Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 51 минути, Gerganafen каза:

Едно време... Може би си има причини за това някои обичаи да отпаднат, например че на хората в един момент им е дошъл акъла колко неадекватни са въпросните традиции? Вазов дори не й е някакъв близък роднина на Андра. Една чалгоретина просто е решила да се направи на интересна като снима видео над реален гроб, и то на литературно светило, вместо на стереопорите в Бояна. За Вазов всички сме учили в учебниците, за Андра ще пише ли някъде освен в някогашното Нов Фолк? Стига... Политиците друг път ще ги обсъждаме. Едно е тяхното лицемерие, друго е на Андра музикалната гавра. Затова казват хората "нека почива в мир". Това включва да НЕ "пеят" отгоре му някакви индивиди жадни за внимание.

Светило - айде, айде, някои от произведениета му са по-плоски от "Най-добрите" на Глора. Умирате си да величаете обикновени хора само защото са починали преди 250 години. 

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Съдейки по коментарите ти неосъзнато си му фен, защото на всяко второ изречение извън контекста го споменаваш. :)
 

Брилиянтно заключение. Направо си

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, pacho каза:

Андреа със съдбата на Путин, най-лошата на цялата земя.... ама нали трябва да се кланяме все на някого...така сме си свикнали.

Защото сме дупедавци и се чудим на кой точно да се одупим. Собствено мнение - 0.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, pacho каза:

Ти май верно си мислиш, че харесвам Путин и комунетата у нас? :D Какво ли съм писал в политическите теми тук, нямам си и на идея. А тия, които не харесваме САЩ веднага ни вкарвате в графата "Възраждане" много оригинално - така ви научиха партиите у нас за 30 години, или си от сините, или от червените.

Тази вечер ще се кланям само на Андреа, заради геройството й да се разгащи над нечий гроб.

 

Ся не им разваляй хатъра, те знаят една опорка и само нея повтарят при всеки удобен момент.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Брилиянтно заключение. Направо си

 

 

Физиката в този вид, в който се преподава в училище - е пълен резил.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ся не им разваляй хатъра, те знаят една опорка и само нея повтарят при всеки удобен момент.

 

Приклинам те шугър дедитата ти да ти плащат само в рубли!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Светило - айде, айде, някои от произведениета му са по-плоски от "Най-добрите" на Глора. Умирате си да величаете обикновени хора само защото са починали преди 250 години. 

 

И ти като нас си поклонник на Путин и не разбираш връзката на Вазов с Мими Балканска и прабабата на Анди. :D 

Свали вече портретите на Хрошчов, Горбачов, Елцин и Тито. Признай си за връзките ти с ДС, Първо главно управление и КГБ и целуни ръката на Зеленски. :D Евразист.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тея конфликти в Америка, Русия и т.н. Не ме вълнуват изобщо. Не знам кво се филмират хората, като не знаят и 1% от истинската игра. 
Андреа за сметка на това е ясна на всички.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Приклинам те шугър дедитата ти да ти плащат само в рубли!

Аз съм свободна ЕМАНЦИПИРАНА дама, нямам нужда от шугър татенца!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Че е така, така е, но в твоя случай...

Опитваш се да се правиш на интересен, но не си :) 
В този пост си пропуснал да говориш за любимеца си, даже може да се прекръстиш на Putin'sChild - страхотно ще ти пасва!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

И ти като нас си поклонник на Путин и не разбираш връзката на Вазов с Мими Балканска и прабабата на Анди. :D 

Свали вече портретите на Хрошчов, Горбачов, Елцин и Тито. Признай си за връзките ти с ДС, Първо главно управление и КГБ и целуни ръката на Зеленски. :D Евразист.

