Jump to content


"The Carrie Diaries" / "Дневниците на Кари"


Препоръчани коментари

"The Carrie Diaries" / "Дневниците на Кари"

257454-5282544.jpg

АнаСофия Роб - младата актриса, която беше избрана за иконичната роля на Кари Брадшоу, чудесно изиграна от Сара Джесика Паркър в „Сексът и градът", вече е на снимачната площадка на сериала „Дневниците на Кари".

Сетът на телевизионния продукт, който ще проследява тийнейджърските години на мис Брадшоу, разбира се, се намира в Ню Йорк.

18-годишната АнаСофия снима няколко сецни с по-младата си екранна сестра Стефания Оуен и Елън Уонг, за която няма информация каква точно роля ще играе. "Правим доста репетиции тази седмица. ОСобено е трудно, защото аз много харесвам оригиналното шоу и наистина ми трябва доста работа, за да влезна под кожата на този персонаж", споделя пред US Weekly АнаСофия. „Знам, че всеки ще сравнява новото шоу със старото, но те са тотално различни. Сериалът, в който аз участвам, се развива през 80-те години на миналия век, което автоматично го прави доста забавно за гледане и за снимки."
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненавиждам начина по който се опитват да изцедят всичко що може от сериал, превърнат във филм с 35958 продължения и отново в сериал с предистория.Страшно много сериали развалиха по този начин да направят 14 сезона и да оттегчат хората.Това ще е същото!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, хареса ми, вчера изгледах 2-те излезли серийки ... Тийн истории, просто героинята се казва Брадшоу, захласната по модата, от малко предградие и желания да покори Манхатън. Това, че върви гласът й зад кадър с разсъждения, в стила на Секса и града, не е специфично само за този сериал. И Отчаяните съпруги бяха с глас на героиня зад кадър, която разсъждава.

Най-голям плюс за мен е пресъздадената атмосфера на 84*г. - от коси, грим, през дрехи, сгради и пейзажи на Ню Йорк, саундтрак. Много готино - няма модерни коли, няма размятане на Айфони, няма таблети и т.н. Интересно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм изненадан от двата излезли епизода. Допада ми заснемането и историята.

Както артпоп спомена в горният пост, пресъздаването на 80-те е страхотно. Единственият минус от мен е за несъответствията с оригиналният сериал. Не откривам логиката да правят предистория на сериал, а да си променят една голяма част от оригиналната такава. Майката на Кари не е умирала, баща им ги е изоставил още, когато Кари е била малка, не си спомням да има сестра и пишеше с лявата ръка в оригиналния сериал.

Разбирам, че това са го направили, за да е по-интересна историята, но това за мен го прави напълно нов сериал и почти нищо съответстващо със "Сексът и градът".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм изненадан от двата излезли епизода. Допада ми заснемането и историята.

Както артпоп спомена в горният пост, пресъздаването на 80-те е страхотно. Единственият минус от мен е за несъответствията с оригиналният сериал. Не откривам логиката да правят предистория на сериал, а да си променят една голяма част от оригиналната такава. Майката на Кари не е умирала, баща им ги е изоставил още, когато Кари е била малка, не си спомням да има сестра и пишеше с лявата ръка в оригиналния сериал.

Разбирам, че това са го направили, за да е по-интересна историята, но това за мен го прави напълно нов сериал и почти нищо съответстващо със "Сексът и градът".

Така е, аз си мисля, че просто за реклама ползват това с името й, както и споменаването на Сексът и градът.

Не знам какви рейтинги правят вече 2 седмици, но мисля че само от носталгията по отминалите години ще има гледаемост. А и темите, които засягат не са толкова назад във времето ...

А тази главната актриса не ви ли прилича на Линдзи Лоън на млади години (преди дрогата :D )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви рейтинги правят вече 2 седмици, но мисля че само от носталгията по отминалите години ще има гледаемост. А и темите, които засягат не са толкова назад във времето ...

 

Слаба работа, мисля, че The CW очакваха доста повече. Първия епизод - 1,68 милиона, втория - 1,28. За сметка на това, премиерата на Arrow изкара 4,14 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, аз си мисля, че просто за реклама ползват това с името й, както и споменаването на Сексът и градът.

Не знам какви рейтинги правят вече 2 седмици, но мисля че само от носталгията по отминалите години ще има гледаемост. А и темите, които засягат не са толкова назад във времето ...

