Jump to content


Папка Дискусии?!


Препоръчани коментари

Моето предложение е за папка Дискусии или нещо подобно, където да се дискутира върху теми вълнуващи всички като цяло, темите да не са от сорта на Какво мислите за силикона/късите поли и т.н. Според мен една такава папка ще е супер. Може да подпапка в Зона Рамания, поне да има за какво да се говори, а не където вляза да се чудя да рева ли, да се смея ли за темите които виждам.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех тая Зана Раманиа бе хаха! Дискусии няма ли в Общите приказки, има си и тема за флууд... Не знам какво искаш... :mf_surrender:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря за флуд. В Общите има спорт, игри, телевизия, тестове.

 

Ами и в общи да е. Говоря да се обсъждат сериозни теми, да се завързва няакъв нормален разговор - без обиди по нечий адрес, без да се споменават някакви лица които дори няма да видят какво се пише за тях. Ако ще и за политика да се говори, за наркотици, за любов, за приятелство, да се дават съвети и ей такива неща. Както казах да няма теми, чрез които пак да се стига до чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря за флуд. В Общите има спорт, игри, телевизия, тестове.

 

Ами и в общи да е. Говоря да се обсъждат сериозни теми, да се завързва няакъв нормален разговор - без обиди по нечий адрес, без да се споменават някакви лица които дори няма да видят какво се пише за тях. Ако ще и за политика да се говори, за наркотици, за любов, за приятелство, да се дават съвети и ей такива неща. Както казах да няма теми, чрез които пак да се стига до чалгата.

 

За това което ми спомена мисля че си за Образователния раздел - доколкото знам той беше създаден за тази цел! Там се обсъждат такива неща - различни от чалга...

Образователния раздел е подфорум за дискусии, статии, материали и теми касаещи т.нар. общокултурни теми, като История и цивилизации, География, Паранормално, Извънземни и НЛО, Мистерии, Загадки и т.н...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти говориш за силикон и къси поли?! С коя ръка да се прекръстя.. =)

 

П.С. Дидо, с глас се смях на поста ти...

 

 

теми касаещи т.нар. общокултурни теми, като История и цивилизации, География, Паранормално, Извънземни и НЛО, Мистерии, Загадки и т.н...

 

 

кое от тези отговаря на предложението на Недис ? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти говориш за силикон и къси поли?! С коя ръка да се прекръстя.. =)

 

П.С. Дидо, с глас се смях на поста ти...

 

 

 

 

 

кое от тези отговаря на предложението на Недис ? :lol: :lol: :lol:

Е не знам! Това е написал автора на поста! Не аз... Иска да каже че раздела е за всичко... Пък и в втория и пост четох нещо за политика...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...