Jump to content



Евровизия 2023 - Втори полуфинал - 11 май, 22:00


Препоръчани коментари

Току що, meleto каза:

Украйна не е зле (като стейджинг е супер). Испания мисля ще се класира прилично. Що не казахте, че сме пратили Ирина молдовката от Ергенът да пее за ЮК?

Украйна е пълна скука. Испания като нищо може да свърши предпоследна като Франция миналата година. Тая Ирина не съм я чувал, още по малко виждал, но сега си обяснявам драг шоуто, искали са да накарат укейката да се чувства по комфортно сред свои. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Естония щото е много силна ... Ениуей, можеше и по зле да е. 

Според мен след 8мо място са с близки резултати. И е било въпрос на късмет. Естония има доста силни години и телевот. НЕщо което не можем да кажем за Сан Марино, Грузия и тн. Гърция в последните години е зле, но и пуска боклукчиви песни. РУмъния е аут по същите причини като Гърция. 

50% е вероятността Швеция да спечели. Доста солидна вероятност. Финландия е едва с 20% и Украйна със 7%. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Според мен след 8мо място са с близки резултати. И е било въпрос на късмет. Естония има доста силни години и телевот. НЕщо което не можем да кажем за Сан Марино, Грузия и тн. Гърция в последните години е зле, но и пуска боклукчиви песни. РУмъния е аут по същите причини като Гърция. 

50% е вероятността Швеция да спечели. Доста солидна вероятност. Финландия е едва с 20% и Украйна със 7%. 

Сан Марино просто е ничий фаворит, Гърция са се класирали с големи бози в топ 10 последните няколко години, но просто тва лапе не. ста. ва. Има талант момчето, малко да го ошлайфа, ма с тая тъпа песен и тая липса на стейджинг. Още повече е от същия лейбъл като тоя от Кипър, явно не са имали желание да наливат пари и в твете изпълнения. 

Румъния явно тихо бойкотират заради оная история с вота миналата година и освен таксата за участие, която може би вече са били транзирали? и твърде късно да се откажат и да си я получат обратно? и бюджета е бил нулев. Някъде мернах/чух че Теодор и Андрей сам си бил правил сценичната постановка. Явно си търсят повод да се откажат. Нищо чудно че водят преговори с нови държави да вземат участие. 

На тоя етап Лорийн ще спечели само щото всички казват че ще спечели. Само изпълняващо се пророчество. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Сан Марино просто е ничий фаворит, Гърция са се класирали с големи бози в топ 10 последните няколко години, но просто тва лапе не. ста. ва. Има талант момчето, малко да го ошлайфа, ма с тая тъпа песен и тая липса на стейджинг. Още повече е от същия лейбъл като тоя от Кипър, явно не са имали желание да наливат пари и в твете изпълнения. 

Румъния явно тихо бойкотират заради оная история с вота миналата година и освен таксата за участие, която може би вече са били транзирали? и твърде късно да се откажат и да си я получат обратно? и бюджета е бил нулев. Някъде мернах/чух че Теодор и Андрей сам си бил правил сценичната постановка. Явно си търсят повод да се откажат. Нищо чудно че водят преговори с нови държави да вземат участие. 

На тоя етап Лорийн ще спечели само щото всички казват че ще спечели. Само изпълняващо се пророчество. 

С кои?

 

преди 29 минути, Lelqtian каза:

@meleto нямаше ли сменяш Жана и бенд от шапката? сложи Бейба или поне Австралия :) 

Откъде да ги сменям? Махах изобщо не съм се заглеждал. Застинали сме 2018

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

С кои?

 

Откъде да ги сменям? Махах изобщо не съм се заглеждал. Застинали сме 2018

 

Ще видим, не са казали нищо официално. Остердал казал че Канадското издание засега било зациклило, но ако финализират пазърлъка, като нищо да ги гледаме #някъдевполша2024. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Ще видим, не са казали нищо официално. Остердал казал че Канадското издание засега било зациклило, но ако финализират пазърлъка, като нищо да ги гледаме #някъдевполша2024. 

Те и Амеранското го спряха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Те и Амеранското го спряха...

Американското, в представения формат беше 1) толкова скучно, че единия епизод, който издаяних до края ме приспива цяла седмица, и 2) толкова нискобюджетно, че бяха викнали наша Деса за водеща. Ако намерят друг балама да финансира, обаче като нищо да има още един тираж. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Към момента Bejba е завъртяла едни над 700 хиляди от снощните изпълнения, а след нея е арменката с 260 ... И после Полша били взели мястото на грузинката (88 хиляди) ... 

Опа, на второ четене, Албания имали повече от Армения, 284 хиляди. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Американското, в представения формат беше 1) толкова скучно, че единия епизод, който издаяних до края ме приспива цяла седмица, и 2) толкова нискобюджетно, че бяха викнали наша Деса за водеща. Ако намерят друг балама да финансира, обаче като нищо да има още един тираж. 

Рейтингите не бяха лоши. Програмата беше в топ 3 винаги и не падна под 1.5 млн зрители. НО организаторите не бяха доволни, че нито една песен не стана хит в стрийминг платформите.  Говореха да възобновят шоуто през 2024.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...