Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

т.е. всички правостоящи на стадиона около сцената са 120 лв? GA ли се водят, че нещо са ми нови тия наименования :D

Да, би следвало да са GA което идва от General Admission.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние утре мислим да си вземаме билети на тревата - там тръпката е най-силна! :) Иначе ще закрива с любимата ми песен! Много се радвам за което :)

Боби,честити ти билети хохо! А от къде мога да видя снимки на сцената ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние утре мислим да си вземаме билети на тревата - там тръпката е най-силна! :) Иначе ще закрива с любимата ми песен! Много се радвам за което :)

Боби,честити ти билети хохо! А от къде мога да видя снимки на сцената ?

Е това са песните засега са само спекулации :)

 

ArD9zFsCAAIgGu-.jpg

 

ArD-dINCAAItnsJ.jpg

 

x2c2339542.jpg

 

 

This is the new leak matched up with the sketch. I think it's 99% confirmed now...

 

 

btwstage.pngtumblr_m2nb2ilLsI1qkshj9o1_500.giftumblr_m2na6zRsLT1qe94uho1_500.jpg

 

You will notice that the stairs are an EXACT match. The only difference is that the two towers have archways in them (Which wasn't in the sketch), but this is something that could've been added later on.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото казват, че Гага със сигурност ще пристигне в деня на концерта, но това малко ме съмнява. При положение, че ние ще сме първия концерт от Европейската част, а тя допреди това е била в САЩ е логично да има нужда от 2-3 дни аклиматизация, както в Корея. Разбира се, шансът тази аклиматизация да е в България е почти нищожен, но това би било голяма реклама за страната ни :)
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Туко що си закупих билета, кога ще дойде вече не е ясно. Но поне го има :)

Какъв си взе? Аз се чудя дали да си взема правостоящ или на трибуните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е това?

HOT_PACKAGE Regular 450,00 лв

EARLY_ENTRY Regular 365,00 лв

 

Hot package(highway unicorn package)- това е ваучер, който трябва да бъде подменен с билет с ред и място, това може да стане само в офиса на Тикетпро или билетен център НДК-касата на Тикетпро.

 

Пакетът включва:

 

- Билет за седящо място за концерта оценено с най-добра видимост.

 

- Ексклузивен подарък от турнето „Born this way ball” (който ще бъде връчен непосредствено преди концерта)

 

- Сувениран пас от турнето „Born this way ball”

 

- Помощ при настаняване

 

Early entry (Government hooker package) - това е ваучер, който трябва да бъде подменен с билет, това може да стане само в офиса на Тикетпро или билетен център НДК-касата на Тикетпро.

 

Пакетът включва:

 

- Билет за правостоящо място

 

- По-ранно влизане от всички останали в зоната за правостоящи

 

- Ексклузивен подарък от турнето „Born this way ball” (който ще бъде връчен непосредствено преди концерта)

 

- Сувениран пас от турнето „Born this way ball”

 

- Помощ при настаняване

 

 

 

 

 

ВАУЧЕРИТЕ ЩЕ МОГАТ ДА БЪДАТ СМЕНЕНИ НА ПОСОЧЕНИТЕ МЕСТА СЛЕД 7 МАЙ 2012г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв си взе? Аз се чудя дали да си взема правостоящ или на трибуните.

 

Трибуна!

А иначе сега съжалявам че не видях hot package иначе щех да платя за ранното влизане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То добре най-евтините ще ги продават на края, че още не съм решил, ама колко накрая? Дали си заслужава изобщо да ме лепнат там? :D btw честито на закупилите билети, да се похвалите като пристигнат :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...