Jump to content



Стъклен дом: Спасението


Препоръчани коментари

  • 4 weeks later...
  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аааа авантакис 1000%20(29).gif Хубаво ли свършва или всички умират? 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

За едни хубаво, за други не. Общо взето всички получиха това което заслужават, освен Чарли. Хубав финал общо взето! Няма да ви казвам друго, че няма да е интересно 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

За едни хубаво, за други не. Общо взето всички получиха това което заслужават, освен Чарли. Хубав финал общо взето! Няма да ви казвам друго, че няма да е интересно 1000%20(29).gif

 

Хммм след като си починах след 2 сезон, ще погледна последния епизод.1000%20(29).gif1000%20(29).gif Като гледам рекламата няма как да не ми грабне вниманието :gun_bandana: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми хареса последния епизод, всичко стана нереално бързо и изкуствено.

Убийството на Николай пък съвсем...трябваше да измислят по-оригинален начин да го убият. Чарли пък от къв зор стана просяк...абе изобщо изкуствена работа. Хари не искаше да поглежда Алекс, и за няколко секунди всичко се обърна като тя му предложи да се оженят... Толкова заплитаха историята и накрая за един епизод всичко се подреди без никакви усилия. Не ми хареса.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз изгледах финала,но нещо не останах много доволна.

 

Алекс и Хари вярно за един епизод ги разделиха и после набързо ги събраха.А тъкмо бях започнала да харесвам Коки,докато Хари от няколко сезона не прилича на нищо ,но пък беше ясно,че с Алекс ще останат заедно.

Най-гадно ми стана за Чарли.Много тъпо измислиха това с просяка.Все си мислех,че накрая ще е със Сиана,но за последните епизоди набързо обърнаха нещата.До преди това уж със Дани окончателно всичко беше свършило,а сега пак ще си дават шанс.

Иначе сцените с Боряна винаги са ми били смешни.Така и не успях да я харесам - нито актрисата,нито героинята и .Уж трябваше да ми е жал за нея,но не.Докато Николай уж е "лошия",но пък ми беше гадно,че го убиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко свърши като по приказките

Убиха дракона и всички заживяха щастливо 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Ама трябваше и да дадът как Сияна връща мола на Късабови

А и Албена я въртят постоянно но този сезон не я показаха.Аз мислех че и тя ще умре

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми как свърши. Единствено края за тъпото копеле Николай не ми хареса, трябваше да гние в затвора до края на живота си, лесно се е отървал :whistling: Еленка голяма прецаквация :1000 (29): Не е истина колко як беше момента, когато Алекс зашлеви Елена, което припадна и после Алекс направи някакви физиономии, умрях тогава :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...