Jump to content


Hell’s Kitchen


Препоръчани коментари

viktor_angelov_hells_kitchen.jpg


Най-обещаващите професионални кулинари на България ще се впуснат в надпреварата на живота си, за да се докажат и да разберат кой от тях е най-добрият. Победителят ще определи шеф Виктор Ангелов. "Hell’s Kitchen е най-голямото кулинарно предизвикателство - както за мен, така и за участниците. Форматът комбинира способността на шеф готвачите да се справят с поставените задачи с кулинарния им талант пред погледа на цяла България. Освен амбициозни готвачи, търсим кулинарни таланти със силни характери, защото професионалната кухня е подчинена на висока дисциплина. Може да си добър шеф, но за да си добър състезател се изискват различни качества", споделя шеф Виктор Ангелов, за който Hell’s Kitchen България е следваща стъпка в безупречната му кариера.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва готино шоуто.

Шефът ми харесва. И да е леко груб, не е по прост и досаден начин.

Има много надути балони със самочувствие, май ще гърмят до края на шоуто :1000 (29):

Гичка е голям образ, ама жените са прекалено лоши с нея. Тъпачки :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен изобщо не ми харесва, гледах части само. И какви професионалисти са тези, след като имаше хора, които не знаят как се пошира яйце. Някакви простовати захапвания между участниците, скандалчета, лъха на квартална кръчма отвсякъде. Мисля, че направи много крачки назад с този формат. Мастъра е къде къде.

Тука ще гледаме някакви утрепки, дето са готвили по кръчми. Пардон, аз няма да го гледам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност само Гичка е готвила в стол, а другите все по чужбина в някакви известни ресторанти, при някакви известни готвачи уж... и същите не могат да обезкостяват пиле, да завиват сарми и все такива елементарни неща.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност само Гичка е готвила в стол, а другите все по чужбина в някакви известни ресторанти, при някакви известни готвачи уж... и същите не могат да обезкостяват пиле, да завиват сарми и все такива елементарни неща.

Руже, те готвят на високо ниво, какво ги занимаваш със сарми? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето къде е била темата,тя ще ми изкара очите :1000 (29): Hell's Kitchen ми е нещо като Big Brother,само дето е със готвене,а шефа нещо много строго го раздава и ако аз бях там е просто абсурд да издържа. :1000 (29): Тази Гичка наистина прави голямо шоу. :girl_witch: Определено предаването ми е интересно и го следя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е общото е това че и двете са кулинарни шоута.

И са по лиценз от Гордън Рамзи май. Ама друго обяснение не виждам, още повече, че не е Нова от неска да почват с кулинариите из праймтайма, все пак Манчев колко сезона върви вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И са по лиценз от Гордън Рамзи май. Ама друго обяснение не виждам, още повече, че не е Нова от неска да почват с кулинариите из праймтайма, все пак Манчев колко сезона върви вече.

Да на Гордън Рамзи е предаването. Аз съм гледала неговото, уникален е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра е идеята формата да бъде представен и в България.Фен съм на американския и с интерес го следя.Най-много симпатизирам на Марко, Габриела и Станимир.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Гичка и Филип са ми фаворити.

И моят фаворит е Филип. Какво й харесваш на Гичка като професионалист? Добра душа е и е забавна, но милата я няма никаква в кухнята :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...