Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 минута, GSA каза:

Най-обичам балади посред лято. 

 

Въртя мазни кючеци, докато от очите текат реки от сълзи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Емануела - Без аналог - 130к гледания - 500 коментара  
Константин и Данна - Пуши Пуши - 2.7 милиона гледания - 550 коментара 
Десита и Галин - Dale Baby - 2.4 милиона гледания - 700 коментара

Да не цитирам и още песни.

Защо ли разликата е само в коментарите, а пръскат с гледания и лайкове? 
Може би защото когато купят коментари излизат от индийските акаунти както направиха Пайнер и цирка е пълен.

Е те 250 от тези 500 са на Емануела 😆Никога не съм я разбирал тази практика да отговаряш под всеки хубав коментар, така им трупат бройка ли? Галена и тя го правеше по едно време ама май спря, Преслава ако почне да го прави ще има по 6К коментара 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

Е те 250 от тези 500 са на Емануела 😆Никога не съм я разбирал тази практика да отговаряш под всеки хубав коментар, така им трупат бройка ли? Галена и тя го правеше по едно време ама май спря, Преслава ако почне да го прави ще има по 6К коментара 😃

Оф, първо че е отговорила на няма и 1/3 от коментарите - второ че и Даймънд са отговаряли на коментари под Пуши Пуши.

Ама кой да провери преди да спори?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Оф, първо че е отговорила на няма и 1/3 от коментарите - второ че и Даймънд са отговаряли на коментари под Пуши Пуши.

Ама кой да провери преди да спори?

А не, аз не конкретно да я сравня с тези песни. Не споря, казвам просто че това за коментарите е абсурден аргумент.
Емануела издиша супер стабилно, и сега покрай тези концерти тотално се изгуби. Никъде не я канят, песните тотално 2 седмици живот. Всички говорят за някакви концерти, големи сцени, само Емануела си дъвче едни и същи песни от години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

А не, аз не конкретно да я сравня с тези песни. Не споря, казвам просто че това за коментарите е абсурден аргумент.
Емануела издиша супер стабилно, и сега покрай тези концерти тотално се изгуби. Никъде не я канят, песните тотално 2 седмици живот. Всички говорят за някакви концерти, големи сцени, само Емануела си дъвче едни и същи песни от години. 

Къде да я канят? На концерта на Тони Стораро ли? При положение че нямат нито колаборации, нито се харесват взаимно.
Каза го все едно са минали хиляда концерта.

Всички САМО говорят за концерти и големи сцени - реално засега Преслава е единствената обявила самостоятелен такъв.
Нека направят поне още няколко изпълнителя преди да сочим с пръст.

Издиша къде? Да я сравним с любимата ти Алисѐ която все хвалиш, а всъщност чака Стораро да я спасява постоянно:

Втори Дом мина Инсомния (което беше с платена реклама) 

Свекървище мина Сладка Работа (което беше с платена реклама)

Устните ти мръсни мина Телефона

Така че си гледай Сотаджийката която си е набутала 1 килограм лепило в лицето и прилича на магарето от Шрек. 
Това че казах по-рано че Алисия ще се пробва за самостоятелен концерт не означава че ще е успешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Къде да я канят? На концерта на Тони Стораро ли? При положение че нямат нито колаборации, нито се харесват взаимно.
Каза го все едно са минали хиляда концерта.

Всички САМО говорят за концерти и големи сцени - реално засега Преслава е единствената обявила самостоятелен такъв.
Нека направят поне още няколко изпълнителя преди да сочим с пръст.

Издиша къде? Да я сравним с любимата ти Алисѐ която все хвалиш, а всъщност чака Стораро да я спасява постоянно:

Втори Дом мина Инсомния (което беше с платена реклама) 

Свекървище мина Сладка Работа (което беше с платена реклама)

Устните ти мръсни мина Телефона

Така че си гледай Сотаджийката която си е набутала 1 килограм лепило в лицето и прилича на магарето от Шрек. 
Това че казах по-рано че Алисия ще се пробва за самостоятелен концерт не означава че ще е успешен.

Е, виж че се задействаха вече. Представяш ли си изобщо Емануела и самостоятелен концерт, да пее тия шитни от последните години?

Алисия отделно сега на 16 отново ще пее на концерт на някакъв сръбски певец. Поне не я е страх да си отвори устата на живо да изпее две песни, Емануела последно на живо е пяла 2013 сигурно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Е, виж че се задействаха вече. Представяш ли си изобщо Емануела и самостоятелен концерт, да пее тия шитни от последните години?

