Jump to content



Кой е любимият ви турски сериал?


Stela

Препоръчани коментари

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По дяволите как изобщо можете да гледате тези турски помии???????? :yelling:

Повдига ми се от мехмед-и, гюмюс-и, чатла-патла кайнана и т.н....

Малко ли сме били под турско робство, та ще трябва сега да ги търпим отново мръстните резаци... БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!!

 

:wallbash:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

И аз не мога да осъзная как в 21 век тези сериали могат да превземат умовете на толкова хора... да бяха само пенсионерска мания, щях да разбера, но млади хора да се палят да обсъждат и да гледат турски простотии-това за мен е недопустимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тези които говорят за турското робство - не забравяйте че ние сами сме позволили по един или друг начин това да се случи, сами сме си виновни за 5 века робство :) Не забравяйте, че сами сме ходили и сме казвали на турците за въстанията, които ще правим, къде се крият революционерите ни, споделяли сме плановете и така нататък. И както една моя много близка казва - не се правете на големите българи, че 500 години робство, не знаете кой е таковал бабите ви ви :) Който иска да ме съди, ама нещата са си баш така :)

 

Иначе - "1001 нощ" и "Брак с чужденец" - първия беше първия който пуснаха в бъгларския ефир, уникално добре пресъздадена история. Втория - нямаше такова шоу. То смях ли не беше, то рев ли не беше. Просто комичните ситуации в които изпадаха всички актьори нямаха равни.

 

А сега да ви кажа защо се гледат, поне от гледна точка на това, което се обсъжда около мен - това са доста реални истории, които не се случват само в сериалите и в Турция, а по цял свят. На хората им е интересно, защото виждат проблемите си на големия екран и виждат, че те не са единствени. Разбира се има и някой епизоди в които се случва нещо, което става веднъж на милион, но все пак... И като се замислите и изгледате няколко епизода от тях, ще разберете че наистина е така. На хората им писна от много време насам да гледат "Дързост и красота", "Докато свят светува" и тем подобни с по 43765 епизода. Тези са максимум с 200 и в почти всеки един епизод има някакво ново развитие на нещата. На хората им писна да гледат и измислените латино-американски сапунерки, които са с еднакъв сюжет, а различен има в 1 на 100 сериала примерно. Като ти кажат латино-американски сериал и знаеш какво следва - двама се влюбват, ама има много препядствия пред тях, дали ще са родители или друга жена. Тя/той се хваща с някой като нея/него и т.н. :)

Редактирано от Nedis
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази тема, нямам изобщо любим турски сериал,защото не ги следя хич, даже се бях подписала в подписка против турските сериали преди. Все едно турците гледат нашите филми. Дано скоро да ги махнат след друга година,че ми писна от тях. Не живеем в Турция, а в БЪЛГАРИЯ.

По същата логика - не живеем в Латинска Америка, а в БЪЛГАРИЯ :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека ги излъчват, но НЕ в праймтайма. БТВ и Нова прекаляват сериозно с количеството на тези сериали. То не е сутрин, па следобед, па вечер, е не се трае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека ги излъчват, но НЕ в праймтайма. БТВ и Нова прекаляват сериозно с количеството на тези сериали. То не е сутрин, па следобед, па вечер, е не се трае.

E to tva e rabotata che gi davat denonoshtno... Naistina prekaliavat, razbiram po 1-2, ama te po 10 hahaha

Link to comment
Сподели в други сайтове

Латиносериалите са много по-интересни, отколкото тези турските,аман от турци.

И кво им е интересното, ми кажи?! Както казах - сюжета е все еднакъв :)

Аман и от теб, ама никой не прави тема за това колко си твареща :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Листопад (Yaprak dokumu) гледам го по Туркската , защото по БТВ ги режат и окепазяват супер много с превода и със всичко ... Според мен това е сериала на всички време ... Сега ще започва 5 Сезон "Уж" последен , но той от 2 или 3 години (сезона) свършва и така и не свърши заради големия интерес в момента е ФЕНОМЕН в Турция :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази тема, нямам изобщо любим турски сериал,защото не ги следя хич, даже се бях подписала в подписка против турските сериали преди. Все едно турците гледат нашите филми. Дано скоро да ги махнат след друга година,че ми писна от тях. Не живеем в Турция, а в БЪЛГАРИЯ.

 

Не е твоя работа да питаш каква е темата!!! Като не ги следиш, защо пишеш? Въпроса не е гледаш ли турски серали, а кой ви е любимия турски сериал! Гледай си там твойте бози от Латинска Америка и си трай на задника пред телевизора... И без друго там няма какво да научиш и да видиш, от години са си все едни и същи тия ''сериалчета''.

 

''Изгубени години'' за мен е най-добрия турски сериал, има страхотна история, която се различава от останалите... Който го е гледал знае за какво говоря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази тема, нямам изобщо любим турски сериал,защото не ги следя хич, даже се бях подписала в подписка против турските сериали преди. Все едно турците гледат нашите филми. Дано скоро да ги махнат след друга година,че ми писна от тях. Не живеем в Турция, а в БЪЛГАРИЯ.

 

Миличка "Стъклен дом" поне до колкото знам аз се гледа и в Турция :)

 

А освен Листопад , другия ми любим сериал е "Мелодията на сърце" много е годин гледам съм го 1 път по ТР и сиг 3-4 пъти по БГ Твтата и мога пак да го гледам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

от тези които са давали в България - "Изгубени години" .. съжалявам,че не го гледах целия. отличава се от масовката ;д също така харесвам и "Arka Sokaklar" и "Ask ve ceza" .. първият е полицейски,вторият си е чиста сапунка,ама ме кефи ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...