Jump to content


Препоръчани коментари

Абе чудя се в тоя фейс има един куп безмислени групи и страници, пък на сайта/форума от където излиза всичко ново в музиката няма нито група нито страница, където да се съберем...та предложението ми е някой по-така деен форумец да го направи..мисля че идеята е добра

 

п.п. не знам за тук ли е темата ама поне според раздела така мисля

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кфа е разликата бре, алексче ?!

 

Koгато напишеш нещо в страница, излиза на всички, дето го лайк-ват в лайв фийда.

Когато напишеш нещо в група, никой няаа го види.. Освен ако explicitly не иде в групата да рови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лайф фиида не е толкова важен - На 'страницата' за да видиш коменти от други хора (а не от самия админ на рамания) трябва да кликаш отделно на "Само от други" А в групата всичко е на едно.

Страниците са за 'фенове' на дадени личности, а групите за общи интереси и бързи дискусии..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лайф фиида не е толкова важен - На 'страницата' за да видиш коменти от други хора (а не от самия админ на рамания) трябва да кликаш отделно на "Само от други" А в групата всичко е на едно.

Страниците са за 'фенове' на дадени личности, а групите за общи интереси и бързи дискусии..

 

Aпфф :D

OK!

Иначе не е задължително да кликаш на "Само от други", може да се настрои да показва твоите+други. Но ок, съгласих се ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече има група, но въпреки това направих страницата

 

п.п. 1 В момента ще дообработя страницата

2. Набирам кандидати за админи на страницата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моого сме,силни сме  :baaasmiley:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вие хубу няма ми отговорите на предния въпрос, обаче как може да направите снимка с никнеймовете, баш когато ме е нямало :mf_surrender: Един път ще съм изключил форума и вие тогава ше снимате, Тц тц тц :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...