Jump to content



Смъртно наказание


Препоръчани коментари

Аз съм твърдо За смъртната присъда.

И нека не излизаме с оправдание , че не сме Бог, за да решаваме кои да живее и кои не, защото когато някои е на прага на смъртта и Бог е решил така ние се мъчим да му помогнем, нали?!? Нека не бъдем лицемерни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм твърдо За смъртната присъда.

И нека не излизаме с оправдание , че не сме Бог, за да решаваме кои да живее и кои не, защото когато някои е на прага на смъртта и Бог е решил така ние се мъчим да му помогнем, нали?!? Нека не бъдем лицемерни...

 

Това не е оправдание и двете неща нямат абсолютно нищо общо. Изключително глупаво изказване :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е оправдание и двете неща нямат абсолютно нищо общо. Изключително глупаво изказване :mf_surrender:

 

Глупаво или не, това мисля аз по този въпрос и ти не си длъжен да се съгласяваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намираме се в момент, когато българският народ трябва да бъде стреснат. Съдебната система трябва да бъде генерално променена и да бъдат въведени строги закони. Не такива, каквито сега герберастите мислят да въведат - вместо условна за убийство на пътя да се лежи 1-2 години. На разхайтаното ни племе му трябва желязна ръка. Смъртно наказание принципно няма как да въведем, когато сме част от ЕС, но по-солидни присъди - задължително трябва да се въведат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като студентка по право и като човек смятам, че смъртни наказания не трябва да има! От една страна не е хуманно - ние хората не сме тези, които трябва да имат право да отнемат човешки живот при каквито и да е обстоятелства, а от друга при правилно работеща съдебна система и разумни тежки присъди престъпниците ще имат доста време отделени от "света" да "живеят" със стореното от тях...

Така или иначе обаче трябват много по-строги наказания не само за тежки престъпления, но и за по-леките. Не може за убийство да се "разминават" някои хора с условни присъди! Абсурдно е! Конкретно за нарушения на правилата за движение също мисля, че са необходими по-строги глоби и наказания.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аз съм за смъртното наказание , само при 100 процентово доказана вина, за извършено криминално престъпление , както ги водят ,, с особенна жвстокост'' . Твърдо за съм за ефтаназията,защото наскоро почина мои приятел от рак .Докато беше жив обаче не минавах покрай къщата му за да не слушам воя който надаваше от болките които имаше.И всички онези религиозни глупости , и всички ония идиотски разсаждения за това как ефтаназията била бягане от проблема, или пък - ,, човек трябва да се бори до край и да се надява на чудо'' и др.са пълни простотии. Тези хора които мислят така не са виждали как страда един смъртно болен , и колко лошо да гледаш как се моли да умре по скоро за да спрат мъките. Иначе няма проблем , драскаме тука глупости и даваме мнения (отнася се за някои хора ) . Посетете един такъв болен , вижте за какво става вапрос и тогава ще говорим . Така разни коментарчета от въздуха са абсолютно безмислени.

Редактирано от PUBLIC_ENEMY
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...