Jump to content


Кой не си върши работата?


Препоръчани коментари

новите админи...

 

този потребител само спами в ПОЛ-ФОЛК темата.. къде са новите админи а ? @meleto

 

Поп фолк скандали 

преди 49 минути, xroflx9 каза:

Хааа,Кондьо си изпраща подлогите да му водят споровете,защото го е страх от 40 бан. Това момче продължава да копае дъното. Спокойно Конди,подготвил съм нещата,още едно провинение и си аут от форума завинаги.🤭🤭

преди 1 час, xroflx9 каза:

Ами хайде де,направете нещо свързано с обидите в чата! Като толкова не ви се дават банове поне го почистете.

 

От 3.07.2019 г. от 13:43, xroflx9 каза:

Понеже хората от модераторския екип все още си затварят очите ще го цитирам и на тази страница.

От 3.07.2019 г. от 0:41, xroflx9 каза:

Понеже това е най-четената тема и се надявам,че ще получа адекватен отговор най-бързо си позволявам офтопик към @meleto и останалите от модераторския екип. Докога ще си затваряте очите за безчинствата на Кондьо и колко време чата ще стои така осран /без извинение/? Да не говорим,че въпросният даже щеше да напуска отново за 1000 път след загубата на жалката му анкета,но все още е тук.

преди 34 минути, xroflx9 каза:

Ох,хайде вече да се спрем,че новите потребители ги е страх да пишат от нас. @PreslavaIsTheQueen не ни обръщай внимание,а си пиши спокойно,провокаторите скоро няма да ги има.

преди 14 часа , xroflx9 каза:

А ти кога ще напускаш? Анкетата ти загуби,а ти пак киснеш тук,поне веднъж се дръж като мъж и си изпълни обещанието. Вече си нежелан тук.

 

Току що, xroflx9 каза:

Целувки скъпи!!!

Кондьо с или без мен ти пак си изпадаш в кризи. Аз ти казах,че спокойствие няма да видиш от мен след като си превърнал форума в Grindr и след като ТИ също ме провокираш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има нарушения на правилата, Кондома получава отново ограничение за писане.

Ако други потребители нарушават правилата, те също ще получат наказание.

Ако не сте пратили report на даден пост, нарушаващ правилата, няма гаранция, че ще бъде забелязан.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...