Jump to content


Link: Lady GaGa - Alejandro (Official Video)


Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)

Скука пълна. Но естествено сега доскорошните чалгари в стремежаа си да покажат някаква заинтересованост към световната музика, ще започнат да я боготворят и възхваляват.

 

Песен - окрадена от Ace of Base

Клип и визии - все едно гледам Мадона през 90-те.

 

Сега да видим критиците на Агилера, които я оплюваха, че копирала Гага и Мадона, предвид черният латексов костюм, червените стрелички около интимната зона.

Редактирано от Body Language`
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но естествено сега доскорошните чалгари в стремежаа си да покажат някаква заинтересованост към световната музика, ще започнат да я боготворят и възхваляват.

 

Тая па.

 

Песента си ми е любима от край време

 

Клипът е... Без думи съм. Тая жена е просто брутална. Зверска, просто новата кралица.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая па.

 

Песента си ми е любима от край време

 

Клипът е... Без думи съм. Тая жена е просто брутална. Зверска, просто новата кралица.

Ето го първият шаран, претенедиращ, че е фен на световната музика.

 

 

Ами, в който и форум да влезнеш /изключвам Гага фен-форумите / или в ютюб, това ще прочетеш.

Гага е добър творец, добри песни, макар и не много стойностни като текст, има. Талантлива е, отдава й се да е на сцена, всяко нейно фрийк движение си е на мястото. Аз изказвам напълно неутрално мнение, не сам като повечето в този форум да боготворят една, обиждайки и принизявайки успехите на други. Просто в този клип, с тази песен не й се е получило на Гага. В стремежа си да бъде фрийк и да не доскучае на хората, точно обратен ефект има.

 

 

И новата кралица се нарича... Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го първият шаран, претенедиращ, че е фен на световната музика.

Ами, в който и форум да влезнеш /изключвам Гага фен-форумите / или в ютюб, това ще прочетеш.

Гага е добър творец, добри песни, макар и не много стойностни като текст, има. Талантлива е, отдава й се да е на сцена, всяко нейно фрийк движение си е на мястото. Аз изказвам напълно неутрално мнение, не сам като повечето в този форум да боготворят една, обиждайки и принизявайки успехите на други. Просто в този клип, с тази песен не й се е получило на Гага. В стремежа си да бъде фрийк и да не доскучае на хората, точно обратен ефект има.

И новата кралица се нарича... Бионсе.

Шаран...наистина ли.. Тъпо е да говориш за това, кой колко разбира пред човек, който от 8 годишен не е спирал да слуша музика, а любимите му изпълнители са Queen, U2 и Bob Marley... :gun_bandana:

 

От второто, което си написала излиза, че ти нямаш собствено мнение, защото то всъщност е копи-песйт от "в който и форум да влезнеш /изключвам Гага фен-форумите / или в ютюб"...

 

Всъщност Гага е повече от отличен творец и доказателство за това е масовата истерия по нейните СОБСТВЕНИ песни, Гага е отличен творец, защото всеки път успява да те изненада, успява да бъде различна. И докато все пак приемам, че това което съм написал е въпрос на личен избор и вкус е безумно да се твърди, че всеки, който харесва Гага е шаран, който не разбира от музика и т.н. и т.н. Всъщност точно хората, които разбират от музика трябва да се възхищават на Гага, защото е истински творец, а не просто поредната безлична звездица.

 

Колкото до "копирането" на Мадона в този клип...Е трябва наистина много малко акъл, за да се сетиш, че това видео е и своеобразен tribute към Мадона. Гага не веднъж е казвала, че Мадона е нейн идол.. Наистина ли смятате, че щеше да допусне толкова прилика, включително пушките на сутиена, което под формата на конус е запазена марка на Мадона. Очевидно е, че този клип е поклон пред влиянието на Мадона.

 

Бионсе няма да я коментирам, защото ми харесва като изпълнител/глас...въпреки безумно баналните песни понякога.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Шаран...наистина ли.. Тъпо е да говориш за това, кой колко разбира пред човек, който от 8 годишен не е спирал да слуша музика, а любимите му изпълнители са Queen, U2 и Bob Marley... :gun_bandana:

 

От второто, което си написала излиза, че ти нямаш собствено мнение, защото то всъщност е копи-песйт от "в който и форум да влезнеш /изключвам Гага фен-форумите / или в ютюб"...

 

Всъщност Гага е повече от отличен творец и доказателство за това е масовата истерия по нейните СОБСТВЕНИ песни, Гага е отличен творец, защото всеки път успява да те изненада, успява да бъде различна. И докато все пак приемам, че това което съм написал е въпрос на личен избор и вкус е безумно да се твърди, че всеки, който харесва Гага е шаран, който не разбира от музика и т.н. и т.н. Всъщност точно хората, които разбират от музика трябва да се възхищават на Гага, защото е истински творец, а не просто поредната безлична звездица.

