Jump to content


Преслава | Plazza Dance Burgas


Препоръчани коментари

Снощи бях на участието на Преслава тука в Плазата ... Нещо не останах съвсем доволен. Преславка беше много яка, с рокличка черна, косата пак така завъртяна стил "Риана". Започна в 1 и 30 и около час пя. Че праи шоу е ясно, но нещо контакта с публиката го нямаше :mf_surrender: Само "Dose" за гърците долу на бара, върху който пееше и това е. Е за една песен попита публиката и изпя "От добрите момичета". Иначе от хитовете си изпя "Дяволско желание", "Феномен", "Нямам право", "Новата ти", "Последен адрес", "Бързо ли говоря", но заложи и на много нови, а хората не ги знаят още - започна с "Наивница на годината", пя и "Не можеш да си влюбен", а завърши с "Умирам" ... Исках да чуя "Откакто те познавам", но явно няма да залага на тази песен, което е мега грешка. От чуждите песни пя "За да те забравя", "Поръчай пак", "Скасе" ... Абе яко беше като шоу, но доста надута ми се видя. Въобще не слезе при хората,а през дискотеката мина с 3-4 охрана. Наш'та "Плаза" е малка, но не беше чак толкова пълна,че да кажеш да не може да слезе малко при хората - досега всички изпълнители си слизат. Иначе и за снимки с нея може да забравите :baaasmiley: :D Яка беше, но като цяло очаквах повече да й се изкефя на "уникалния live концерт на Преслава в Плаза Бургас", както не спираха цяла седмица да я рекламират по Вероника. Иначе и доста неща изпя на плейбекшън :slapin: Може да не е била добре, то тука с тия грипове в нашия край е ужас.

По шестобалната и давам 4.50 на учатието, заради хитовете и мега яката визия, която изкара, но просто седеше леко като Лили Иванова :ae:

 

По-късно ще вида ако съм я фанал добре на някои снимки, ще кача да я видите как беше :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

за толкова са си палтили! иначе кво да ти кажа първо, че не си останал съвсем доволен после казваш абе яко шоу беше но ми се видя надута! да ти кажа честно това си е твое виждане. а като гледам как хвърчат салфетки около нея е леко тъпичко това да не е някоя кючекиня та да и хвърлят салфетки. не мога да разбера как очакваш да мине през дискотеката сама ли ? разбира се, че ще е със охрана като знае колко побъркани пубери има друго не и остава

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тцтцт Жоро недей така бре : )

 

Кое и е надутото ? И защо да не ходи с 3-4 момчета охрана ?

 

Контакт с публиката определено не е липсвало.

 

 

Добре де,всеки си има мнение,на Жорето е такова,явно той не е успял да усети този "контакт" ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не за първи път отказва снимки, случвало се и преди и то не само с непознати, но и на свои познати фенове... не се очудвай за снимките.

 

 

ами нормално е да отказва и тя е човек а и с тоя грип дето е плъзнал навсякъде колкото по малко близки контакти толкова по добре ;)

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също се разочаровах.

Не беше така както е било преди на участията й.Споделям мнението на Жоро ,че контакта с публиката липсваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами нормално е да отказва и тя е човек а и с тоя грип дето е плъзнал навсякъде колкото по малко близки контакти толкова по добре ;)

Тц, не е точно от грипа, тя още от началото на годината се е случвало да отказва снимки и да иска да не я снимат заради светкавиците...

Има някакъв проблем с очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

за толкова са си палтили! иначе кво да ти кажа първо, че не си останал съвсем доволен после казваш абе яко шоу беше но ми се видя надута! да ти кажа честно това си е твое виждане. а като гледам как хвърчат салфетки около нея е леко тъпичко това да не е някоя кючекиня та да и хвърлят салфетки. не мога да разбера как очакваш да мине през дискотеката сама ли ? разбира се, че ще е със охрана като знае колко побъркани пубери има друго не и остава

Е, много ясно,че си е мое мнението - разбира се,че имаше шоу и купон - все пак това е Преслава, но това не значи че ми е харесало поведението й, начинът й на работа и т.н. Все пак не съжалявам, че отидох ;)

А за салфетките - мен тази традиция също не ме кефи, но тука в Бургас си имаме едни редовни "гърци" (те са от Кипър де), които са на всяко участие на изпълнител, винаги са седнали на бара, върху които пее изпълнителя, защото той е сцена в зимната Плаза, та те все мятат като луди салфетки :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...