоръчани коментари

Драгана Миркович с концерт в София

519x345.jpg

Драгана Миркович ще зарадва БГ феновете на 8 юни в зала 1 на НДК от 20 ч.
Тя ще изпее пред вече популярните песни от новия си двадесети юбилеен албум „20", както и най-известните си хитове
като "Sve bih dala da si tu", "Placi zamlijo", „Luce moe", "Zivot moi", "Milo moe sto te nema" и др.

Драгана Миркович прави фурор с новия си албум и няколкото новозаснети клипа. В клипа на песента "Mili, mili",
която само за месец успя да оглави всички музикални класации в жанра, самата певица танцува заедно с професионалните танцьори
от школата „Star dance" и е облечена в стил стрийт денс в клип по MTV, нетипично за нея.

Другият клип, който покори YouTube и развълнува феновете е на песента "Drugovi",
който Драгана засне в собствения си старинен замък от 12 век, намиращ се в Австрийското кралство на Ебенфурт.

Първите 300 билета са на ниски цени от - 10 до 50 лева. След изчерпване на количествата цените на билетите ще бъдат от 20 до 60 лева.

Билетите могат да бъдат закупени от билетен център НДК, на касите на вериги магазини Пикадили, Офис 1,
Германос и бензиностанции ОМВ, както и онлайн в системата на Eventim.bg.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Моля :) Предположих, че има и други като мене, дето не са го гледали... не че каза кой знае какво де, ама тая нейната харизма :heart: дори само заради това си заслужава да се види, уникална е :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не обичам сръбската музика - определени неща ми допадат само, но Драгана много я харесвам-изключително готина и позитивна жена, а и много добра певица, повечето й песни също ми харесват. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (редактирано)
Велика е тая Драгана! 3 часа уникално пеене... напълни ми душата :notworthy: ! Направо си сбъднах една мечта тая вечер!

:az:

 

От ляво на сцената ли беше?

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да дръпна едно похвално слово за снощи... :D

Е няма такава жена! Много има да учат от нея. На много концерти съм бил, но като изключим Глория, впечатлен съм бил единствено 2 пъти - от концерта на Лили в Арена и сега този на Драгана. Тя е живото доказателство, че не е нужно да си 50 кила и да имаш силикон, за да си красива и харизматична. Българите сме малко чуждопоклонници, но май има защо. 3 часа пеене на живо и една адски, ама адски енергична и земна изпълнителка. Не лицемерно земна като нашите "певици на народа". Много фин и позитивен човек. Напълни ми душата. От малък исках да я видя и се радвам, че успях. :) Имам малко забележки към подбора на песните и тоалетите, но няма значение. Уникално беше, публиката го показа. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

295513_10151486751687083_1465757934_n.png

Радвам се, че и тя беше там. Струваше ми се, че е спряла да я харесва, но все пак се е учила от нея. Наблюдавахме я, понеже беше съвсем близо до нас. Знаеше текстовете и на по-неизвестните парчета и се накефи. Браво, че я уважи, въпреки че имаше участие. :)

Верно ли Драгана е снимала клип на морето? Четох, че й предстои да заснеме Mace. :) Супер, идеална е за лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че и тя беше там. Струваше ми се, че е спряла да я харесва, но все пак се е учила от нея. Наблюдавахме я, понеже беше съвсем близо до нас. Знаеше текстовете и на по-неизвестните парчета и се накефи. Браво, че я уважи, въпреки че имаше участие. :)

Верно ли Драгана е снимала клип на морето? Четох, че й предстои да заснеме Mace. :) Супер, идеална е за лятото.

Надявам се да е заснела Nemirno more, песента си е потенциален хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам и аз да изкажа огромната си благодарност към тая жена!Просто е уникална!!!

Миналата година ходих на концерта на Цеца, и въпреки че там организацията, сцената и озвучаването бяха в пъти по-добри от концерта на Драгана, мога с ръка на сърцето да кажа, че цял живот ще помня датата 08.06.2013!!!Изключително земна, близка до хората и притежаваща огромен талант!Най-много ми направиха впечатление 2 неща от този концерт - това, че Драгана слезе и обиколи цялата зала 1 на НДК в блъсканицата, която се струпа около нея и това, че на качването си обратно на сцената взе българското знаме и се загърна с него!!!Честно ви казвам никога не съм си мислил, че на концерт на сръбски изпълнител, ще се почувствам толкова горд от това, че съм българин!!!

Драгана се раздаде на макс - даже накрая седна на един стол, но продължи да пее!Някои от най-харесваните песни повтори по 2 пъти и въпреки това отдели време да ни разходи из цялата и дискография от първите и песни, та до най-новите!!!

Единствено имам забележка към организаторите - смятам, че цените на билетите не бяха съобразени с нашите стандарти, и че именно заради това залата не успя да се напълни докрай.Не може билет от 30 лева да бъде най-отзад на първото ниво, а за по-предните места не ми се мисли даже какви са били цените!Не бих искал да правя сравнение с миналогодишния концерт на Цеца, защото залите са различни и изпълнителя е друг, но тогава за 25 лева бях на 2-3 метра от сцената!!!Озвучаването пък беше прекалено слабо за такава голяма зала - за пръв път успявам да чувам гласа на седящия до мен в тая зала, а обикновено не чувам дори своя глас от силната музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да е заснела Nemirno more, песента си е потенциален хит!

Много е интересна и зарибява. Тя бая доволно си реализира албума. Кога ще го пуснат в БГ? Супер як е.

Не знам дали отразиха за концерта по новините, както предния път. И защо не гостува при Слави? Колкото до концерта - липсваха ми някои песни като Vetrovi tuige, Bicu njegova, Pitam svoje srce. Но поклон още веднъж, уникална беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е интересна и зарибява. Тя бая доволно си реализира албума. Кога ще го пуснат в БГ? Супер як е.

Не знам дали отразиха за концерта по новините, както предния път. И защо не гостува при Слави? Колкото до концерта - липсваха ми някои песни като Vetrovi tuige, Bicu njegova, Pitam svoje srce. Но поклон още веднъж, уникална беше.

Мда въпреки липсата на някои песни, концерта беше повече от уникален, лично аз съм предоволен :)))) Иначе албума го има в бг, от тука се сдобих с него... за 15 кинта 3 диска - албума 20 + двд + албума luce moje

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано нея е заснела.Адски яка е! :phpgrin2:

Те са много песните и всеки харесва някоя различна, което е хубаво. От новите е клипирала 4 засега. Сега ще видим какво друго предстои. По-нататък сигурно ще снима някоя от баладите. Но то така или иначе всички парчета си имат тв версии и ги пускат по ДМ сат, а по Вероника яко въртят Takav nece da se rodi. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такъв глас, такава харизма и такива песни. Всеки с вкуса си, ама Цеци-Меци и т.н. пасти да ядат.

 

Обожавам това:

 

 

 

 

Дано снима и Suprotni svetovi. Някой дарк клип добре ще й дойде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...