Jump to content


Online: PICPUKK x NICOLE - Гол в 90-та


Препоръчани коментари

Без Чоко не става. И на двамата не им се получава самостоятелно. Дано след провала да се замислят и да се съберат пак. Ако трабва Пикпук да разкара дразнещата си приятелка, кариерата е по-важна.

 

Песента не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без Чоко не става. И на двамата не им се получава самостоятелно. Дано след провала да се замислят и да се съберат пак. Ако трабва Пикпук да разкара дразнещата си приятелка, кариерата е по-важна.

 

Песента не ми харесва.

 

Едва ли.. Чоко ще пуска нова песен през ноември.

 

Колкото до песента - доста зле..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера що всеки влогър се реди и рапър да става?

 

Нито заедно, нито самостоятелно - рецитали някакви бездарни и това е. Като влогъри може да са интересни, да са представяли интересно съдържание и да са интригували аудиторията си - не знам, не съм ги гледал, но за рапъри или певци изобщо не стават. Не само те, всеки втори влогър се нареди песни да прави. Отделно да питам откъде пари за клипове, нали не вземали много от Youtube, пък спонсорите били колкото да си покрият разходите по клиповете... и накрая цели музикални видеа. Те не са и музикални, щото музиката отсъства, ама айде.

 

Тая сефте я виждам, ама ако си мисли, че с това име ще привлече внимание ала "Никол от Pussycat Dolls" няма да стане. Оная пее, тая - не. От цялата работа разбрах, че има 10 спонсора на клипа и BMW-то не е лошо. И в целия клип е с една тениска. Или две, не знам, безлично ми е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера що всеки влогър се реди и рапър да става?

 

Нито заедно, нито самостоятелно - рецитали някакви бездарни и това е. Като влогъри може да са интересни, да са представяли интересно съдържание и да са интригували аудиторията си - не знам, не съм ги гледал, но за рапъри или певци изобщо не стават. Не само те, всеки втори влогър се нареди песни да прави. Отделно да питам откъде пари за клипове, нали не вземали много от Youtube, пък спонсорите били колкото да си покрият разходите по клиповете... и накрая цели музикални видеа. Те не са и музикални, щото музиката отсъства, ама айде.

 

Тая сефте я виждам, ама ако си мисли, че с това име ще привлече внимание ала "Никол от Pussycat Dolls" няма да стане. Оная пее, тая - не. От цялата работа разбрах, че има 10 спонсора на клипа и BMW-то не е лошо. И в целия клип е с една тениска. Или две, не знам, безлично ми е.

 

Е той Пикпук я бута, нали са гаджета. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам Пикпук защо толкова я бута, много е неприятна, неталантлива и некрасива. А участва в клипове, сериали, реклами, сега и песни...

Песента можеше да е окей, но текстът е много зле, чак им се налага да повтарят една дума по два-три пъти, за да отговаря на мелодията, абсурдно е.

 

И Чокопарляка е зле без Пикпук, и Пикпук е зле без Чоко... :mf_surrender:

 

Ютубърите се издържат от спонсори, от гледания се взимат 10-тина долара на клип макс, защото повечето хора в България ползват адблокър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Чоко, и на Пикпук им изтича срока на годност. Те дори като ютубъри не са толкова гледани. Изабел, Емил и още 2-3-ма са топа. И си личи, че се стараят да пускат интересни клипове, идейни са и поддържат интереса към себе си.

 

Докато тея двамата само дрънкат пред камерата, мислейки се за големите звезди. :mf_surrender: Нищо интересно.

 

Като изпълнители пък няма, какво повече да направят и постигнат. Пуснаха 2-3 успешни песни, като Черешката си им остава топа. Просто са бездарни и единствената им цел е да са популярни и да звездеят. И това многооо си личи.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Чоко, и на Пикпук им изтича срока на годност. Те дори като ютубъри не са толкова гледани. Изабел, Емил и още 2-3-ма са топа. И си личи, че се стараят да пускат интересни клипове, идейни са и поддържат интереса към себе си.

 

Докато тея двамата само дрънкат пред камерата, мислейки се за големите звезди. :mf_surrender: Нищо интересно.

 

Като изпълнители пък няма, какво повече да направят и постигнат. Пуснаха 2-3 успешни песни, като Черешката си им остава топа. Просто са бездарни и единствената им цел е да са популярни и да звездеят. И това многооо си личи.

Пикпук и Никол имат договори с Адаманд, но не като музикален продуцент. Криско няма да ги остави да се сринат.

Но да, класи след Емил, Изабел, Айде БГ и Павел Колев и Ицака са. Тези са топа във влогърите, Скандау също, но те вече все по-рядко качват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Анаконда" е много по-яка от "Черешката". Ако бяха продължили заедно да работят щяха да имат успех. Проблема на Пикпук в момента е досадната му приятелка, която се мъчи да ни натрапва в клипчетата, сега и в песен. Поне да имаше талант, а тя е пълно дърво.

 

В началото си мислех, Чоко и Пикпук са гаджета. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пикпук и Никол имат договори с Адаманд, но не като музикален продуцент. Криско няма да ги остави да се сринат.

Но да, класи след Емил, Изабел, Айде БГ и Павел Колев и Ицака са. Тези са топа във влогърите, Скандау също, но те вече все по-рядко качват.

По Изабел има някаква страшна истерия.

Гледай на фен срещата й, какво става само - автографи, скандирания, сълзи...

 

Но момичето си заслужава успеха. Пуска интересни клипове - забавни скечове, влогове и най-важното качва много смислени видеа, които те карат да се замислиш върху някои важни теми. Тоест освен да забавлява, се стреми и да възпита в аудиторията си някакви ценности, които е похвално.

 

Иначе той и Димчо има договор с Адаманд ама все по-рядко гърми с песен. Ще видим, какво ще се случи с Пикпук. Мисля, че единственото му спасение е да му влезе на фийт някое супер голямо име - Тита или Криско, примерно. Иначе не го виждам.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...