 

Колкото до "копирането" на Мадона в този клип...Е трябва наистина много малко акъл, за да се сетиш, че това видео е и своеобразен tribute към Мадона. Гага не веднъж е казвала, че Мадона е нейн идол.. Наистина ли смятате, че щеше да допусне толкова прилика, включително пушките на сутиена, което под формата на конус е запазена марка на Мадона. Очевидно е, че този клип е поклон пред влиянието на Мадона. А и все пак предишният екип на Мадона работи за Гага.

 

Бионсе няма да я коментирам, защото ми харесва като изпълнител/глас...въпреки безумно баналните песни понякога.

 

Моето мнение е такова, каквото го написах в 1-вия си пост. Просто коментарите са доказателство на твърдението ми. Гага ми е неутрална, нито симпатична, нито анти. Давам съвсем безпристратно мнение.

Че е творец, не отричам. Но творци са и Агилера, и Бионсе, и Мадона и още един куп световни звезди. Това, че на Гага в момента се превръща в най-хитово и актуално се дължи на две неща. Тя е нова, все още интересна на хората, в момента е на гребена на вълната, използвайки тази инерция да бълва свръх-продукция последните 2 години. При Бритни ситуацията беше съвсем идентична. Тази им актуалност се дължи на супер много вложени пари, на отличен ПР и много други причини.

И не, не мисля, че Гага е еднодневка. Тя ще се задържи доста време в кръгозора на хората. Както казах, при нея играят милиони, играят супер подмолни игри за плащане на радиа да не излъчват конкуренцията й, която е направила нещо провокативно. По тази причина "Нот Майселф Тунайт" на Агилера стигна само до 23-та позиция. Защото Гага тийм яко наливат парите в стремежа си Гага да е единственаа и провокативна.

Като е направила трибют на Мадона, да го каже, или напише в буука или туитър. Защото хейтърите се скъсаха да плюят примрно пак на Агилера същата песен, че е взаимствала от "Експрес Юрселф" и "Хюмън Найчър", а тя беше казала, че като малка се е възхищавала на тези песни и техните клипове и им прави трибют. Не е ли супер лицемерно?

 

 

И да, въпреки че не симпатизирам на Бионсе и си имам друга фаворитка, точно тя е новата кралица. Не е нужно да се правиш на изрод, за да впечатлиш публиката. Бионсе товва го прави само с една извивка от тялото си. Бионсе също е творец, отличен танцьор, актриса... С две думи - завършен артист. А на Гага тази фрийк визия ще й помага до един момент. Гага не е еднондневка /Въпреки че в който и да е изпълнител в световен мащаб да са вложени такива пари, този изпълнител никога не е бил сезонен или еднодневка./, но тази й визия никога не би я направила кралица, защото таргет групата на Гафа са предимно гейове, тийнс, казвам ПРЕДИМНО! А на Бионсе - са от малки деца, през гейове до улегнали възрастни хора.

Редактирано от Body Language`
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност вече се появява информация, че именно Мадона е криейтив директор на клипа, а за режисьора пък е сигурно, че е снимал много клипове на Мадона :)

 

Повече не ми се коментира..Сигурно и аз щях да бъда на твоето мнение, ако Гага беше само един медиен балон без талант..Но всъщност аз съм влюбен в гласа й и чак тогава в изродщините й. ;)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бие ми малко на "Like a prayer" в клипа. И самата лента ми е с прекалено про-гей излъчване. Иначе няма спор - много добър клип, както винаги.

 

Песента ми е любима от около седмица.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не, не мисля, че Гага е еднодневка. Тя ще се задържи доста време в кръгозора на хората. Както казах, при нея играят милиони, играят супер подмолни игри за плащане на радиа да не излъчват конкуренцията й, която е направила нещо провокативно. По тази причина "Нот Майселф Тунайт" на Агилера стигна само до 23-та позиция. Защото Гага тийм яко наливат парите в стремежа си Гага да е единственаа и провокативна.

 

:roll1:

 

Кристина Агилера понеже е много бедна и не може да си плати да я излъчват.

 

И къде е тази 23-та позиция? В Билборд не мина в Топ 30. Докато "Алехандро" без клип за втора седмица е 6-та.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Да оспорвам успеха на "Алехандро" някъде? Оспорих качеството на клипа и песента от гледна точка на оригиналност и новаторство. Гага в момента има супер голяма инерция, какво Риана имаше миналия албум, примерно. Че дори и тук в България пазарът е такъв с любимите ви чалга звезди.

 

Поразрови се за ейр плейа по радиата на Агилера на НМТ и сам ще прочетеш, че Гага тийм доста плащат и наливат, виждайки че Агилера също вкарва доста провокативен имидж и провокативни тесктове. А относно пик позицията на НМТ, Билборд си има сайт, има и иукипедия. влизаш и четеш. И да, смятам НМТ за флоп поне в САЩ. Но освен това плащане, за да не се пуска НМТ, има и други фактори, които не касят темата.

