Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

даже Милко Калайджиев по-добре ... или пък Бербо ...

Холи, да се върнем на музикалната вълна от преди това, на теб и "Apologize" на Тимбо не ти харесваше, ама в момента е хит номер 1 с Гимито ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ох пак ... бербатов е тъпо копелеееееееее

колко си права само ако знаеш :1000 (29): Жена да го каже това... чак не вярвам...ама ми е кеф!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Холи, да се върнем на музикалната вълна от преди това, на теб и "Apologize" на Тимбо не ти харесваше, ама в момента е хит номер 1 с Гимито ;)

в момента са хитове, защото просто няма какво друго да се слуша ... една Джей Ло и това е ... и разни псевдо американски групи, които се опитват да правят американски групарски хитчета ...

 

Никол излезе със слаба песен, Фуртадо прави затишие преди нов албум, Джъстин обира последни лаври от тоз албум и не пуска нищо ново, Бейонсето и тя се крие ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

колко си права само ако знаеш :1000 (29): Жена да го каже това... чак не вярвам...ама ми е кеф!!!

 

и на тоя му знам кирливите ризи... беха приятели с братовчед ми

Link to comment
Сподели в други сайтове

в момента са хитове, защото просто няма какво друго да се слуша ... една Джей Ло и това е ... и разни псевдо американски групи, които се опитват да правят американски групарски хитчета ... Никол излезе със слаба песен, Фуртадо прави затишие преди нов албум, Джъстин обира последни лаври от тоз албум и не пуска нищо ново, Бейонсето и тя се крие ...
е бейонсето се омъжи време е за меден месец ти какво искаш?
Обида се пише с О, драга сестро!!!
ех доживах да не се прави забележка само на мен
Link to comment
Сподели в други сайтове

е бейонсето се омъжи време е за меден месец ти какво искаш?

е няма лошо - нека почива жената ... да събере сили и с още по-големи хитове да се завърне ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

в момента са хитове, защото просто няма какво друго да се слуша ... една Джей Ло и това е ... и разни псевдо американски групи, които се опитват да правят американски групарски хитчета ...

 

Никол излезе със слаба песен, Фуртадо прави затишие преди нов албум, Джъстин обира последни лаври от тоз албум и не пуска нищо ново, Бейонсето и тя се крие ...

не ме интересува кой се крие и кой не, кажи ми само някоя певачка може ли да се похвали още в първия ден от излизането на албума си с продадени 125 хил. бройки на албуми и то само в Европа, знаеш ли кой го може това...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

не ме интересува кой се крие и кой не, кажи ми само някоя певачка може ли да се похвали още в първия ден от излизането на албума си с продадени 125 хил. бройки на албуми и то само в Европа, знаеш ли кой го може това... ;)

аз

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обида се пише с О, драга сестро!!!
е ти спирка верно немаш :1000 (29):
е няма лошо - нека почива жената ... да събере сили и с още по-големи хитове да се завърне ...
тва па нейното ако са хитове, ама усети се жената отиде с Тимбо да работи мръсницата...и таа едвам я издържам!!! :slapin:
Link to comment
Сподели в други сайтове

не ме интересува кой се крие и кой не, кажи ми само някоя певачка може ли да се похвали още в първия ден от излизането на албума си с продадени 125 хил. бройки на албуми и то само в Европа, знаеш ли кой го може това...;)

мадона ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз
за теб знаем... ;) Ти и 1 000 000 продаде ако си спомняш...Бритни пасти да яде с нейните 125 хилки бройки :derisive:
мадона ...
и кога се случи това, сигурно когато аз съм се раждал и не имала никаква конкуренция?
Link to comment
Сподели в други сайтове

за теб знаем... ;) Ти и 1 000 000 продаде ако си спомняш...Бритни пасти да яде с нейните 125 хилки бройки :derisive:

е та мноу ясно... на мен и Шер неможе да ми стъпи на малкия пръст на левия крак 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

за теб знаем... ;) Ти и 1 000 000 продаде ако си спомняш...Бритни пасти да яде с нейните 125 хилки бройки :derisive:и кога се случи това, сигурно когато аз съм се раждал и не имала никаква конкуренция?

а да ... тогава беше, то понеже сега конкуренцията й диша прахта, ама няма лошо

 

какво разбрахме тази вечер, скъпи ученици? Че бритни ( ела ме ритни ) е певици на годината, продала е най-много от който и да е било и следователно - тя коли и тя беси в шоубизнеса през 2007ма.

 

На позналите честито ... на останалите не губете кураж, идва следващ тираж ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

е та мноу ясно... на мен и Шер неможе да ми стъпи на малкия пръст на левия крак 1000%20(29).gif

къде ги броиш и ти тея дърти чанти, барабар с Мадона двете...

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво разбрахме тази вечер, скъпи ученици? Че бритни ( ела ме ритни ) е певици на годината, продала е най-много от който и да е било и следователно - тя коли и тя беси в шоубизнеса през 2007ма.

за тва изказване шапка ти свалям, по - ясно и точно не бих могъл и аз да го кажа!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ама запазени

Мадона милата се крепи с йогата все още :1000 (29): А за Шер пък нищо не съм чувал и виждал от години насам ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...