Jump to content



Събота, 13 АПРИЛ СМЕ В ПРОФИЛАКТИКА


Препоръчани коментари

17 minutes ago, meleto said:

Да, пуснах ги да са видими за всички

Аз още не ги виждам в мобилната версия

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, serbotinche каза:

Аз още не ги виждам в мобилната версия

Да, явно съм забравил да запазя промените. Малко полудях с превеждането на форума :D Сега вече е ок. Тествах го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

Имам някакви звуци, как да ги махна, като нотификации. Иначе яко ме кефи, даже само с реакции може да се забавляваш 😁

От настройките http://www.ramania-bg.com/notifications/options/

Link to comment
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, pinkprincess said:

Има няколко неща в новата версия, които не ми харесват, другото е ок.

1. Не знам кога влизам като скрит. Уж го има като опция, а си виждам никнейма навсякъде - в началната страница, под всяка тема, в "последните посетители в темата". В "Кой е онлайн" и "Онлайн потребители" го няма, което май е единственият ориентир. В началната страница и под темата може би само потребителят си вижда името, но в "Последните посетители в темата" се виждат всички от всички - и скрити, и нескрити. Ако не може да се поправи, по-добре го махнете. И без това се дублира като функция. Друго, което липсва - не се показват колко скрити и гости разглеждат темите долу.

2. Новите коментари са забити на майната си и е супер неудобно. Преди бяха на един клик и с един поглед се виждаха всички теми. Сега, дори и да ги събереш с "Condensed", пак всичко изглежда супер широко и бяло. :D Преди можеше да си седиш само в най-новите коментари, дори и да си прочел непрочетените теми, те не изчезваха и можеше да влезеш пак. Не се налагаше да ходиш до началната страницата. Сега трябва да обикаляш като цветарка по разделите, което на мен лично ми е досадно. Предполагам, че това няма как да се промени, затова поне редактирайте подредбата на разделите и съединете няколко за по-удобно. Най-важното - изкарайте чалга раздела най-отгоре! Да станат 1 - Българска музика, 2 - Световна музика, 3 - Разни, 4 - За форума. В Българска музика - 1 - Поп фолк, 2 - общ за поп, хип-хоп и др. и надолу без значение. В Световна музика - стигат 2 подраздела - Балканска музика и един общ за останалите 8. Сега са прекалено много. В някои не е писано с години. Само пълнят началната страница.

3. Чисто белият фон е натоварващ. Много, много светло сиво или синьо би било по-добре. Само да не е нещо тъмно или искрящо.

4. Не откривам преглед преди публикуване на ново мнение.

3. Чисто белият фон е натоварващ. Много, много светло сиво или синьо би било по-добре. Само да не е нещо тъмно или искрящо.
theme by taman

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Кво нещо е навика, все задържам на сърцето като искам да реагирам. :1000(29):

Мен ме кефи, че натискам 2 пъти като в инста 😁

преди 1 минута, meleto каза:

Йас, мерси 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 minute ago, meleto said:

Да, явно съм забравил да запазя промените. Малко полудях с превеждането на форума :D Сега вече е ок. Тествах го.

Да, сега работи, супер е. Евала, че правиш форума по-добър и по-модерно изглеждащ💕

Много ми харесва така, особено това с качване на картинки и гифове, но максималния размер по-добре ако беше около 5мб, за да се качват яки гифчета, аз сега ползвам web resizer за снимки, но за гифове не става, а повечето са по-големи от 0,5мб

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, serbotinche каза:

Да, сега работи, супер е. Евала, че правиш форума по-добър и по-модерно изглеждащ💕

Много ми харесва така, особено това с качване на картинки и гифове, но максималния размер по-добре ако беше около 5мб, за да се качват яки гифчета, аз сега ползвам web resizer за снимки, но за гифове не става, а повечето са по-големи от 0,5мб

Първо трябва да се преместим на друг хостинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Аз все още се мъча да си сложа подпис. Пише ми, че не може да се качва снимка и чеtoo many lines след като дам сейв... 

Намали размерът й със webresizer.com и намали номера на линиите (било празни или с текст)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Добре е бре, дори аз започнах да свиквам. Като поработите повечко с линковете, клипчета, снимки, емотиконки ще стане.

Къде да търся архива обаче? И би било добре да има опция със стрелка да се качва горе в началото на страницата, че сега става с влачене на лентата от дясно...

Ако си на десктоп, просто може да натиснеш бутона от клавиатурата Page up (Pg up)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

@meleto

Нито една графика в темата ми не се показва...

Проблем от форума ли е или от сайта ( postimage ) ?

п.с. брой ме като желаещ за мод.