А тази главната актриса не ви ли прилича на Линдзи Лоън на млади години (преди дрогата :D )

 

Рейтингът е сравнително добър, като се има в предвид, че в този ден "90210" и "Gossip Girl" едва стигаха 1 милион, а последният епизод на "90210" е със 700 хиляди рейтинг.

Има някаква надежда да се задържи, времето ще покаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни попаднах на сериала и много ми харесаха и двете серии.Обстановката,която пресъздава е страхотна.Обичам 80-те и най-вече музиката.Чета доста коментари в нета и ми прави впечатление,че това се харесва масово в сериала.Дано да има успех.Първите няколко минути ми беше странно да си представя,че това е Кари,но актрисата бързо ме спечели.

Четох,че този сериал се прави по скоро по книгите и за това има разминаване в историята,но не знам до колко е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса, въпреки че все по-рядко тийн сериалите ме грабват. Актьорите, играта им, дрехите, локациите и саундракът ми допадат. Доста зряло са представени историите около героите и ако продължават да бягат от лиготията ще го следя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо сериалчето, но не мисля, че ще видиме много серии от него. Рейтингът е ужасно зле. Та това е първи сезон на сериал и има такъв рейтинг. Не го сравнявайте с рейтинга на пети сезон на 90210, а с рейтинга му за първи сезон.

 

Само за пример:

90210 S01E01 - 4.65 viewers (million)

The Carrie Diaries S01E01 - 1.61 viewers (million)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо сериалчето, но не мисля, че ще видиме много серии от него. Рейтингът е ужасно зле. Та това е първи сезон на сериал и има такъв рейтинг. Не го сравнявайте с рейтинга на пети сезон на 90210, а с рейтинга му за първи сезон.

 

Само за пример:

90210 S01E01 - 4.65 viewers (million)

The Carrie Diaries S01E01 - 1.61 viewers (million)

Тогава бяха други времена за CW и този тип сериали се гледаха много заради стайлинга, римейк рекламата, бозливостта им и т.н. От няколко сезона едвам минаваха милионката с Gossip Girl. Ако Carrie успее да се задържи с над 1 млн. зрители през повечето време има вероятност да оставят дневниците, защото след края на One Tree Hill, Gossip Girl, свалянето на Emily Owens, а може би скоро ще обявят и спирането на 90210, телевизията ще остане само с Hart Of Dixie за женската аудитория и според мен няма да го допуснат. Надявам се Carrie Bradshaw да прави компания на Zoe Hart...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей така от любопитство пускам 1 епизод понеже обожавах "Сексът и градът" преди време. Но ме дразни това, както някой беше писал по-горе, че когато нещо е успешно, трябва на всяка цена да го изцедиш до последната капка. По принцип тези сладникави сериали винаги си имат публиката и не може без тях, но може да се подхванат по-други персонажи, по-различни съдби. Примерно на Ева Лонгория идеята за живота на бедните емигрантки, малко по-друг цвят образи. Трябва разнообразие. Но те продължават. Сега видях, че готвят нова вампиркса продукция "Дракула". Все едно не са достатъчни и тези в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай този сериал реших отново да си пусна "Сексът и градът" и наистина има доста несъответствия.В една от сериите Кари казва,че баща им ги е изоставил като е била на 5 години.Също така се оказва,че 2 години след като е заживяла в Ню Йорк(някъде на 23 години) е забременяла и абортирала от един сервитьор.Сега остава да видим дали и новата Кари ще се окаже толкова палава.

 

Не е много по темата,но искам да попитам какъв рейтинг е имал оригиналния сериал и защо 5-ти сезон е само с 8 епизода?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът започна да увеличава рейтинга си и стъпка по стъпка е на път да се наложи като новата обещаваща продукция на CW. 3 и 4 епизод бяха страхотни, силни и всички коментари към тях са положителни. Ако се движи така до края на сезона, вторият не му мърда. На мен също много ми допадна. Тази атмосфера, която успяват да пресъздадат толкова добре не спира да ме изумява, личи си колко пари са хвърлени. Във всички герои има хляб, интересни са им историите. Може би и голямата ми носталгия по S.A.T.C ме кара да го харесвам толкова, но определено и актьори и сценаристи се справят отлично до този момент. Препоръчвам ви го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

link

"Дневниците на Кари" най-гледан в САЩ


Сериалът, който е предистория на любимия на всички "Сексът и градът" - "Дневниците на Кари", удари върха в рейтингите в САЩ.

