Jump to content


"Alcatraz" / "Алкатраз"


Препоръчани коментари

Alcatraz-TV-Series-Poster-378x560.jpg


ALCATRAZ идва от изпълнителния продуцент Дж. Дж. Ейбръмс (”Fringe,” ”Lost,” ”Star Trek”) и сценаристката Елизабет Сарноф (”Lost,” ”Deadwood”). Новият вцепеняващ трилър е центриран около най-известния затвор в Америка. Едно време той е бил дом на най-бруталните убийци, изнасилвачи, похитители, крадци и подпалвачи. Когато детективът Ребека Мадсън (Sarah Jones) от полицейското управление в Сан Франциско е назначена да води разследване за едно убийство, пръстов отпечатък я отвежда до неочакван заподозрян: Джак Силвейн (Jeffrey Pierce), затворник от Алкатраз, който е умрял преди много време. Имайки предвид нейната семейна история – дядо й и чичо й Рей Арчър (Robert Forster) са били охрана в затвора, Мадсън бива привлечена от историята на Алкатраз, когато енигматичния, знаещ всичко, но казващ нищо, правителствен агент Емерсън Хаузър (Sam Neill) се опитва да попречи на нейното разследване, на което тя е упорито посветена. Мадсън се обръща към експерта по Алкатраз и ентусиаста на тема комикси – д-р Диего ”Док” Сото (Jorge Garcia), за да си обясни странната поредица от случаи, явления. Двамата откриват, че Силвейн не е просто жив, но обикаля улиците на Сан Франциско, оставяйки мъртви тела след себе си. Още по-странно става, когато разбират, че Силвейн не е остарял с нито ден, откакто е бил в Алактраз, когато затворът е бил управляван от железния Едуин Джеймс (Jonny Coyne) и безмилостния Е.Б. Тилър (Jason Butler Harner). Мадсън и Сото си сътрудничат с агент Хаузър и неговата помощничка Люси Банържи (Parminder Nagra), за да спрат отмъстителната серия от убийства на Силвейн. Докато дълбаят в историята на Алкатраз и цялото покриване на всичко станало там, екипът ще открие, че Силвейн е просто малка част от това, което ще се случи. За кратко той може да е първия, но скоро ще стана ясно, че Силвейн няма да е единствения затворник от Алкатраз, който ще се появи на бял свят отново. По време на разследването, Мадсън и Сото ще научат, че агент Хаузър е знаел за тайната история на затвора и е чакал завръщането на затворниците. Сото ще стане свидетел на работата на живота си – историята на Алкатраз, която ще оживее. Мадсън ще бъде принудена да пази всичко това от нейния годеник Джими Дикенс (Santiago Cabrera), докато се опитва да спаси страната от най-опасните престъпници в историята.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах първата серия,вече има субтитри.Много ми хареса пилотния епизод.Тръпката от мистериите ми се завърна :D Надявам се и нататък да продължи в същия дух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах двата епизода и съм доволен. Динамичен, мистериозен, с интересен сюжет... с една дума отличен. Ще го следя. Много ми напомня на Fringe (друг сериал на J.J. Abrams). Надявам се рейтинга да остане силен, първите два епизода са с добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Какво според вас отключиха онези ключове в подземието на затвора?

Хм,идея си нямам...

Но нали преди това казаха,че ключовете били правени с лазер,а тогава нямало такъв.А директора отвори подземието с тези ключове.

Дано още в другата серия да видим какво има вътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм,идея си нямам...

Но нали преди това казаха,че ключовете били правени с лазер,а тогава нямало такъв.А директора отвори подземието с тези ключове.

Дано още в другата серия да видим какво има вътре.

Може би машина на времето има. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкриха само за изтичане на някакви газове. Единият от офицерите в 5 епизод каза, че всичко станало в дим, събудили се в лазарета, а след малко вече били 50 години напред във времето.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Сериалът е пред закриване заради нисък рейтинг. И нищо чудно, почна толкова добре и затъна също както Грим. Във всеки епизод разнищват даден случай, накрая хващат лошите и край. Никакво развитие и в двата сериала...по-добре да ги спират наистина. Жалко, защото специално за този имах надежди, идеята е добра и може да се развие по много интересен начин но...
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз зациклих на не знам си коя серия и не съм го гледала отдавна.Доскуча ми след първите 3-4 епизода.Много лесно ги хващаха тия затворници.Мистерията нещо липсваше.

От снощи започнах да гледам Touch.Горещо ви го препоръчвам,страхотен пилотен епизод :speak_cool:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Аз зациклих на не знам си коя серия и не съм го гледала отдавна.Доскуча ми след първите 3-4 епизода.Много лесно ги хващаха тия затворници.Мистерията нещо липсваше.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...