Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пффф.

 

Нали се сещаш, че не си единствената в тая държава, която е била на бригада в Америка? Не ни пробутвай поредните си фантазии. Точно чупене от работа за жълти стотинки.

Да съм казала някъде ,че съм единствената? Ти веднага го повдигна в разговора без да има неща общо с коментара ми.Явно ти е голям проблем.

 

Той не е виновен,че е леко злобен просто му липсват мъже..

Доста злобно парче.Нещо му идват в повече новините , че Преслава роди и е навсякъде в медиите,не може да го преживее :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е казал, че е неуспешно? Ти ли?

 

Като имаш по-високи цели в живота, айде марш оттука, щом не сме ти на нивото.

Аз,да. Аз казвам на слугинажа какво да прави,а не те на мен,така че пътя. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста злобно парче.Нещо му идват в повече новините , че Преслава роди и е навсякъде в медиите,не може да го преживее :1000 (29):

 

На всичкото отгоре си и кухичка в главата. :3fdb8960598fa63e: Само ти не разбра, че хейтът по Преслава е шеговит. Виж, хейтът по теб съвсем не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да съм казала някъде ,че съм единствената? Ти веднага го повдигна в разговора без да има неща общо с коментара ми.Явно ти е голям проблем.

Доста злобно парче.Нещо му идват в повече новините , че Преслава роди и е навсякъде в медиите,не може да го преживее :1000 (29):

Усещаш ли,че ние сме Кулагин и Нора Недкова на форума? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз,да. Аз казвам на слугинажа какво да прави,а не те на мен,така че пътя. :girl_witch:

 

Гледай да не ви докладвам в полицията теб и приятелката ти с къща в най-елитния квартал във Варна, че крадете чужди самоличности. Имаме ви ай пи адресите, ще ви разтурим живота. Недей да дърпаш дявола за опашката. ОК?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омаловажаваш постъпката си ли? Крадла. Лъжкиня.

Били ми казала тебе по какъв начин точно те засяга?Да съм парадирала със снимки тук?Каква работа имаш ти да се бъркаш в на хората профилите и животите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай да не ви докладвам в полицията теб и приятелката ти с къща в най-елитния квартал във Варна, че крадете чужди самоличности. Имаме ви ай пи адресите, ще ви разтурим живота. Недей да дърпаш дявола за опашката. ОК?

Същото се отнася и за теб,миличко. Май забрави че който плаща той поръчва музиката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Били ми казала тебе по какъв начин точно те засяга?Да съм парадирала със снимки тук?Каква работа имаш ти да се бъркаш в на хората профилите и животите?

 

Ми ти ква работа имаш да крадеш и да лъжеш, ма?

 

Засяга ме по начина, по който си страшно неприятна и гадна и е моя работа дали ще те изоблича. Сега разбра ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всичкото отгоре си и кухичка в главата. :3fdb8960598fa63e: Само ти не разбра, че хейтът по Преслава е шеговит. Виж, хейтът по теб съвсем не е.

Как ли ще преживея хейта От кондома на форума?!

 

Усещаш ли,че ние сме Кулагин и Нора Недкова на форума? :3fdb8960598fa63e:

Хаха аз ги изпускам тука,но не мисля че е голяма загуба.

Без кралица Луна нищо не е същото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли ще преживея хейта От кондома на форума?!

Хаха аз ги изпускам тука,но не мисля че е голяма загуба.

Без кралица Луна нищо не е същото!

Кулагин е колкото 10 Луни взети заедно. Винаги съм му се възхищавал. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и кои са харесали снимката

Петя Радева

Мариана Калчева

Роксана

Нанси

Денис

Арти

Азис

Стоян Стоянски

Виктория Георгиева

Соня Немска

Поли Генова

Кали

Сиана

Костадин Кръстев - Коко

Емилио Стефано

Ася Капчикова

Цветелина Янева

Никол Станкулова

Веси Бонева

Яница

Анелия

Златка Димитрова

Джордан

Златка Райкова

Галена дали ще я честити ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ти ква работа имаш да крадеш и да лъжеш, ма?

 

Засяга ме по начина, по който си страшно неприятна и гадна и е моя работа дали ще те изоблича. Сега разбра ли?

Какъв си ти , че да ти се доказвам и да ти се обяснявам? За Какъв се мислиш?

Гледай си собствения живот,явно е прекалено скучен щом издирваш хорати живееш за това.

И ти си ми неприятен , но не съм тръгнала да те издирвам в социалните мрежи.Досадник

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв си ти , че да ти се доказвам и да ти се обяснявам? За Какъв се мислиш?

Гледай си собствения живот,явно е прекалено скучен щом издирваш хорати живееш за това.

И ти си ми неприятен , но не съм тръгнала да те издирвам в социалните мрежи.Досадник

Бая ще ти е трудно. Клетият има минимум няколко профила във фейсбук,а после тръгнал да коментира другите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв си ти , че да ти се доказвам и да ти се обяснявам? За Какъв се мислиш?

Гледай си собствения живот,явно е прекалено скучен щом издирваш хорати живееш за това.

И ти си ми неприятен , но не съм тръгнала да те издирвам в социалните мрежи.Досадник

 

Аз не съм тръгвал да те издирвам, твърде гнусна си ми, за да си хабя времето извън форума за теб. Хора ми казаха, че крадеш образа на някаква жена от Варна. Дадоха ми линк за профила ти и нейния. На всичкото отгоре си толкова глупава, че си откраднала снимки на 30 годишна жена, а тук разпряваш, че си на 21. Кухичка, както казах.

 

Имаме скрийнове на твоя фейк профил с нейните снимки, скрийнове на това как пишеш съобщения, в които се вживяваш в нейния образ. Та... да й пиша ли и да й предложа да се оплаче на органите на реда? :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бая ще ти е трудно. Клетият има минимум няколко профила във фейсбук,а после тръгнал да коментира другите. :1000 (29):

 

Това е лъжа.

 

А и да имаш няколко профила във Фейсбук не е престъпление.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е лъжа.

 

А и да имаш няколко профила във Фейсбук не е престъпление.

Естествено,че не е. Но всеки профил е с разно име,което не е твоето. Следвайки логиката може да си откраднал името на някой дядо или дете,тогава какво правим? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено,че не е. Но всеки профил е с разно име,което не е твоето. Следвайки логиката може да си откраднал името на някой дядо или дете,тогава какво правим? :girl_witch:

 

Правим да спреш да ме занимаваш. Гюра Симеонова е по-интересен опонент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правим да спреш да ме занимаваш. Гюра Симеонова е по-интересен опонент.

Така е,както казах преди няколко дни от много слушане на Галена са ви се изгладили гънките на мозъчетата. Отново спечелих в спор с Галенов. Както казва Андреа "юхуууу"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е,както казах преди няколко дни от много слушане на Галена са ви се изгладили гънките на мозъчетата. Отново спечелих в спор с Галенов. Както казва Андреа "юхуууу"

 

Браво! Да се окичиш с един медал на врата сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...