Jump to content



Маскираният певец


Препоръчани коментари

img16x9_1565777813.jpg

Един съвсем нов, хитов музикален формат е вече в България. Тази есен зрителите на NOVA ще станат част от забавлението, наречено „Маскираният певец“.

Известни българи ще приемат предизвикателството да живеят скрити зад маски в продължение на три месеца. Уникални, създадени специално за шоуто, костюми на животни и митични същества ще скриват самоличността на певците при всяка тяхна изява на сцената. Нито екипът на шоуто, нито дори приятелите и семействата на участниците ще знаят тяхната самоличност. 

Зад проекта стои доказаният екип от професионалисти, отговорен за успеха на супер хита „Като две капки вода“.

Link to comment
Сподели в други сайтове

NOVA този сезон ще сгазят много мощно BTV. Намерих клипове на формата в световен мащаб и изглежда много ама много интересно. Определено ще раздвижи мозъците на аудиторията. Нямам търпение да започне!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 11 минути, cool_boy_ каза:

Някой гледа ли го? До сега мисля, че чух Алисия, Ненчо Балабанов и Иван Звезвдев. 

Гледах го, но не знам дали ще го гледам пак. Беше ми малко тъпо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, cool_boy_ каза:

И аз съм почти на 100% сигурен за нея. 

Като запя и и първото нещо, което ми дойде на акъла беше това е Алисия

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

:Мисля, че Принцесата е Вероника.

Не! По-скоро Розата! Принцесата и според мен може да е Алисия. Другото нещо, което я издава..... въпросът "занимавала ли си се професионално с музика?" - "опитвала съм и това" или нещо от сорта беше, това, че в момента е дизайнер на дрехи и така..

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Не! По-скоро Розата! Принцесата и според мен може да е Алисия. Другото нещо, което я издава..... въпросът "занимавала ли си се професионално с музика?" - "опитвала съм и това" или нещо от сорта беше, това, че в момента е дизайнер на дрехи и така..

Бургас, морето, отделно гласът. Но може да е и Алисия. Много сложно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DevilWish каза:

Не! По-скоро Розата! Принцесата и според мен може да е Алисия. Другото нещо, което я издава..... въпросът "занимавала ли си се професионално с музика?" - "опитвала съм и това" или нещо от сорта беше, това, че в момента е дизайнер на дрехи и така..

Принцесата каза, че около нея всичко гори. Алисия има песен Палиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:

Принцесата каза, че около нея всичко гори. Алисия има песен Палиш

Точно, че и Принцесата според мен е Алисия, а пък Розата - Вероника! Има такава възможност.... Отделно сега гледах една снимка на Преслава с Ивелина Колева и си мисля, дали Пилето не е тя, ама не знам.... Сложно, наистина и интересно предаване. Хареса ми!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, meleto каза:

Бургас, морето, отделно гласът. Но може да е и Алисия. Много сложно.

Алисия. 100% съм сигурен, че не е Вероника. Виждал съм я, няма как да е 1,63 см., по-висока беше от мен, а аз нямам 1,70, така, че Розата е напълно възможно да е Вероника, пък е била и певица, сега е дизайнер. Това я издава според мен Розата! ;) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Точно, че и Принцесата според мен е Алисия, а пък Розата - Вероника! Има такава възможност.... Отделно сега гледах една снимка на Преслава с Ивелина Колева и си мисля, дали Пилето не е тя, ама не знам.... Сложно, наистина и интересно предаване. Хареса ми!

Изключено! Преслава и Ивелина снощи бяха на РД на Паола

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Изключено! Преслава и Ивелина снощи бяха на РД на Паола

Не знам точно коя е, но наистина много добър контакт с публиката! Розата, Принцесата, както и последната двойка също много ме впечатлиха. Въобще, всички без въпросния И. Звездев , обаче наистина е трудно да улучиш в това предаване! :D Мисля, че и Азис участва! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Не знам точно коя е, но наистина много добър контакт с публиката! Розата, Принцесата, както и последната двойка също много ме впечатлиха. Въобще, всички без въпросния И. Звездев , обаче наистина е трудно да улучиш в това предаване! :D Мисля, че и Азис участва! 

Направо цялата поп- фолк гилдия! 😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , lucellent каза:

Идеята на предаването не е лоша, ама до гуша ми дойде от това изтъркано жури и водещи. Аман да ги сменят вече... 

Вечните връзкари имат нужда от работни места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , lucellent каза:

Идеята на предаването не е лоша, ама до гуша ми дойде от това изтъркано жури и водещи. Аман да ги сменят вече... 

Хмм.... защо ли съм съгласен. Колкото добри актьори да са, забавни и т.н. наистина е по-добра идея да има други водещи. А за журито и аз мисля така. Единствено се радвам, че Мария Илиева, която обожавам е там и Геро.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагаеми участници, които се срещат в доста от  сайтовете:

Джулиана Гани, Папи Ханс, Мария Игнатова, Владимир Карамазов, София Джамджиева

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...