Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Веднага ще уредим нещата да остане само един! ;)

:o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти има Саки :unsure:

 

:no-no: Ох как се стреснах, счупих една чаша, както си я пълня и прас в мивката :huh: :bigemo_harabe_net-69:

Това е знак да не си лягаш :happyppl:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти има Саки :unsure:

 

:no-no: Ох как се стреснах, счупих една чаша, както си я пълня и прас в мивката :huh: :bigemo_harabe_net-69:

 

Ми, хем знаят, че цяла нощ и цял ден не съм спал, и тъкмо бех заспал и кво шетаха тука и ме събудиха, и сега за пореден път се уверявам, че 1 час сън е достатъчен :)

Ех, Вале и тая вечер няма да мога да украся форума, имах една идейка за полето където пише темата и бутоните да са в снежинки :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, Вале и тая вечер няма да мога да украся форума, имах една идейка за полето където пише темата и бутоните да са в снежинки :)[/b]

е що няма да стане тая нощ :huh:

 

Аз май ще трябва да стана за малко, че брат ми се върна и иска за малко да седне на компа ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

е що няма да стане тая нощ :huh:

 

Аз май ще трябва да стана за малко, че брат ми се върна и иска за малко да седне на компа ;)

 

Щото, първо не е много лесно, пък и ако ще го правя, поне да го правя като хората, а сега ме е хванал мързела :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Снежинки на бутоните пЪк :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Снежинки на бутоните пЪк :unsure:

 

 

Нали се досещаш, че ще е само за синия, на останалите няма да им утива.

Срещу заплащане (както предложиш, или дадеш друго, или друга ) и 1 репутация щи ги напрая :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитваш се да ме подкупиш ли беееее :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лека нощ ви пожелавам и на двамата, ткмо бях заспала, ама брат ми ще сядаш ли да гася ме пита ;) а така сладко си спинках :rolleyes: Хайде приятни и леки сънища :)

 

 

Лека Вале!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...