 

Дадох пример, а не сравнявам певиците Агилера и Гага или актуалността им за момента. Не съм като вас за чалгаджийките да нося вода от 9 кладенеца в 10-ти, за да си изсмукам от пръстите някакви измислени или доста принаечени според пристастията ви факти. Аз признавам, че в момента Гага е най-актуална и всяка нейна песен влиза в Топ 10.

Редактирано от Body Language`
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да оспорвам успеха на "Алехандро" някъде? Оспорих качеството на клипа и песента от гледна точка на оригиналност и новаторство. Гага в момента има супер голяма инерция, какво Риана имаше миналия албум, примерно. Че дори и тук в България пазарът е такъв с любимите ви чалга звезди.

 

Поразрови се за ейр плейа по радиата на Агилера на НМТ и сам ще прочетеш, че Гага тийм доста плащат и наливат, виждайки че Агилера също вкарва доста провокативен имидж и провокативни тесктове. А относно пик позицията на НМТ, Билборд си има сайт, има и иукипедия. влизаш и четеш. И да, смятам НМТ за флоп поне в САЩ. Но освен това плащане, за да не се пуска НМТ, има и други фактори, които не касят темата.

 

Дадох пример, а не сравнявам певиците Агилера и Гага или актуалността им за момента. Не съм като вас за чалгаджийките да нося вода от 9 кладенеца в 10-ти, за да си изсмукам от пръстите някакви измислени или доста принаечени според пристастията ви факти. Аз признавам, че в момента Гага е най-актуална и всяка нейна песен влиза в Топ 10.

 

"Not myself tonight" е слаб сингъл за име като Агилера и факта, че тя самта се прави на Гага с шипове в устата, превръзка на окото и скандални кълчотения са доказателство коя е по-добрата.

 

Иначе аз знам кой плаща и за какво - Гага и продуцентите й за зашеметяващи клипове и размазващи песни. Ако беше въпрос за плащане, за да си номер 1 и да нямаш конкуренция, Мадона или Марая Кери да са си направили собстен страна досега, където да са номер 1 чартовете завинаги.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всеки изминал клип косата й става все по къса и къса :1000 (29): Ама иначе тази страхотна песен заслужава по як клип мамка му! А за гейовете нямам думи направо.. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Бях гледал едно интервю на Гага, в което тя каза, че е вярваща и е католичка, но се чувства зле заради факта, че религията й отрича твърдо гейовете, които тя разбира и силно подкрепя.

Като гледах клипа веднага се сетих за това нейно изказване.

Осмиват се католическата църква и армията(или по-скоро неофашизма), които отричат гейовете.

Приликата с Мадона на моменти е много голяма, което също ме навежда на мисълта, че е умишлено търсена.

Мисля, че клипът ще бъде забранен за излъчване в сегашния си вариант.Този път Гага леко мина границата на нормалното и моралното.

Все пак на мен клипът ми харесва много.  :notworthy:  

Песента ми е сред фаворитите от албума й.

Клипът във VEVO, където беше качен пръв вече има почти 2 милиона гледания за по-малко от 24 часа. :notworthy:

Редактирано от No OnE
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бие ми малко на "Like a prayer" в клипа. И самата лента ми е с прекалено про-гей излъчване. Иначе няма спор - много добър клип, както винаги.

 

Песента ми е любима от около седмица.

Историята на клипа за тези който не са я разбрали още.Значи Гагита се влюбва в свой приятел който е гей и няма как да отвърне на чувствата й.И тя е съсипана.Името на приятеля и е Алехандро,ето защо във видеото има гейове и ГаГа е с такъв външен вид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Историята на клипа за тези който не са я разбрали още.Значи Гагита се влюбва в свой приятел който е гей и няма как да отвърне на чувствата й.И тя е съсипана.Името на приятеля и е Алехандро,ето защо във видеото има гейове и ГаГа е с такъв външен вид.

 

 

Аз пък чух, точно каквото Ванката каза по нагоре, че Гага е направила този клип нарочно с католическите (секси) дрехи и гейовете около нея тъй като тя не приема това, че католиците не приемат самите гейове във вярата си... и сега католиците са й още по "ядосани"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък чух, точно каквото Ванката каза по нагоре, че Гага е направила този клип нарочно с католическите (секси) дрехи и гейовете около нея тъй като тя не приема това, че католиците не приемат самите гейове във вярата си... и сега католиците са й още по "ядосани"...

Общо взето всички, които следят изявите на Гага точно така тълкуват клипа. Като сблъсък между църквата/религията и хомосексуалността.

 

Междудругото..клипът за 24 часа вече има 5 240 000 гледания... Bad Romance за това време имаше 2 000 000 :Vishenka_05: :Vishenka_05:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...