Jump to content


"Castle" / "Касъл"


Препоръчани коментари

Season-4-Poster.jpg

Рик Касъл е известен криминален писател, който е малко отегчен от собствената си популярност. Но когато сериен убиец започва да имитира убийствата от романите му сцена по сцена, ежедневието на Касъл коренно се променя. Той започва да партнира на Детектив Кейт Бекет с цел по-бързото залавяне на неговия "имитатор". Въпреки различните им методи на работа и честите спречквания, романтичните искри между Кесъл и Кейт са неизбежни. Кейт, разбира се, не е единствената жена в живота на Рик. Майка му, звезда от сцените на Бродуей, дъщеря му, всезнаеща тийнейджърка, и разбира се, бившата му съпруга, която е също и негова издателка, са неразделна част от ежедневието му.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам сериала.Приятен е.В началото си го пусках докато заспивам да ми говори нещо,но ми стана интересен и го изгледах.Определено сезона завърши интересно и ще очаквам новите серии.

Уж съм го гледал целия,но наскоро по тв-то попаднах на серия с една от любимките ми-Алиса Милано.Трябва да проверя от кой сезон е серията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам сериала.Приятен е.В началото си го пусках докато заспивам да ми говори нещо,но ми стана интересен и го изгледах.Определено сезона завърши интересно и ще очаквам новите серии.

Уж съм го гледал целия,но наскоро по тв-то попаднах на серия с една от любимките ми-Алиса Милано.Трябва да проверя от кой сезон е серията.

 

Охоо, и на теб ли ти е любима Алиса? :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охоо, и на теб ли ти е любима Алиса? :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Обожавам я.И като Лили в "Отровната Айви"2 и в "Чародейките".

 

Трябва да си направи тема на Charmed.Явно има доста фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам я.И като Лили в "Отровната Айви"2 и в "Чародейките".

 

Трябва да си направи тема на Charmed.Явно има доста фенове.

 

Аз ще съм най- активна в темата, няма да ми насмогнете! :1000 (29): Имам най- разнообразна информация! Обичам да си гледам епизоди от Charmed в трудни времена- действат като чаша страхотно кафе! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

 

 

Вчера за пореден път гледах този епизод, това е един от любимите ми моменти в целия сериал! Стана е невероятна! :Vishenka_05:

Аз пък днес го засякох по Fox Crime.

На коя дата тръгва новия сезон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много силно начало на новия сезон.Изгледах и 3-те серии на един дъх.Дано да се запазят така.

Бях малко изненадан като видях,че това е един от най-гледаните сериали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силно начало на новия сезон.Изгледах и 3-те серии на един дъх.Дано да се запазят така.

Бях малко изненадан като видях,че това е един от най-гледаните сериали.

 

Защо? :1000 (29):

Напълно си го заслужават. Има си всичко в идеални пропорции- хумор, драма, мистерия, екшън, романтика. Случаите са интересно планирани и реализирани, актьорите са талантливи и дават много живот на героите си... Въобще- рейтингът е оправдан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Отново страхотно начало на сезона.Малко ми беше странно с цялата тази техника,но си мисля,че ще е временно.Едва ли Бекет ще се задържи дълго на тази работа.

Очаквам продължението на серията с нетърпение.Касъл пак се набута жестоко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
Уникален е сериала.Вчерашния епизод,който излъчиха по Нова беше страшен,много ми хареса,през цялото време мислех,че бащата на Касъл е убиеца,но се оказа,че не е той.Финала се оказа доста странен,дали той ще участва и в следващите серии?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...