Jump to content


Проблем със Скайп?


Препоръчани коментари

Добър вечер! Дълго време използвах Скайп 3.8! Преди няколко дни той автоматично си инсталита някаква нова версия - 5... Преинсталирах тази 5-та версия и си сложих отново моята 3.8. Преди ден-два отново се инсталира тази версия 5. САМА!

 

Искам да попитам само при мен ли е така и има ли начин да си остана с моята 3.8 версия защото я харесвам повече! Не искам да се инсталира сама 5...

 

В опциите му бях дал първо да ме пита при инсталиране на нови версии но не ме пита...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами в инструменти---настройки---разширени---самообновяване има бутон "Изключи самообновяването".Там си го направил и не става ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами в инструменти---настройки---разширени---самообновяване има бутон "Изключи самообновяването".Там си го направил и не става ли?

 

Сега ще го направя! Искам да ти благодаря за помощта!

 

хахааа и аз съм с таз версия 3.8 най шпионската спираш си както ти казаха и готово :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch:

И да попитам: Защо да е най-шпионската хахаха... Доколкото помня тя в последната с този интерфейс... Оттам нататък започна Скайп 4 с новия кофти облик...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си колега, че новите версии ги развалиха и човек като не знае как да остане със старата и се мотае, докато разгадае новите функции, а не всеки желае непременно новата промяна, която може би не винаги е в плюс за всеки . :)

И аз да ти кажа съм с версия на скайп 3.8.0, ичключени са всякакви тормози автоматично въведени от центъра на скайп сървъра като фейсбук, ибей и такива, които само безпокоят ползвателите на скайп . )

То да ти кажа всичко е шпионско, колкото и да не е отстрани .

 

 

С уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм с версия, още от 3.2., с която съм си свикнал много отдавна и не си я заменям изобщо. И на мен днес така ми се обнови, но деинсталирах 5 и отново си оправих настройките в профила. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден автоматично ми сложи 5.10 и аз си върнах старата, като махнах всички отметки, както пише тук, а сега като го пуснах гледам пак най - новата. :gun_bandana: :gun_bandana: Сега пак ще си сложа 4.2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз преди няколко дни сложих 3.8, махнах отметките от инструменти---настройки---разширени--- но самообновяванене видях затова там махнах тези които видях...

 

Снощи влизам - бях с 3.8, но в таск мениджъра ми зареждаше Скайп 5... Затворих този процес и останах с 3.8. Но сега влизам и гледам - Скайп 5...

 

Ех тази проклета програма!!! Писна ми от нея!!!

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не чахате явно всички отметки и не спирате обновяването при инсталация на старата след обновяването .
Ще снимам всичко подробно и ще ви покажа при мен как са отметките и къде се намират . :)

Влизате в скайп, горе вляво има Менюта, отдясно наляво влизате в Меню "Инструменти", след това отляво има други менюта с опции, натискате най-огдолу отляво "Разширени", пак натискате от падащото меню в ляво "Разширени" и махате отметки на "Основни издания" и "Горещи поправки", не трябва да има никъде отметка на двете посочени опции и след това натискате отдолу бутон "Запиши" .


5272964H.jpg

След това отново в Менюто "Инструменти", отивате отляво на третото Меню с опции отгоре надолу, в падащото Меню натискате опция "Известяване", като ви се отворят отдясно опциите за отметки, не трябва да има никъде отметка, махате ги и накрая натискате отдолу бутон "Запиши" . Това са някои опции за известяване от сайтове и т.н. .

