Jump to content


Online: Жоро и Диона - Подводница


Препоръчани коментари

Целият проект е платен от Жоро, и затова е и в този канал, а не в този на Диона. Там има и друга негова... "песен".

 

Той самия и е платил на мацето. Язък. Да пиша и да не пиша, няма да спре да се мъчи, честно казано не ми и пречи, пречи на себе си, защото е тотално бездарен, на никой не му дреме за него, просто има пари и идва лято - да ги беше вложил в екзотична почивка, не в опити без грам смисъл. Бийта е готин, но разбира се, трябва да бъде осран от такъв бездарник като този.

 

Диона въпреки това я харесвам, предните и 2 песни са брутални, чакам и нейна самостоятелна. Много готино маце, достойна конкуренция на Гери-Никол, Тита и Дара.

 

Виждам, че трябват пари за проекти и затова ще и простя, че е вземала пари да участва в песен на тоя бездарен приятел на Николета Лозанова. Който се опитва да се прави на Криско. И на който "гласа" му е различен във всяка песен.

 

Нека се опитва , няма да стане. Това ще стане мъжката Татяна ми се струва.

 

Пробва с Кости, после с Оцко, после се минаха 2 години и пак почна да досажда - песен от Декстър, после друга със скъп клип.

 

Опита и скандал с Юнона, също редовни снимки с Лозанова.

 

И пак не стана.

 

Нов опит с Диона.

 

И дует с Риана няма да му помогне. Дуета талант и харизма не дава.

 

Язък за парите. Да ги беше инвестирал в някакъв бизнес, в нещо хубаво, да беше дарил някой лев за някой дом... аз съм дарявал, дето нямам, такива грам не се сещат. Какъв , подяволите е смисъла от песен на 3 месеца , като през цялата година нямаш и едно участие?!

 

Все тая, негови си пари. Бездарен педераст.

 

Дионка да не се подкопава отсега да прави дует със всяко срещнато за някой лев. Име не се прави така. Да вижда Гери-Никол и Тита в дует с всеки срещнат?

 

Обложката пък е абсурдна - мацето мяза на секс кукла , ей така с отворената леко уста.

 

А "Жестока" е жестока песен с жесток клип....

 

Как пък може сам да си сери човек на творчеството...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...