Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

здравейте на всички ;)

Здрасти Дидо,приятно ми е аз съм Мел,а този 'страшния' сизискванията е мъжа ми Виктор :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

той пък замина

Ми можеше да бъдеш малко по толерантен,уплаши момчето :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ми и аз заминавам

ти ме изплаши

Ай си изчезнал,ай съм подала молба за развод :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се боря с махмурлука и се боря за тва магаре да ми дойде реда да го купя :D

 

DSC04706.JPG

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха,ха,ха, ама твс магаре ли е?

:D

Ама да,не си ли личиии :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам толкова развинтена фантазия :DЗдраси Вале :Dоще не съм намерил време да прослушам новия на янис.Сега слушам Деси и Владо :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам толкова развинтена фантазия :DЗдраси Вале :Dоще не съм намерил време да прослушам новия на янис.Сега слушам Деси и Владо :D

Ето можеш да си развихриш яко фантазията тук,това са моите сладурковци! :D

 

IMG6-1197407966.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ядосвам се нещо много натварих щайгата и май ше тряа да преинсталирам тия дни

Забрави ме ти,забрави ме...а се обичахмееее :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам толкова развинтена фантазия :DЗдраси Вале :Dоще не съм намерил време да прослушам новия на янис.Сега слушам Деси и Владо :D

Може ли да ми пратиш пак онзи линк, със на Янис Вардис колекцийката ти, че компа ми се разбирица снощи, добре че ми го донесаха Лаптопа :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето можеш да си развихриш яко фантазията тук,това са моите сладурковци! :D IMG6-1197407966.jpg
Затова значи не искаш да пораснеш :rolleyes:
Може ли да ми пратиш пак онзи линк, със на Янис Вардис колекцийката ти, че компа ми се разбирица снощи, добре че ми го донесаха Лаптопа :rolleyes:
Разбира се, а новия? :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...