Jump to content



Чалгавизия 10 - Изпълнения от концерти на Пайнер


Препоръчани коментари

  • Отговори 249
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Сърце, глас, емоция, това е изпълнението което спечели Чалгавизия 10 - Изпълнения от концерти на Пайнер. Честита победа на @gabbati!

Песента спечели с голяма разлика и 103т.

Благодаря на всички участвали!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Сърце, глас, емоция, това е изпълнението което спечели Чалгавизия 10 - Изпълнения от концерти на Пайнер. Честита победа на @gabbati!

Песента спечели с голяма разлика и 103т.

Благодаря на всички участвали!

 

Благодаря на всички гласували за супер якото изпяване. 

Браво и на @Willy, аз се чудих дали да не участвам с Андреа :D но все пак българите залагат повече на живото пеене, отколкото на шоуто.♥️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gabbati каза:

Благодаря на всички гласували за супер якото изпяване. 

Браво и на @Willy, аз се чудих дали да не участвам с Андреа :D но все пак българите залагат повече на живото пеене, отколкото на шоуто.♥️

Обадих се тук там за малко магия от маговете на Фен ТВ.

Не случайно предрекох победата и тук е момента да кажа, че отварям горещ телефон където ще казвам победителя и ще правя магия заедно с колегите от Фен ТВ за победи. Повече инфо на ЛС.

btw.. Честито! Напълно заслужено! #НеНаПлейбека!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Обадих се тук там за малко магия от маговете на Фен ТВ.

Не случайно предрекох победата и тук е момента да кажа, че отварям горещ телефон където ще казвам победителя и ще правя магия заедно с колегите от Фен ТВ за победи. Повече инфо на ЛС.

btw.. Честито! Напълно заслужено! #НеНаПлейбека!

Идват още едишъни, ще се чуваме честичко...

Оле, този айфон 11 е страхотеееееееен! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Ма що не казвате, че може да се гласува само за 3 песни с по 5 точки! Едва наредих от 4 нататък!!!!!!!

Това е само за тези които не са на финал, нещо като телевот. Финалистите гласувате за топ 10.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Това е само за тези които не са на финал, нещо като телевот. Финалистите гласувате за топ 10.

Още не мога да повярвам, че Донателла е отпаднала, явно затова се обърках! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Още не мога да повярвам, че Донателла е отпаднала, явно затова се обърках! 

Ние от рама кога сме виждали холограма че да ги оценим 😧

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Ще използвам момента да кажа че следва специален едишън с 10те песни спечелили Чалгавизия!

Аз пък ще изпозвам момента да ти предложа - ако имаш желание разбира се - да тестваш версус идеята с тоз едишън. На прима виста - победители с/у подгласници. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

Аз пък ще изпозвам момента да ти предложа - ако имаш желание разбира се - да тестваш версус идеята с тоз едишън. На прима виста - победители с/у подгласници. 

Аз сериозно не разбрах точно какво имахте предвид. Щях да питам миналия път в скандалите и съм забравил. Примерно всеки да участва с две песни ли или?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Willy каза:

Сърце, глас, емоция, това е изпълнението което спечели Чалгавизия 10 - Изпълнения от концерти на Пайнер. Честита победа на @gabbati!

Песента спечели с голяма разлика и 103т.

Благодаря на всички участвали!

 

Изпълнението и на "Не виждам" на Турне 2007 беше много по-силно. Тук е дране голямо, не съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.04.2020 г. от 1:11, Willy каза:

Аз сериозно не разбрах точно какво имахте предвид. Щях да питам миналия път в скандалите и съм забравил. Примерно всеки да участва с две песни ли или?

Специално за тоя - примерно един полуфинал с 10 те победителки, един с 10те 2ри места, първите пет от двата на финал, гласуват примерно сички, деазнам? 

За редовен може да е сходно, обяваме тема примерно А или Б, казва толкоз места за А, толкоз пак за Б там колкото и записване пожелание и по някое време не съвсем за един от двата полуфинала, първите там колкото на финал кой ша събере повече гласове. Засега работна идея, нали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy допълнение към предишнито предложение - запис с по две песни, според темата, участие с тази, която съответства на полуфинала. Примерно - тема преди или след пайнер. Аз записвам участие с Камелия - стрелките спират (преди) и Куклите (след). Разпределяш ме в полуфинал 1, преди, и учатвам със Стрелките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...