Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

абе аз мислех да си слагам очилата по едно време защото си помислих че ми се привиждат много хора :lol:

Само преживените неща са истински разбрани!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Екстра екстра почва да се пълни яко.Така да е занапред.Айде аз се махам че ме гонят от пц-то

С бутилка Джин Хващам Цял Пингвин!
Link to comment
Сподели в други сайтове

абе аз мислех да си слагам очилата по едно време защото си помислих че ми се привиждат много хора :lol:

Абе май Пирата не бачак и затова тука има толкова хора :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на мен ли ми се струва само или у форума поча да става неква лудница,гледайки колко човека са онлайн :o

 

 

нека има бе Тони

Link to comment
Сподели в други сайтове

ъ, да питам кой е пирата :unsure:

Ми 'онзи' форум :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мишката не иска да влезе :( скайпа го инсталирах :D

Коя мишка не иска да влезе бе Вале :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя мишка не иска да влезе бе Вале :o

старата :( новата останала в авера на брат ми, понеже той ми оправя някой неща по лаптопа :unsure: ама не можах да разбера явно защото няма usb старата мишка и за това не става :( сега трябва да се мъча

Link to comment
Сподели в други сайтове

старата :( новата останала в авера на брат ми, понеже той ми оправя някой неща по лаптопа :unsure: ама не можах да разбера явно защото няма usb старата мишка и за това не става :( сега трябва да се мъча

Еееееее,аз имам една зеленичкаааа за лаптопа с УСБ,да ти я метна искаш ли :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

мятай Тонииииииииииии :o ама дали ще стигне скоро до тук незнам :huh:

Къде сте бе,ще флуудиме ли беееееееееее :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИСкам да ви покажа Мечо Влади :D

 

IMG6-1197401990.jpg

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен, ама съм за малко, че имам да уча за половин изпит:(

Здрасти,Пиплота,каков пак учиш,нали завърши? :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен, ама съм за малко, че имам да уча за половин изпит:(

Здрасти скъпа как си, скоро не си се вясвала, пак ли изпити бе нямат ли свършване :huh: :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти скъпа как си, скоро не си се вясвала, пак ли изпити бе нямат ли свършване :huh: :unsure:

Ами Вале аз не намирам време да се наспя:( Ама всеки ден влизам на визитация да видя какво става във форума, ама нямам време да пиша, че имам да уча, а и на бачкане, и в университета, ама няма да ти се оплаквам. Видях, че си си купила вече лаптоп, да ти е честит и със здраве да го ползваш и да нямаш никакви проблеми с вируси и т.н:) А с паркирването какво стана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок,мен никой не ме забелязва....ама кво ми пука <_<

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Вале аз не намирам време да се наспя:( Ама всеки ден влизам на визитация да видя какво става във форума, ама нямам време да пиша, че имам да уча, а и на бачкане, и в университета, ама няма да ти се оплаквам. Видях, че си си купила вече лаптоп, да ти е честит и със здраве да го ползваш и да нямаш никакви проблеми с вируси и т.н:) А с паркирването какво стана?

На 17 съм на изпит кормуване ще видим, какво ще стане :rolleyes: Да бе виждам, че влизая, и все се чудя що не пишеш, ама си имаш достатъчно грижи, :unsure: Лаптопчето да се надявам да излези добро :rolleyes: и да няма вируси, че ми писна о тях :lol: :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок,мен никой не ме забелязва....ама кво ми пука <_<

Тони, ти нали каза в чата че оправяш теми и слушаш песни, пък аз съм за малко и бягам:( Надявам се след 22.12 да имам вече и аз свободно време и да пофлуида и аз с вас както ние си знаем

А иначе как си, как я карате с МАрк:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...