 

 

Единият ми прадядо е участвал в 3 воини, като на едната само той е останал жив от целия батальон. От другата страна са освобождавали Шипка. @DarkChild - да знаеш на кого дължиш свободата си, писенце!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

И ти като нас си поклонник на Путин и не разбираш връзката на Вазов с Мими Балканска и прабабата на Анди. :D 

Свали вече портретите на Хрошчов, Горбачов, Елцин и Тито. Признай си за връзките ти с ДС, Първо главно управление и КГБ и целуни ръката на Зеленски. :D Евразист.

 

Аз пък чакам с нетърпение да ни превземе Америка, да ни направи щат, да въведе английския като официален, а вас да прати в Гуантанамо.

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Единият ми прадядо е участвал в 3 воини, като на едната само той е останал жив от целия батальон. От другата страна са освобождавали Шипка. @DarkChild - да знаеш на кого дължиш свободата си, писенце!

Ами иди снимай клип на гроба му. Сигурно се гордее с теб.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

 

Ами иди снимай клип на гроба му. Сигурно се гордее с теб.

Ние, богините, не се копираме една друга! Ние сме оригинални!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Тя е Путинова агресия, да сме по-точни, а как намираш американската зависимост на сегашния кабинет - готина ли е? Че днес някой е дошъл и го посрещат, все едно Бог е слязъл, страхотна дипломация. Малко оффтопик, но ми стана интересно. Андреа е най-малкият проблем на държавата в момента.

България е твърде малка да бъде самодостатъчна, а аз определено не искам да бъде на страната на държава, известна със своите залитания към авторитаризъм, потъпкване на човешките права, социален дарвинизъм, нихилистичен цинизъм, рекорден брой самоубийства и алкохолизъм каквато е Русия. Всякакво източно влияние е отровно за страната ни.

  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

България е твърде малка да бъде самодостатъчна, а аз определено не искам да бъде на страната на държава, известна със своите залитания към авторитаризъм, потъпкване на човешките права, социален дарвинизъм и нихилистичен цинизъм и рекорден брой самоубийства и алкохолизъм каквато е Русия. Всякавко източно влияние е отровно за страната ни.

BTVNOVINITE.BG

През изминалата година в страната са станали 41 нападения с 211 жертви
WWW.24CHASA.BG

Около три четвърти от убийствата в САЩ са свързани с огнестрелни оръжия. Стотиците загинали и ранени при масови стрелби в страната само показват уникалната любовна връзка на Америка с пушките, пише в. “Ю Ес Ей Тъдей”. Независимо дали е резултат от конституционно гарантираното право на притежание на оръжие

и двете държави са страни на една и съща монета - гнусни манипулации и зверства.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

България е твърде малка да бъде самодостатъчна, а аз определено не искам да бъде на страната на държава, известна със своите залитания към авторитаризъм, потъпкване на човешките права, социален дарвинизъм и нихилистичен цинизъм и рекорден брой самоубийства и алкохолизъм каквато е Русия. Всякавко източно влияние е отровно за страната ни.

Аз съм съгласен. Само не разбрах защо ако не си със САЩ, си с Путин? Путин е ясен - нищо, че Бойко първо на него се одупи и му подаряваше кучета. Съвсем ме отблъсна, когато започна да репресира опозиционери, а на мен това ми е болна тема, но това го правят и Ердоган, и саудитският принц, и Орбан. Като ще плюем, да плюем всички... плюс това си има споразумения от на Горбачов времето, които се нарушават, но както каза @WindWalkerMonk - ние не знаем и 2 процента от истината, а тя може и никога да не излезе, хвърляме си някакви опорки. Няма смисъл. Но казах, че ние имаме малко друга връзка с Русия - онази, тогавашната, на наднационално ниво, не на политическо. И като навлизаме в чужди войни, си пишем карма. Много досадна тема, btw. Днес просто се издразних, че всички козируват на Зеленски - също толкова ще се издразня, ако и Путин дойде и му се правят поклони. Ние нямаме достойнство като нация, бе!

Даркче, все едно да те обвиня сега, че одобряваш настоящия кабинет, щом ти отговаря на профила. По-компромисно и безпринципно правителство не сме имали. Чисто личностно и коалиционно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...