Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Ние пък си имаме елха,само дето толкова много ми се доспа като се наядох,че м мързи да я украя...а и ако знаех къде е торбата с игачките и лампичките...

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ние пък си имаме елха,само дето толкова много ми се доспа като се наядох,че м мързи да я украя...а и ако знаех къде е торбата с игачките и лампичките...

 

 

Оле и аз трябва да ги слагам :) ама Ще тази е седмица където идва :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле и аз трябва да ги слагам :) ама Ще тази е седмица където идва :rolleyes:
Аз тази година взех изкуствена,верно 50 лева дадох,но е голяма и едно към едно като истинската,само дето няма да ми падат иглички по пода и догодина живи и здрави няма да давам още 10,20 или 50 лева за елха :D
Абе верно ли сега модата са Белите Елхи
Незнам ква е модата и не ме вълнува,за мене без елха празника ми все едно ми е наполовина,и ако ще и розови да излезнат на мода-моята винаги ще си е зелена :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз пък винаги си сека естествена....бракониер съм

На мене ми е мъчно,секат ги,продават ги,радват един месец и после ми е тъжно да ги гледам по кофите :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

е така е ама все пак друго е да замирише на Бор.Така да има смола по нея аз много се кефя

С бутилка Джин Хващам Цял Пингвин!
Link to comment
Сподели в други сайтове

е така е ама все пак друго е да замирише на Бор.Така да има смола по нея аз много се кефя

Ми да,хубаво е да замирише...ама толкожа борчета да съипеме за един месец-не е честно :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

е да те докато порастят после суматия време тряя да мине...те за това сега масово предлагат белите с Цел да не се секат истинските

С бутилка Джин Хващам Цял Пингвин!
Link to comment
Сподели в други сайтове

е да те докато порастят после суматия време тряя да мине...те за това сега масово предлагат белите с Цел да не се секат истинските

Аха,ама белите са изкуствени така ли...извинете ме за нехйаството,ама откъде да знам кво има вече по тоя свят :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние пък си имаме елха,само дето толкова много ми се доспа като се наядох,че м мързи да я украя...а и ако знаех къде е торбата с игачките и лампичките...
:rolleyes: И аз от миналата година си имам изкуствена Елхичка, така е по-добре, от колкото , както казваш да събираме игличките сто часа :rolleyes: И ме прибави към листата си :unsure: като станеш от сън :huh:След 15-20 минути се връщам :derisive:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние пък си имаме елха,само дето толкова много ми се доспа като се наядох,че м мързи да я украя...а и ако знаех къде е торбата с игачките и лампичките...

а оная снежко дето ти го показах на витрината имаме ли го вече :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

а оная снежко дето ти го показах на витрината имаме ли го вече :unsure:

Не,ядосах се!

Защото моя Снежен човек го нямаше :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми там си бе :blink:

Имам ново име, ама запази и старато :rolleyes: понеже, нещо на брат ми неще да приема паролата за сега, че да видим :unsure:

 

Ако съм там, може и брат ми да е влязал от друго място, от нашия комп не става ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,ядосах се!

Защото моя Снежен човек го нямаше :angry:

той ме чакааааааааааааааа

по погледа му разбрах че сме родени един за друг

и сега го сънуваааааам

 

:bigemo_harabe_net-99:

Link to comment
Сподели в други сайтове

той ме чакааааааааааааааапо погледа му разбрах че сме родени един за друг и сега го сънуваааааам :bigemo_harabe_net-99:
:o Кой е тоя щастливец, който сънуваш Миреееееееееееее :huh: :rolleyes:
привет на всички :)
Здрасти :rolleyes: Нели , как мина Гостито :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

:o Кой е тоя щастливец, който сънуваш Миреееееееееееее :huh: :rolleyes: Здрасти :rolleyes: Нели , как мина Гостито :)

 

 

добре Вале

при мама и татко нали знаеш е винаги е добре :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...