Алисия отделно сега на 16 отново ще пее на концерт на някакъв сръбски певец. Поне не я е страх да си отвори устата на живо да изпее две песни, Емануела последно на живо е пяла 2013 сигурно. 

Емануела може да пее много по-добре на живо от SHEIN Ким Кардашиян, която видяхме как бучи в Капките и винаги е била известна като ЙОСМА.

“Емануела да пее тия шитни на концерт” - meanwhile Алисия на концерта онзи ден:

- А ти си топ топ топ топ топ

- Мръсница в спалнята, перфектна в кухнята

- От тотото удари с мен шестицата

spacer.png

Не знам премисляш ли изобщо нещата преди да се аргументираш?

Вакарелския кон да пробва да изпее това на живо и после ще говорим:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела може да пее много по-добре на живо от SHEIN Ким Кардашиян, която видяхме как бучи в Капките и винаги е била известна като ЙОСМА.

“Емануела да пее тия шитни на концерт” - meanwhile Алисия на концерта онзи ден:

- А ти си топ топ топ топ топ

- Мръсница в спалнята, перфектна в кухнята

- От тотото удари с мен шестицата

spacer.png

Не знам премисляш ли изобщо нещата преди да се аргументираш?

Вакарелския кон да пробва да изпее това на живо и после ще говорим:

 

В капките Алисия си излезе с доста добър имидж, даже навсякъде се коментираше, че журито я ощетява. Тогава Анелия се изложи доста 😃

Емануела и Когето даже и на тях им е толкова странно да пеят на живо тук, че даже объркаха тоналности, текст, всичко.

VM.TIKTOK.COM

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

В капките Алисия си излезе с доста добър имидж, даже навсякъде се коментираше, че журито я ощетява. Тогава Анелия се изложи доста 😃

Емануела и Когето даже и на тях им е толкова странно да пеят на живо тук, че даже объркаха тоналности, текст, всичко.

VM.TIKTOK.COM

 

Много разбираш от тоналности. Затова си фен на Алисия.

Добре че ни показа с какъв зор се пъне да “изпее” такава сложна песен. Чак бенд си довела, белким с дрънкане отвлекат вниманието на публиката от нея.
Ама то едни гримаси все едно след малко ще съживи Уитни Хюстън.

Иначе ти си отговаряй само на частите, на които ти е удобно. Мен не ми пречи. 
Ето и пеенето на Емануела след като е изпушила 10 кутии цигари.
Лиса ако пробва да удари тези тонове ще ѝ събират дробовете по улицата както Николета Лозанова ѝ събира мъжете:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Както много пъти съм казвал, прочисти си чалга мозъка с нещо по-различно. Графа има повече златни хитове от Джесика Милкова, която разполага с Лъжа е. Графа има поне 5 дето се знаят от всички.

Пак си слънчасал нещо

7-EEB6-FE7-D171-4-E80-A699-F6-C40-C7-BBB

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пука й на Манолката на Емануелция за гледанията. Създала е впечатление, че пуска често песни за кеф, и не се вълнува чак толкова "ще стане ли хит, няма ли". Не следя коя колко участия има, но явно може да си го позволи. През летните месеци сигурно пак ще изкара нещо. Ако си й вървят участията, голяма работа, че гледанията не били огромни.

И как така 3+ милиона за месец на Преса са "мина и замина"? Особено сега както била спаднала гледаемостта в YouTube, тези гледания би трябвало да означават брутален хит.

Не особено харизматичната Селина смаза с втора поредна песен. Меди явно гледа да компенсира липсата й на чар като й дава силни песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Гальо каза:

Е, виж че се задействаха вече. Представяш ли си изобщо Емануела и самостоятелен концерт, да пее тия шитни от последните години?

Алисия отделно сега на 16 отново ще пее на концерт на някакъв сръбски певец. Поне не я е страх да си отвори устата на живо да изпее две песни, Емануела последно на живо е пяла 2013 сигурно. 

Защо да не направи концерт Маноля? За всеки влак си има пътници ;) Този концерт страхотно може да бъде поставен в клозетника на Централна гара, със специален гост Ария, някой трябва да премете помещението преди това с плитка и п*тка.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Когато за първи път присъствам на спор за Емануела vs Алисия.

В какво сгрешихме, господи, в какво? 

