Jump to content



Искам да съм модератор!


Препоръчани коментари

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

maxx получава права в Links и Requests;

Kи®o получава права във вътрешните раздели;

In4eto получава нов раздел Live и права в него.

 

10x Ся мисля да делна тия теми от видео дето са свалени клипчета от facebook /става въпрос за тези клипове на които вече има пуснат DVDrip/ Няма проблеми...нали ? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших, тук да попитам. Не е ли по-добре както има отделна папка за Online и Promo...да има и един за DVD-rip овете, че когато се пускат по стари клипове но не са излизали ДВД-рип и скачат пред новите и се пълни със стари и ставала мазало...верно много подраздели стават, но ще е много по синтезирано...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо, "Спорт", "Игри" и "Кино, телевизия, интернет", според мен трябва някой, който да разчиства малко, защото има доста стари и излишни теми.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо, "Спорт", "Игри" и "Кино, телевизия, интернет", според мен трябва някой, който да разчиства малко, защото има доста стари и излишни теми.

 

 

То па нали някой влиза там...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То па нали някой влиза там...

Еми то не влиза, ама да се преведат малко в ред. Айде в "Спорт" не влизат много хора, ама в "Кино/телевизия/интернет" влизат...

 

Edit: И в игри влизат доста от потребителите на форума.

Редактирано от Nedis
Link to comment
Сподели в други сайтове

A така, кажи и че не си върши работата тази V O G U E :D

Наказание:Да напише 200 пъти

"Обичам форум Раманиа" :whistling: :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наказание:Да напише 200 пъти

"Обичам форум Раманиа" :whistling: :slapin:

 

Че то наказание ли е!? :1000 (29):

 

Назначи ѝ помощник ;р

 

Намеци ли ми прайш?! :whistling:

 

 

И папките не са само мои за съжаление...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Ако е възможно може ли и аз да бъда модератор на поп-фолк раздела! Мисля,че заслужавам понеже повечето ми постове са натрупани от теми , които съм пускал в поп-фолк раздела! :)
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е възможно може ли и аз да бъда модератор на поп-фолк раздела! Мисля,че заслужавам понеже повечето ми постове са натрупани от теми , които съм пускал в поп-фолк раздела! :)

 

Подкрепям те!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям напълно и аз. Владо е отговорен, сериозен, качва нови песни, отделя време на форума и не е конфликтна личност. С две ръце съм ЗА.

 

И не знам дали точно тук е мястото да кажа още нещо - ако не е да се пренесе поста в друга тема. В раздел "Дискографии" линковете вече не работят и се обезмисля изобщо съществуването му. Ако някой иска да си изтегли дадена дискография - то няма как да го направи. И в този ред на мисли нека да се сложат работещи линкове. Ясно ми е, че на никой не му се занимава но в сегашното положение наистина раздела губи всякакъв смисъл.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям напълно и аз. Владо е отговорен, сериозен, качва нови песни, отделя време на форума и не е конфликтна личност. С две ръце съм ЗА.

 

И не знам дали точно тук е мястото да кажа още нещо - ако не е да се пренесе поста в друга тема. В раздел "Дискографии" линковете вече не работят и се обезмисля изобщо съществуването му. Ако някой иска да си изтегли дадена дискография - то няма как да го направи. И в този ред на мисли нека да се сложат работещи линкове. Ясно ми е, че на никой не му се занимава но в сегашното положение наистина раздела губи всякакъв смисъл.

Съгласен съм с първата част на мнението, но с втората не съм.Раздела Дискографии има място във всеки един форум.Друг е въпроса, че "вечни" линкове няма.Безсмислено е да се обновяват линкове за които няма заявка.Това е само хвърлено на вятъра време.Но когато някой поиска обновяване в повечето случаи линковете се обновяват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...