Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

айде аз ша ви оставям да си чуруликате,ша ода да :cd:

Ами чантата ми? :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

айде аз ша ви оставям да си чуруликате,ша ода да :cd:

 

Лека нощ и сладки сънища :)

Има само един път към Рая на Земята, този път се нарича ЛЮБОВ!!!
005060252-big.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

това било правилно :cw:
:( нямам коментар

 

Добре аз съм винивна за всичкоооооооооооо така му кажи , за абсолютно всичко, и дори за някой неща дето незнам и за тях съм винивна ;)

Аз за това казах, че ще мина да видя :)Аз повече от 10лв за гащи не давам... да не са от злато все пак ... :D Преди някокло часа нямахме вода... следа дойде, но познайте какво тече от чешмата.... кафява вода... аз забравих да си купя минерална вода, а от хапчетата адски много ми се пие вода... :(
:o Ужас пълен :unsure: И сега като нямаш вода какво ще правиш :huh:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами добре каза Влади и Лека нощ от него :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че сънчо ме надвива вече и ме придърпва към леглото.Лека момичета и до утре :bigemo_harabe_net-100:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че сънчо ме надвива вече и ме придърпва към леглото.Лека момичета и до утре :bigemo_harabe_net-100:

Лека,старши! B)

И аз приключих с разговора и аз си махам грима,мия зъбките и си лягам :P

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами добре каза Влади и Лека нощ от него :D
:huh:
Усещам, че сънчо ме надвива вече и ме придърпва към леглото.Лека момичета и до утре :bigemo_harabe_net-100:
лека Илийка :rolleyes: и До утре
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас пълен :unsure: И сега като нямаш вода какво ще правиш :huh:

 

Ами ще чакам утрото за да отида да си купя една туба минерална вода, не че знам как ще си ч донеса от Фантастико, но това е друга тема :) И аз май ще си лягам, че ... гладна /освен вода и хляб забравих да си купя... много съм зле.. хахаха/ и жадна... трудно се стои, а и утре съм на училище...

Има само един път към Рая на Земята, този път се нарича ЛЮБОВ!!!
005060252-big.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо земетресение в Първомай

11.12.2007 21:00 4

 

 

 

Земетресение с магнитуд около 3,1 по скалата на Рихтер е регистрирано в 19,15 часа. Снимка: answers

 

По данни на Сеизмологичния център към Геофизичния институт на БАН днес в 19.15 чaса е регистрирано земетресение с епицентър на около 160 км в югоизточна посока от София, на територията на страната.

 

Земетресението е с магнитуд около 3,1 степени по скалата на Рихтер и е усетено слабо на територията на град Първомай.

 

Няма данни за жертви и нанесени материални щети.

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лека нощ на всички :)

Хубав и ползотворен ден утре, т.е. по-късно днес ;)

Лека Деси :)

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо земетресение в Първомай

11.12.2007 21:00 4

Земетресение с магнитуд около 3,1 по скалата на Рихтер е регистрирано в 19,15 часа. Снимка: answers

 

По данни на Сеизмологичния център към Геофизичния институт на БАН днес в 19.15 чaса е регистрирано земетресение с епицентър на около 160 км в югоизточна посока от София, на територията на страната.

 

Земетресението е с магнитуд около 3,1 степени по скалата на Рихтер и е усетено слабо на територията на град Първомай.

 

Няма данни за жертви и нанесени материални щети.

:o :unsure: Ох Господ да ни пази и варди от заметресение, ужас, спомням си преди няколко години имаше леко заметресение в Варна много се бях уплашила, тъкмо си бях легнала, и усещам как леглото ми почва да мърда и се чуваше някакво страшно бучене :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o :unsure: Ох Господ да ни пази и варди от заметресение, ужас, спомням си преди няколко години имаше леко заметресение в Варна много се бях уплашила, тъкмо си бях легнала, и усещам как леглото ми почва да мърда и се чуваше някакво страшно бучене :unsure:

:(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще си лягам Лека и на теб Тони, че утре трябва да ставам рано ;)

Лека,Вале...и гушкай патето :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o е нали каза, че си лягаш :oеми то само то ми остана май :(и болката също

Да простиш-не означава да забравиш...

Да простиш-означава да запомниш,че никой не е съвършен...,че всеки от нас прави грешки,дори,когато се опитваме да сме честни...че всеки от нас казва неща,за които после съжалява...Че всички ние много лесно забравяме,че любовта е много по-важна от това да сме прави...

Да простиш-означава да запомниш,че ние сме много повече от нашите грешки....

че ние често сме добри и приемането на недостатъците на другите ни помага да приемем собствените си...

Да простиш-означава да запомниш,че несъгласията са толкова много,че скоро може да се наложи да простим на самите себе си...

Да простиш-означава да запомниш,че в сърцата ни има място да започнем отначало,отново и отново...

Не спирай да прощаваш...отново и отново...

 

 

58054.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

откъс от"Плюшеното зайче"на Марджъри Уилямс

"-Боли ли?-попита Зайчето.

-Понякога-отвърна Кончето,защото винаги говореше честно.-Когато си истински,за теб няма значение дали те боли.

-Изведнъж ли се случва,сякаш те раняват-питаше Зайчето,-или малко по малко?

-Не се случва изведнъж-обясни Кончето,-а ставаш истински.За това е нужно много време.За това не се случва често на хора,които се чупят лесно,имат остри ръбове,или трябва да се пазят много внимателно.Общо взето,когато станеш Истински,козината ти се е проскубала,очите ти са изпадали,краката ти едва се държат за тялото. Но тези неща изобщо нямат значение,тъй като ти си Истински и не можеш да бъдеш грозен,освен за хората,които не разбират."

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

откъс от"Плюшеното зайче"на Марджъри Уилямс

"-Боли ли?-попита Зайчето.

-Понякога-отвърна Кончето,защото винаги говореше честно.-Когато си истински,за теб няма значение дали те боли.

-Изведнъж ли се случва,сякаш те раняват-питаше Зайчето,-или малко по малко?

-Не се случва изведнъж-обясни Кончето,-а ставаш истински.За това е нужно много време.За това не се случва често на хора,които се чупят лесно,имат остри ръбове,или трябва да се пазят много внимателно.Общо взето,когато станеш Истински,козината ти се е проскубала,очите ти са изпадали,краката ти едва се държат за тялото. Но тези неща изобщо нямат значение,тъй като ти си Истински и не можеш да бъдеш грозен,освен за хората,които не разбират."

 

 

Е, тва е то :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тва е то :D

Ко прайкаш Саки?

 

Аз съм се унесла в Размисли.../но не и страсти/ :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...