 

Това Емануела много скача, като каже някой нещо недобро за неговата. Чак турските му клетви хващали, за който я плюел. Ако му извърта един зад врата, няма да може да си вкара в ред вегетативната нервна система с години.

Пълен флоп е тая и от нямане къде тръгнал да я сравнява с друга провалена напоследък - Алисия, видите ли на едната песните били малко по-успешни от на другата.

Емануела е едно втръснало клише за чалгата вече, затова няма и помен от 15-20 милонни хитове като преди години. Липсата на акъл до това води - едни и същи тематики, едно и също да дъвчеш в песните си и все да лъха на агресия. Простакеса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Това Емануела много скача, като каже някой нещо недобро за неговата. Чак турските му клетви хващали, за който я плюел. Ако му извърта един зад врата, няма да може да си вкара в ред вегетативната нервна система с години.

Пълен флоп е тая и от нямане къде тръгнал да я сравнява с друга провалена напоследък - Алисия, видите ли на едната песните били малко по-успешни от на другата.

Емануела е едно втръснало клише за чалгата вече, затова няма и помен от 15-20 милонни хитове като преди години. Липсата на акъл до това води - едни и същи тематики, едно и също да дъвчеш в песните си и все да лъха на агресия. Простакеса.

 

Само ми кажи ти или извънземното пишете за да знам в какъв род да отговоря?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Само ми кажи ти или извънземното пишете за да знам в какъв род да отговоря?

Няма нужда да отговаряш. Мога да те зануля от разстояние, ако си го поставя за цел. Във форума има хора, които са се убедили в способностите ми. Това е по въпроса с твоите турски клетви, дето много хващали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Няма нужда да отговаряш. Мога да те зануля от разстояние, ако си го поставя за цел. Във форума има хора, които са се убедили в способностите ми. Това е по въпроса с твоите турски клетви, дето много хващали.

Постави си въпросната цел. Щом чак с бой ме заплашваш значи освен извън галактически екстрасенс си и някакъв сериозен бияч.

Думата турски клетви никога не съм казвал, но може би извънземното е чело вместо теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Когато за първи път присъствам на спор за Емануела vs Алисия.

В какво сгрешихме, господи, в какво? 

 

ToBa e k/\acu4ecku cnop om Apagjuūcko BpeMe, Ho, kakmo BuHaGu, cu HenpocBemeH 🌹

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Това Емануела много скача, като каже някой нещо недобро за неговата. Чак турските му клетви хващали, за който я плюел. Ако му извърта един зад врата, няма да може да си вкара в ред вегетативната нервна система с години.

Пълен флоп е тая и от нямане къде тръгнал да я сравнява с друга провалена напоследък - Алисия, видите ли на едната песните били малко по-успешни от на другата.

Емануела е едно втръснало клише за чалгата вече, затова няма и помен от 15-20 милонни хитове като преди години. Липсата на акъл до това води - едни и същи тематики, едно и също да дъвчеш в песните си и все да лъха на агресия. Простакеса.

 

Abe, o6me cu e ycne6Ha u B mon 3 Ha neBa4kume

преди 1 час, Balkandji1 каза:

image.png.b8087451f3d3c1149e1ac945c448df4f.png

@asylum Исмигюла какво прави там? Мисля, че появата й на голяма сцена не беше оторизирана от властите. Също и за Славка Безпаричната. 😂 Глоба!

Исмигюла: “OcmaBeme Hu Ha Mupa, Hue cMe npocmo

!”

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

ToBa e k/\acu4ecku cnop om Apagjuūcko BpeMe, Ho, kakmo BuHaGu, cu HenpocBemeH 🌹

Abe, o6me cu e ycne6Ha u B mon 3 Ha neBa4kume

Исмигюла: “OcmaBeme Hu Ha Mupa, Hue cMe npocmo

!”

Това пък кога е излязло? Ясно, че е било флоп, но сякаш за първи път разбирам, че Есил и ДИфокилн са имали нещо заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

видео: 3 054 237
topic: 134 602
spotify: 146 307
Тотал за месец 1: 3 335 146

хит или флоп за днешната действителност?

Ако е някоя друга ще се каже, че е хит. За Преслава сме свикнали да е малко. :D Хит или Флоп? Времето ще покаже. Според мен ще се окаже по-голям хит от "Спомени" например, която за 11 месеца ще чукне 10 М. съвсем скоро.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...