5272965i.jpg

И още веднъж, внимавайте, когато инсталирате старата версия, че докато поставите отметки да не се обновява на горепосочените места, скайпа автоматично си тегли нова версия, да го имате впредвид, и веднага първата ви работа след инсталацията на старата версия ще ви се появи отгоре едно съобщение може би за изтегляне, прекратете го по най-бързия начин за да не тегли новата версия, след това влизате на определените места и махате отметките, както посочихме за да си нямате проблеми за вбъдеще . Успех . :)



С уважение : Пепи
Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК сега махнах всички отметки, но не ми се появи съобщението за обновяване горе... Само след като си влязох с името и паролата ми изписа за по малко от секунда че обновява файловете или нещо такова и ме вкара в Скайп... Ще видим дали сега ще има проблем...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И днес ми го направи тоя номер със скапаната 5 версия. Мама им мръсна, 3 версия си ме кефи и няма да им ползвам шибаната 5 версия. Писна ми от обновленията им! Загуби ми се хронологията :gun_bandana:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И днес ми го направи тоя номер със скапаната 5 версия. Мама им мръсна, 3 версия си ме кефи и няма да им ползвам шибаната 5 версия. Писна ми от обновленията им! Загуби ми се хронологията :gun_bandana:

И на мен така се обнови преди няколко седмици може би вече... Но ми писна да инсталирам версия 3 и затова го оставих така... И без това вече не го ползвам...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друга алтернативна програма подобна на скайп е ooVoo 3.0.1.46 Final

 

Zamuna.NETlogo.jpg

 

homepage_foroovoo_english.ashx.png

 

Коментар :

 

ooVoo е пряк конкурент на Skype - програма, с която можете да разговаряте, виждате и чатите със своите приятели. Можете да организирате видеоконференция с до шест души едновременно. Заснетите от видеокамерите кадри се представят триизмерно, за да се създаде илюзия за стая за разговори. Разработчиците на програмата обръщат особено внимание на качеството на звука и видеото. Докато разговаряте, можете да чатите помежду си, да изпращате и получавате файлове.

 

С ooVoo можете да създавате и видео писма, които да изпращате на приятелите си, които са извън линия или още не са част от ooVoo-общността. Те ще получат е-mail с препратка към видеофайла Ви, за да го разгледат, когато им е удобно. Интерфейсът на програмата наподобява този на Skype и поради тази причина няма да изпитате никакви трудности при работата си с нея.

 

Официален сайт - http://www.oovoo.com/home.aspx

 

Лиценз : Безплатен/Free

 

Изисквания :

 

Pentium 4 1Ghz with 256MB of RAM

 

20MB Hard disk space

 

Webcam and Headset

 

Broadband connection (Cable, DSL etc..)

 

Microsoft Windows XP, Vista or 7

 

Инсталация :

 

1. Просто инсталирате.

 

Заповядайте :

 

Zamunda.NET - Линк към ooVoo 3.0.1.46 Final - Размер 864.68 KB

 

magnet:?xt=urn:btih:3f816e708bdc94f3dc30e7cefb2d1aa36ce1da8a&dn=ooVoo+3.0.1.46+Final

 

Zamuna.NETlogo.jpg

 

 

С Уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен така се обнови преди няколко седмици може би вече... Но ми писна да инсталирам версия 3 и затова го оставих така... И без това вече не го ползвам...

Направих нови настройки и да видим докога ще изтърпи. Много е гадно с тази нова версия. :(

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие, докато инсталирате програмата и като влезнете с име и парола автоматично ви се обновява, в прозореца с абонати най-отгоре трябва да натиснете по най-бързия начин бутон "Отказ", след което премахвате всякакви обновявания от настройките и така няма да имате проблеми, при мен си работи на 6, но се изисква бързина . :)

 

 

С уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие, докато инсталирате програмата и като влезнете с име и парола автоматично ви се обновява, в прозореца с абонати най-отгоре трябва да натиснете по най-бързия начин бутон "Отказ", след което премахвате всякакви обновявания от настройките и така няма да имате проблеми, при мен си работи на 6, но се изисква бързина . :)

С уважение : Пепи

Да, аз точно това и правя. Също и в настройки влизам да махна отметките. Сега включих как да си запазя и хронологията. :) Благодаря все пак!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...