Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Както казва Магда: ''Изненадите не спират''. Райна може скоро да скандализира наистина с трак на име ''Варненка''.

Супер! Тя вече има 5,3 милиона.

''Амазонка'' удари 700к и вече гони Мария която беше цяла седмица на началната страница. Да видим дали ''Бразилка'' ще настигне по хитовост ''Зле те чувам''. Тук предрекоха провал!

И двете са много яки. Аз незнам коя ме кефи повече , може би Зле те чувам. Все пак Биолчев е топа, няма слабо при него.

 

- Сафари

- Зле те чувам

- Плюшено мече

- Силна

- Анелия и Крум

 

Тоя човек е брутален. И песните му не са еднакви една с друга, което е най-якото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

НЕБЕСНО ЧУДО ЛИ СИ ИЛИ ПРИНЦ НЕЗНАЕН?

СРЕД ОБИЧТА ОТ РОЗИ АЗ ЗАПОЧВАМ ДА УХАЯ,

ЩЕ БЪДА ЗЛАТНА РОЗА В МИСЛИТЕ ТИ ТАЙНИ

И ВСЕКИ ДЕН ЩЕ МОЛЯ ЗА ЦЕЛУВКИТЕ ОМАЙНИ!

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете са много яки. Аз незнам коя ме кефи повече , може би Зле те чувам. Все пак Биолчев е топа, няма слабо при него.

 

- Сафари

- Зле те чувам

- Плюшено мече

- Силна

- Анелия и Крум

 

Тоя човек е брутален. И песните му не са еднакви една с друга, което е най-якото.

И на мен ''Зле те чувам'' ми е любима.

Иначе ''Силна'' исках да беше попаднала в ръцете на Райна. Жалко, че Дебора я набара. Можеше да стане топ хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое не ми изнася пффф, я ми кажи някой хит на Галена без видеоклип , защото такива на Преса мога да ти изброя доста!

"Точно никога" - близо 7 млн. за тв версия

"Криво ще ми е" - почти 5 млн. пак за тв версия

"Мина ми" - 6 млн.

"Официално забранен"

Това са песни с прилично добри гледания и без клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фастката, да не се бави, а веднага да пише до композитора на мегаХита ... после само да не забрави да сподели истината тука, че ще ми е по-сладко точно "той" да почерпи с една студена вода преслините злобички.

 

Мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Точно никога" - близо 7 млн. за тв версия

"Криво ще ми е" - почти 5 млн. пак за тв версия

"Мина ми" - 6 млн.

"Официално забранен"

Това са песни с прилично добри гледания и без клипове.

 

Хайде пак с тия купени гледания , нали всички знаем Галена хубаво пазарува гледания. Не виждам някоя от тези изброени да е останала във времето. Такива като “Моето слабо място” , “Водка с утеха” , “Нямаш сърце” , “Горчиви спомени” и много други , в тая тема е излишно да спориш няма да успееш с 2 месечните хитове които изброи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде пак с тия купени гледания , нали всички знаем Галена хубаво пазарува гледания. Не виждам някоя от тези изброени да е останала във времето. Такива като “Моето слабо място” , “Водка с утеха” , “Нямаш сърце” , “Горчиви спомени” и много други , в тая тема е излишно да спориш няма да успееш с 2 месечните хитове които изброи!

Докажи че са купени :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докажи че са купени :whistling:

 

Дори и да не са не ме интересува важно е ,че са забравени много отдавна и другото важно е ,че всичко което ти изброих от Преса са останали във времето , не се хаби повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да не са не ме интересува важно е ,че са забравени много отдавна и другото важно е ,че всичко което ти изброих от Преса са останали във времето , не се хаби повече!

И ти не хаби нервите си заради Галена, ще ти трябват тепърва .. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега попаднах на това ... Петра гола по сутиен пред камината и си увила коледен герлянд около шията :roll1: Все повече я заобичвам! :roll1:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кого пък по-точно да дразня? Живота ми не се върти около това да дразня някого. Ако искам да дразня някого ще е директно, а не индиректно.

Песента ме кефи, трябва да съм швестерка ли за да ме кефи???

 

Даниеле някакъв проблем ли имаш с мен?

 

Front_d066c1e5-92ae-41ab-a07b-fe6604f72674_2048x2048.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фастката, да не се бави, а веднага да пише до композитора на мегаХита ... после само да не забрави да сподели истината тука, че ще ми е по-сладко точно "той" да почерпи с една студена вода преслините злобички.

 

Мерси.

 

:1000 (19):

 

Значи правата са уредени, всички можем да спим спокойно.

 

Галена може да е от Смядово, но чак толкова малоумна, че да открадне един от балканските мегахитове на годината, не е.

 

Фенът на Пайнер пак изпада деменции. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (19):

 

Значи правата са уредени, всички можем да спим спокойно.

 

Галена може да е от Смядово, но чак толкова малоумна, че да открадне един от балканските мегахитове на годината, не е.

 

Фенът на Пайнер пак изпада деменции. :1000 (29):

 

Пак казвам и Силвър излезна с изявление ,че песента “ОFF,OFF“ е с уредени права, а тази “Шефка” е с неуредени ако още не си в час!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак казвам и Силвър излезна с изявление ,че песента “ОFF,OFF“ е с уредени права, а тази “Шефка” е с неуредени ако още не си в час!

 

Balmin е приближен до Галена, едва ли не е наясно.

 

Така или иначе до няколко дни ще се разбере, ако е крадена, но ме съмнява.

 

Силвър каква му е работата да се обажда по тоя въпрос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...