Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми забива супер много! :gun_bandana:

 

Май ще изчакам да го качат...

 

При мен няма никакъв проблем.

Рефрешни?!

 

Тоя дето се зарибява с Ария... Андрю ли къв беше, да не се окаже гаджето на Мая, което й звънеше постоянно?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен няма никакъв проблем.

Рефрешни?!

 

Тоя дето се зарибява с Ария... Андрю ли къв беше, да не се окаже гаджето на Мая, което й звънеше постоянно?!

 

Онова беше Нейт. Емили го уби. Сезон 3?

 

Никакъв рефреш не помага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГОЛЯМ СПОЙЛЕР!!!!

 

 

Чарлз е А! Близнакът на Джейсън и следователно брат на Спенсър! ОМГ! ОМГ! ОМГ!

А каква роля има Андрю в цялото нещо?! Да не би той да е близнакът, ако са били двуяйчни?

 

ЩЕ СЕ ГРЪМНА!

Много яко направен епизод и последната сцена! <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГОЛЯМ СПОЙЛЕР!!!!

Чарлз е А! Близнакът на Джейсън и следователно брат на Спенсър! ОМГ! ОМГ! ОМГ!

А каква роля има Андрю в цялото нещо?! Да не би той да е близнакът, ако са били двуяйчни?

 

ЩЕ СЕ ГРЪМНА!

Много яко направен епизод и последната сцена! <3

 

Мега тъп епизод и всички фенове са бесни! Некакъв никакъв герой дето никой не го знае! :mf_surrender:

Това разкритие го подозирахме отдавна, но нищо не ни казва. Ще бъде обяснено в лятната част на сезона. И въобще не се отговори на четирите въпроса, които очаквах. :gun_bandana:

 

Ще коментирам повече, когато всички гледат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР:

 

И аз очаквах да е някой от по-главните, но пък самия обрат бе много добре направен.

Нали това искахме, да е човек, който не сме очаквали... Макар, че аз все още си мисля, че Чарлз се представя под името Андрю пред другите. :D

 

Отговориха ни на въпроса кой е А, дали има близнаци, дали Мона е жива, но аз още си чакам отговора за Мая. :D

 

Когато убиха майката на Алисън, тя не каза ли нещо от сорта на "Не мога да те предпазвам повече".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, каза "не мога да те предпазвам повече".

 

Много хора смятат, че Чарлз и Джейсън са се разменили, както в книгите Али и Кортни.

 

 

Обаче на мен ми писна от теории. Всички се оказват по- интересни и премислени от реалността.

Вече само ще гледам, но няма да чета или обсъждам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, каза "не мога да те предпазвам повече".

 

Много хора смятат, че Чарлз и Джейсън са се разменили, както в книгите Али и Кортни.

 

 

Обаче на мен ми писна от теории. Всички се оказват по- интересни и премислени от реалността.

Вече само ще гледам, но няма да чета или обсъждам. :1000 (29):

 

А има и друг вариант...

 

Те казаха, че ще разберем дали има близнаци - разбрахме го, но пък този с маската бе с черна коса... Ми ако няма нищо общо с Чарлз и нас пак ни баламосват тука?! 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко може. :3fdb8960598fa63e:

 

Само да кажа-

Андрю е с доста години по- малък от Джейсън, за да му е близнак. Единият е още ученик, а другият отдавна не е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми допадна това разкритие, не можа да ме изненада. Очаквах нещо по-заплетено и се надявах "А" да е някой от главните персонажи в сериала. Но то всъщност никога нищо не е сигурно в този сериал, така че не се знае... Иначе сцените с четирите момичета бяха много добре замислени и осъществени. Радвам се, че върнаха Мона, явно осъзнали грешката си от това да махнат един от най-интересните и харесвани персонажи. Като цяло финалът беше много по-добър от финала на 4B и 5А, просто ако човек не чете теориите в Интернет ще остане по-изненадан и шокоран, ама аз като постоянно чета спойлери, така е. :D Очаквам разбиващ шести сезон. Върна се тръпката от сериала, както беше в първите два сезона.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, отидете да четете коментарите под постовете в официалната страница на сериала, не мога да дишам от смях. Невероятни са всичките! :roll1: :roll1: :roll1:

 

Къде това? И аз искам да се сцепя от смях след снощните простотии. :1000 (29):

 

 

ПП: След първите 10 епизода на сезон 6, ще има скок във времето от 4 години, Лъжкините ще завършат университет и останалите епизоди от сезона ще се развиват след тези четири години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е, че сме виждали Чарлз и дори го познаваме добре!

Бахти, тая жена ни побърка още повече.

Има теория, че Чарлз като малък е искал да бъде жена и заради това са го изоставили. Попаднал е в Радли и там се превърнал в Бетани.

Яко звучи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...