Jump to content


Katty Perry изравни рекорд на Michael Jackson


Препоръчани коментари

Американската певица Кейти Пери изравни рекорд на покойния Крал на поп музиката Майкъл Джексън.

 

Поп звездата се превърна в първата изпълнителка, която има пет сингъла от един и същи албум – “Teenage Dream”, достигнали до първото място на престижната класация “Billboard Hot 100”. Това са песните “California Gurls”, “Teenage Dream”, “Firework”, “E.T.” и “Last Friday Night”.

 

„Какъв прекрасен начин да се събудиш! Горда съм да ви съобщя, че последният сингъл, на който направих видеоклип - “Last Friday Night”, ми осигури място в историята! Това не би било възможно, ако ви нямаше вас, моите фенове”, написа на официалната си страница в Twitter Кейти Пери.

 

Така 26-годишната звезда нареди името си до това на Майкъл Джексън, който досега бе единственият изпълнител, който можеше да се похвали с пет Номер 1 сингъла от един и същи албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Кейти, определено в последните години ужасно много просперира и направи много успешни последователни песни, както се забелязва тенденцията при нея с добрите клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз не знам как е възможно това, 'California gurls' и 'Last friday night' изобщо не са за номер 1, дори за топ 5 не са :mf_surrender: другите 3 са готини, ама само 'E.T' и 'Firework' са силни според мен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз не знам как е възможно това, 'California gurls' и 'Last friday night' изобщо не са за номер 1, дори за топ 5 не са :mf_surrender: другите 3 са готини, ама само 'E.T' и 'Firework' са силни според мен..

California според стана голям хит, защото се изпълнява от 2-ма, иначе песента действително не беше особено силна, но се въртеше доста по радиата и по телевизията. Може би и цветния и интересен клип поднесе за този успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

California според стана голям хит, защото се изпълнява от 2-ма, иначе песента действително не беше особено силна, но се въртеше доста по радиата и по телевизията. Може би и цветния и интересен клип поднесе за този успех.

такава кошмарна лиготия беше тоя клип, пълен ужас беше :helpsmilie: а тая Кейта колко е противна и бездарна, не знам кво й харесват всички..

Link to comment
Сподели в други сайтове

California според стана голям хит, защото се изпълнява от 2-ма, иначе песента действително не беше особено силна, но се въртеше доста по радиата и по телевизията. Може би и цветния и интересен клип поднесе за този успех.

когато готина мадама направи колаборация със силен гангстер това е 100% сигурен #1. Teenage Dream стана #1 понеже предният й сингъл беше актуален, Firework заради социалната тематика и кампанията и историите около видеото. Положението с E.T е същото като с California, соло версията й едва би стигнала повече от #5, сега положението е същото - пикът на слоло версията на Last Friday Night е #2 а с ремикса с Миси удари вече #1

Кзано по друг начин, това е перфектния мениджмънт

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Боб ли да й сея

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“The One That Got Away” ще бъде шестото парче от албума й “Teenage Dream”, което тя ще пусне самостоятелно до края на годината.

 

Песента, която предстои да излезе, има всички шансове да подобри рекорда, който Кейти вече реализира. Тя успя да направи пет номер едно сингъла от един и същи албум и стана първата жена, с такова постижение. Рекордът до тази година принадлежеше единствено на Макъл Джексън.

 

Ако “The One That Got Away” се качи на върха на чартовете, това ще направи Кейти Пери абсолютната рекордьорка, записвайки я в музикалната история с напълно ново постижение.

 

Петият й номер едно сингъл “Last Friday Night” стана песен на лятото за музикалния канал VH1.

 

инфо: Радио N-Joy

 

Любимото ми парче от албумаааааааа :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се надявам да пуснат и шести сингъл, който сигурно пак ще е номер 1 и вече рекорда да си е само нейн. Давай , Кейти!

Новото парче на Кайти ще се казва "Away Got One" :girl_witch: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, не ми е от любимите песни. Не е лоша, ама Peacock и Pearl например са ми много по-любими песни. Но с един приличен клип, може би ще ми хареса повече.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...