За съжаление е от сайта, в който си ги качил. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че искам да давам акъл, но във форума пишем едва 20 човека в не повече от 5 теми на този етап. Имаме си 4 модерстора и за тях дори няма особена работа за модериране. Не е ли излишно да се назначават нови. Та те ще станат повече от пишещите... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

meleto в предната тема каза каквото трябваше.

И всички знаем, че не ти е до 4-те модератора, а заради това, че не ме харесваш и имаш някакъв проблем с мен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pechenko каза:

meleto в предната тема каза каквото трябваше.

И всички знаем, че не ти е до 4-те модератора, а заради това, че не ме харесваш и имаш някакъв проблем с мен.

 

Няма такъв филм. Преди повече от 3 години сме си разменяли някакви неща. Няма за какво да съм злопсметен. Писнало ми е от разправии, лишени от смисъл. Опитвам се да съм ок с всички. Ако някой от сегашните отпадне, то нека да бъдеш ти новия мод. Но кажи ми честно - в сегашния състав на потребителите и коментираните теми, има ли какво да му се модерира на форума. Спряха се с непрекъснстите обиди, сигурно 2 бана са се дали за последните 7 дни. Знаех си, че ще си помислиш нещо подобно и вероятно имаш правото за това. Просто изказах мнение, защото забелязах, че и дриги се предложиха. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Slavi каза:

Няма такъв филм. Преди повече от 3 години сме си разменяли някакви неща. Няма за какво да съм злопсметен. Писнало ми е от разправии, лишени от смисъл. Опитвам се да съм ок с всички. Ако някой от сегашните отпадне, то нека да бъдеш ти новия мод. Но кажи ми честно - в сегашния състав на потребителите и коментираните теми, има ли какво да му се модерира на форума. Спряха се с непрекъснстите обиди, сигурно 2 бана са се дали за последните 7 дни. Знаех си, че ще си помислиш нещо подобно и вероятно имаш правото за това. Просто изказах мнение, защото забелязах, че и дриги се предложиха. 

Филма си ти, защото до вчера обиждаше и кълнеше форумците, а сега развяваш рози и шербет в целия форум... колко искаш да се разбираш с форумците, колко добра душа си, как Кондомчо бил злодеят, а ти жертвата, която той иска да прати в ада... чакай малко

Нали не мислиш, че форумците са клиентите от "Солеос Виа" и можеш да ги мамиш както искаш?

Всички знаем, че рано или късно звяра от преди ще излезе и този образ, който развяваш последните дни в форума ще изчезне.

Точно преди месеци пак ме обиди с нещо, но не помня точно.. можеш да провериш ( ако искаш ).

Модераторството не е само раздаване на бан и фукане, че си модератор и другите трябва да ти се кланят.

Казах, че имам желание да съм модератор и финалното решение е на мелето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Филма си ти, защото до вчера обиждаше и кълнеше форумците, а сега развяваш рози и шербет в целия форум... колко искаш да се разбираш с форумците, колко добра душа си, как Кондомчо бил злодеят, а ти жертвата, която той иска да прати в ада... чакай малко

Нали не мислиш, че форумците са клиентите от "Солеос Виа" и можеш да ги мамиш както искаш?

Всички знаем, че рано или късно звяра от преди ще излезе и този образ, който развяваш последните дни в форума ще изчезне.

Точно преди месеци пак ме обиди с нещо, но не помня точно.. можеш да провериш ( ако искаш ).

Модераторството не е само раздаване на бан и фукане, че си модератор и другите трябва да ти се кланят.

Казах, че имам желание да съм модератор и финалното решение е на мелето.

Интересното е, че много помните кой как ви бил обидил, но забравяте вашите мръсотии, излизали от устите ви. Да, обиждал съм, но съм си получавал съответните банове за това. А не да кълна на болести и да съм с протекции. И как топнобте обидих преди месец. Дай черно на бяло, а не само празни приказки. Самия ти пост не отговаря на новите правила, които явно още не си прочел. Намесваш бизнеса ми и минали неща. Освен това можеш да говориш само от твое име, а не да се изказваш като героя на форума. Но иначе се гласиш за модератор. При теб тези амбиции не са от вчера. Помним от 6 години как не си спрял при всеки удобен момент да се предложиш. Според мен пак ще удариш на греда, защото очевидно за теб табелката на мод би значела всичко, но не и ред и безпристрастност. Стига си се правил на жертва, защото не веднъж си писал с цел да ме засегнеш, а аз в повечето случаи не съм те отразявал. Моето поведение е резултат на поведението към мен. Който е добронамерен, ще му отвръщам със същото. Който не е, просто ще докладвам на екипа. Твърде дърт съм вече, за да се вживявам подобно на теб и да се занимавам с глупави упреци. Какво си помисли, че ще направиш един аватар и ще се наместиш в екипа ли. Хубав ден. Слагам те в игнор листа! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...