Jump to content


За смяната на потребителски имена


Смяна на потребителските имена  

49 потребители гласуваха

  1. 1. Да бъде ли разрешена смяната на потребителски имена

  2. 2. На какъв период да могат потребителите да искат смяна на потребителско име?

    • 3 месеца
    • 6 месеца
    • 12 месеца
    • Друг (посочи в коментарите)
  3. 3. Всички ли потребители да имат право да искат смяна на потребители?

    • Само потребители със стара регистрация (над 1 година)
    • Само потребители с по-висок ранг от потребител (Респект и др.)
    • Без ограничение
    • Само потребители с над 300 коментара

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Еднократно в някъв гратисен период (примерно до март догодина), за всички които пожелаят, и после който сменял, сменял, като не му харесва да е мислил своевременно.

Щот тва на нищо не прилича вмомента, мине се мине се и тряя фърляш боб и карти Таро да разгадаеш кой пак си е сменял ника. А впредвид че само динозаври и пенсионери ползваме така остаряла соц платформа като форум, нека не си причиняваме Алцхаймер още от толкоз рано. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Еднократно в някъв гратисен период (примерно до март догодина), за всички които пожелаят, и после който сменял, сменял, като не му харесва да е мислил своевременно.

Щот тва на нищо не прилича вмомента, мине се мине се и тряя фърляш боб и карти Таро да разгадаеш кой пак си е сменял ника. А впредвид че само динозаври и пенсионери ползваме така остаряла соц платформа като форум, нека не си причиняваме Алцхаймер още от толкоз рано. 

Честно казано и аз съм на това мнение :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като човек, който не би си сменил ника, ми е все едно, но би било добре да се държи на правилото при молбата задължително да се вписва старият ник. А не както някои се изхитриха да пишат "Моля ПОТРЕБИТЕЛСКОТО МИ ИМЕ да се смени на..." и съвсем да не може да се разбере кой кой е. Като цяло ми е излишна и даже детска работа целия тоя зор със смяната на никовете. Някои ако могат, ще си ги сменят всяка седмица.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да бъде премахнато или да има компромисен вариант като право на 3 опита след които край или такава възможност да имат потребителите с респект. Абсурдно е Джиги и Фиклена да са с нови никове на всеки 6 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...