Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Точно пък на теб обяснение ли да давам?
Джиго, прекалено много си слушал любимката си Ивана с "Обяснения не давам"! :Vishenka_05:

 

Заби ли поне някое зрелостниче в Несебър, или още си навит като пружинка и скоро ще има нервен изблик от нищото пак? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джиго, прекалено много си слушал любимката си Ивана с "Обяснения не давам"! :Vishenka_05:

 

Заби ли поне някое зрелостниче в Несебър, или още си навит като пружинка и скоро ще има нервен изблик от нищото пак? :3fdb8960598fa63e:

За теб винаги имам време за нервни изблици мило.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танючка, остави го за малко Рикьой и кажи как върви любовта, а с нея и секса?

 

Ще тръгвам на работа. Може би на другата ми почивка ще съм в Приморско, ама още не се знае.

Днес се надявам да не е много тежък ден.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За теб винаги имам време за нервни изблици мило.
Което автоматично ме навежда на мисълта, че нищо не си забил още.

Какво чакаш, та не пишеш на леля да я питаш за диетата, която е приложила? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което автоматично ме навежда на мисълта, че нищо не си забил още.

Какво чакаш, та не пишеш на леля да я питаш за диетата, която е приложила? :3fdb8960598fa63e:

Не бери грижа за мен, ми обърни внимание на твоето тело.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бери грижа за мен, ми обърни внимание на твоето тело.
Мен вече са ме взели, Джиджи! Ти остана стара мома, та ти бера грижата. Знаеш ли как ще се успокоиш, като пристанеш на някого. И през ума няма да ти мине да прокълнеш! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен вече са ме взели, Джиджи! Ти остана стара мома, та ти бера грижата. Знаеш ли как ще се успокоиш, като пристанеш на някого. И през ума няма да ти мине да прокълнеш! :Vishenka_05:

Жив и здрав да е мъжа ти да те търпи, че ако съм аз съм те изхвърлил на втория ден като мискинка! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много изпълнители имат семейства и едновременно кариера. И Рики има мъж и деца, ама всичко прави- и освен резиденцията, има и други концерти и други ангажименти- и баща, и певец, и актьор е, и съпруг и за фондацията си се грижи- от едно място прелита на друго. Който има желание, намира време за всичко, само оправдания. Дори на наградите я мързи да отиде да си вземе незаслужено наградите.

 

Рики го слушат много хора, и новата му песен е една от най-слушаните, и номер 1 беше в Билборд, и на наградите на Билборд пя. Обичат си го хората. Шакира мухите да лапа.

 

И Рики има англоезичен албум номер 1 дебют в Билборд 200, а Иглесиас и Шакира не.

 

Нямал хитове, затова през 2016 последният му албум взе 2-ро Американско Грами, а албумът взе и за албум на годината, и за песен и клип на годината. Венте пака е хит, както и Фиебре.

 

Като нямаш какво да кажеш ще мълчиш и ще излезеш неинформираната. Дали си била на Иглесиас да видиш какъв идиот е.

Дано на Виня догодина го замерят, както заслужава дето не е уважил публиката там преди години като е хвърлил чайката си на публиката, а това е БИЛО НЕУВАЖЕНИЕ.

 

Имал той награди, грамита, хитове, че къде тие хитове, освен у вас в банята? И не съм момиче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имал той награди, грамита, хитове, че къде тие хитове, освен у вас в банята? И не съм момиче.

Последният му албум взе преь 2016 Американско Грами за Най-добър латино поп албум и за албум на годината на Латиноамееиканските музикални награди както и за песен и клип на годината за Disparo al Corazon и La Mordidita зс клип и песен на годината. Също смятат и да го номинират Рики за награда Еми за ролята му в American Crime Story. Тъй че недей пиши излишно, защото знам по-добре от теб какео прави.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мечтай си. Всички помнят La copa de la vida и коментарите под клипа на Рики от вчера го показват и не е злоба, а самата реалност- поне Иглесиас съм го виждала на живо, а другата я мързи да гледа.

Трето, не Иглесиас или Шакира имат в момента за 2-ра поредна година резиденция във Вегас и не Иглесиас е първият латино изпълнител с резиденция, а Рики.

 

La copa de la vida e най от всички песни за Световно- влез под клипа и прочети какво мислят хората, ако разбираш испански.

Дори брат ми дето не е фен на Рики ми каза, че неговата е най-добрата за Световно.

 

И същите коментари продължават преди 4 часа:

 

4 hours ago

De lejos la mejor canción de todos los mundiales. 👏👏👏👏👏

francisco puc

francisco puc

10 hours ago

La mejor cancion de un mundial

Rose Rose

Rose Rose

10 hours ago

La mejor cancion de los Mundiales♥

 

 

я млък.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

последният клип на Рики с некви мизерни гледания :1000 (29):

 

 

Мизерния си ти. La La La никой не я помни на Шакира.

На Рики песните се пеят и до днес.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм с друг, оставила съм ви го още преди 2-3 месеца. :3fdb8960598fa63e:

 

Тук настана масово мъртвило, човек. 80% от хората сме се изнесли през последните две-три седмици, Ружа напусна окончателно, в чата Зайка си води монолози по цял ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук настана масово мъртвило, човек. 80% от хората сме се изнесли през последните две-три седмици, Ружа напусна окончателно, в чата Зайка си води монолози по цял ден.

Голяма тъпотия. А беше забавно и се събирахме доста хора.

Голяма драма: разбрах, че съм живяла в голяма заблуда, огромна - не съм родена в 17 часа, а в 16 и асцедента ми е рак. :D Всички хороскопи, които си ми правил и всичко, което съм чела в разни сайтове, не е вярно. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хрис, здравей, как си? При нас нищо ново, а при теб?

Поредната нова работа, която вече не е особено нова, де - 3 месеца станаха, и нищо друго. От работа - вкъщи, разхождам кучето, чета и спя. Само през уикендите мърдам тук-таме и си разнообразявам живота. :D

Ти как си?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма тъпотия. А беше забавно и се събирахме доста хора.

Голяма драма: разбрах, че съм живяла в голяма заблуда, огромна - не съм родена в 17 часа, а в 16 и асцедента ми е рак. :D Всички хороскопи, които си ми правил и всичко, което съм чела в разни сайтове, не е вярно. :mf_surrender:

 

За това, което аз съм ти правил - не всичко е грешно, а само АСЦ. За един час разлика другите планети си остават на същите места.

 

Как стана така, че да разбереш, че си живяла в заблуда относно часа? Звънна в ГРАО ли?

 

И като прочете описанието за АСЦ в Рак, пасва ли ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...