Според феновете, причината бил вроденият чар на главните герои Ана София Роб (Кари) и Остин Бътлър (Себастиан).

В началото поредицата не беше толкова вървежна, като отнесе доста критики по отношение на достоверността с историята на Кари Брадшоу.

С третия си епизод обаче, "Дневниците на Кари" донесе на телевизията, по която се излъчва, най-висок рейтинг в праймтайма.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости са в това. В часовия си пояс "Дневниците на Кари" е последен и предпоследен от всички неща, излъчени в праймтайма (на последно място е отново сериал на The CW). Последният излъчен епизод е всъщност най-гледан за самият сериал досега, но останалото са огромни лъжи, които звучат смешно.

 

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2013/02/0...ed-down/168001/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четвъртият епизод беше готин и гей двойката се очертава да бъде много яка. Хареса ми, че не ги събраха веднага, а решиха да представят този период, в който доста хомо и бисексуални не искат да приемат себе си и не могат да се примирят, че са различни... И джигитайчето продължава да си затвърждава позициите като моя любимка. Голяма сладурана е :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейтингът си е зле, но то като цяло не ми допада и самият сериал. Предпочитам да приключат него, отколкото Hart of Dixie или Beauty and The Beast.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говорех за самия сериал, епизод след епизод рейтингът се покачва. Проблемът е, че CW са си в дупка, но за положението, в което се намират, тези цифри са добри. Няма как да се върне онова време, просто зрителите са много непостоянни вече и като цяло телевизията не е това, което беше

Между другото хората определено са изненадани, че в голямата конкуренция (защото по същото време се излъчва и How i met your mother), TCD успява да дръпне нагоре. Почти съм сигурен, че при това положение ще го оставят. Иииии няма да сгрешат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четвъртият епизод беше готин и гей двойката се очертава да бъде много яка. Хареса ми, че не ги събраха веднага, а решиха да представят този период, в който доста хомо и бисексуални не искат да приемат себе си и не могат да се примирят, че са различни... И джигитайчето продължава да си затвърждава позициите като моя любимка. Голяма сладурана е :wub_anim:

+

Обзалагам се,че няма да спрат сериала, поне 2 сезона гаранция - сюжета предразполага и има накъде да се развива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, Маус е луда. Това е новият ми любим телевизионен персонаж. :Vishenka_05: Като се надруса, с глас съм се смял и преди това като хранеше Кид. Страшна е, голяма свежарка. xaxa, a Дорит гледаше "Полтъргайст", и аз съм го гледал като много малък и ме беше много от страх от всяка серия. Този сериал носи такава носталгия по това време. Разкошен е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В последната серия за Деня на благодарността ми допадна, че вече всяка серийка ще си има по-обособено съдържание и сюжет, който ще намира начало и край в 1 серия, като остават водещи щрихи за целият сериал и всички серии. Така е по-интересно. :)

Как са рейтингите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как са рейтингите?

Този епизод е гледан от 1.2 млн. и има спад в демото, но все още е добре. За съжаление според мен ще продължи да пада гледаемостта, защото е в комплект с 90210, който се проваля все повече и повече с всяка следваща седмица и върви към спиране. На мен лично иначе последния епизод не ми допадна. Твърде много лутане в готвенето и почти нищо сериозно не се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Някой има ли информация дали ще бъде подновен за втори сезон?

Иначе финалът беше хубав, но като цяло доста неща останаха неизяснени при повечето персонажи.

 

Спойлер: Страшно ми хареса, че с последния епизод отново загатнаха за "Сексът и градът". Кари и Уолт се преместиха в големия град, разделяйки се с приятелите си и ученическите си години. Сякаш останалите остават в миналото и сега идва ред на колежа, блясъка на Манхатън и същинската история. Ще ми е жал, ако не бъде подновен сериалът, но като замисъл и атмосфера беше страхотен. Ще ми липсва Маус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ако трябва да съм честен... Кари и нещата около нея ми бяха най-скучни и последните епизоди даже прескачах някои сцени с нея. Сестра й, Маус и Уолт примерно бяха много по-яки и особено, когато се появи Милер и с Дорит от раз ми станаха по-любима двойка от KyddShaw. Надявам се да има втори сезон и да разкарат Sebastian, защото просто ме дразни и Austin Butler според мен е най-слабият актьор в шоуто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...