Jump to content

Евровизия 2024 - Първи полуфинал - 7 май, 22:00


Препоръчани коментари

Според мен се класират 

Хърватска
Украйна
Ирландия
Литва
Словения
Азербайджан
Финландия
Португалия
Сърбия 
и уишфил тинкинг, Молдова. Въпреки смотания стейджинг Наталия смаза
 

преди 3 минути, ANGEL каза:

Откога се гласува с смси на полуфинал? Нещо аз ли имам амнезия :D 

От край време

преди 1 минута, ANGEL каза:

Минаха ли Елени и испанката? 

Откриваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

UK - 0 поитс, сори.

Като цяло пълна трагедия. 

Кипър, Литва, Хърватия, Украйна, Люксембург

Останалите бяха мъчение. Може би Ирландия се отличи с различието си.

Финландия е скандално, че е пета при буукитата.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Аз съм в тотален потрес!!! 

И аз. Не мога да повярвам че досадниците от Кипър и Люксембург минаха за сметка на всички останали. Много ми е тъжно за Наталия от Молдова :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

@meleto Кво казваше? Как Сърбия, Хърватска и Словения нямало как да се класират и трите? 

Сериозно ли някой е мислел, че Хърватия няма да се класира? Дори на някой смелчага, който казва, че ще е извън топ 3 на финала бих се изсмяла, ама извън топ 10 на който и да е полуфинал в историята - никакъв шанс. 

Аман от Екс-Юго вот за Сърбия!!! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Сериозно ли някой е мислел, че Хърватия няма да се класира? Дори на някой смелчага, който казва, че ще е извън топ 3 на финала бих се изсмяла, ама извън топ 10 на който и да е полуфинал в историята - никакъв шанс. 

Аман от Екс-Юго вот за Сърбия!!! 

Ставаше въпрос как Словения нямало да минат защото 3те екс юго ще си размият вота и някой от 3те ще отпадне. Не че ще отпаднат и 3те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Сериозно ли някой е мислел, че Хърватия няма да се класира? Дори на някой смелчага, който казва, че ще е извън топ 3 на финала бих се изсмяла, ама извън топ 10 на който и да е полуфинал в историята - никакъв шанс. 

Аман от Екс-Юго вот за Сърбия!!! 

Не, Хърватия беше ясна. Моята логика беше, че ще се насочи вота към Хърватия и другите две няма да им достигне, но когато разбрах, че ще е само телевот... аз затова казах, че е страшна тъпотия. Реално другите нямат традиционна подкрепа и отпаднаха. Това не е лошо за финала, щото там наистина ще се разцепи вота. Или ще видим Сърбия с много малко точки, или Хърватия ще обере всичко и юго блока ще бъде на дъното.

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Ставаше въпрос как Словения нямало да минат защото 3те екс юго ще си размият вота и някой от 3те ще отпадне. Не че ще отпаднат и 3те.

Реално с жури вот щеше да стане точно така, но тая глупост да върнат системата, която знаем как работи.. явно ги хвана страх юго страните да не се откажат, след като толкова години победата се държи от централна европа. Няма да се учудя Хърватия да спечели и журитата. Ще бъде зле за конкурса да се връща я в Швеция, я в Холандия, я в Украйна. 

Швейцария също има шанс, ако не е Хърватия.

Мисля, че Холандия ще обере телевота, но да видим как ще са в четвъртък, че от откъса не ми хареса.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...