Jump to content



Образователен раздел?


Препоръчани коментари

Да ,стига информацията да е поднесена по интересен начин.И може да има игри с научни въпроси, за да има по-голям интерес.Снимки на природни забележителности и и животински видове плюс информация за тях.Определено съм "ЗА". :1000 (23):

 

Подкрепям съгражданката. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нещо стил "National Geographic" 1000%20(30).gif Аз съм твърдо ЗА! А за заглавието нещо от рода на "Discovery..." или нещо такова :mf_surrender:

 

Еми то тва ми беше идеята, ама нямало да има интерес... Всеки обича да говори без да опита, а е тъпо при положение че никой нищо не губи...

 

Да ,стига информацията да е поднесена по интересен начин.И може да има игри с научни въпроси, за да има по-голям интерес.Снимки на природни забележителности и и животински видове плюс информация за тях.Определено съм "ЗА". :1000 (23):

 

Еми то тва ми беше идеята, ама нямало да има интерес... Всеки обича да говори без да опита, а е тъпо при положение че никой нищо не губи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ,стига информацията да е поднесена по интересен начин.И може да има игри с научни въпроси, за да има по-голям интерес.Снимки на природни забележителности и и животински видове плюс информация за тях.Определено съм "ЗА". :1000 (23):

 

Аз имам и заглавие за играта: ;) - "Истината е някъде там..." :mf_surrender: 1000%20(29).gif :whistling:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случва тук сега, измислихте ли му име на този раздел, решихте ли какво ще има в него, или е важно да се правят раздели просто ей така за да има раздели, аз да го кръстя по някакъв начин, после вие да вреснете, че не ви харесва и т.н., пак в затворения кръг...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек ще каже, че сте умрели за едни графики.. че за какво ви е раздел за графики в музикален форум?! Ще ви излязат очичките, ако прочетете нещо умно, а не ровите в папката за графики, нали 0.o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз измислих име на раздела 1000%20(29).gif Нещо като Adventure & Discovery /Приключения и открития/ 1000%20(29).gif :mf_surrender:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми кво му е на името "Образователен раздел" - обощава всичко. Само един ще е и в него ще има теми от обща култура, история, география, физика, паранормално, и всякви неща които са интересни, любопитни и със смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, вземете решение, чрез анкета или както намерите за добре и в понеделник очаквам предложението да е изяснено, за да мога да създам раздела.

 

Няма смисъл. И тая тема можеш да затваряш ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо "ЗА" раздел "Образователен".Със сигурност на всеки ще е поледен.За да има по-голяма посещаемост,освен научни факти и теми за такива,може да се направи някаква тема,в която даден ученик ако има някакви въпроси и нещо не му е ясно да му помогнат.Или ако му предстои изпит и не може да разбере дадено нещо,да го напише и ще му се помогне:особено за седмокласници(аз ще съм седми,така че от лична гледна точка го казвам,има ли такъв раздел ще съм много редовна)...И както някои хора предложиха като Важни теми да има снимки на изчезващи видове животни и т.н.Няма да е никак лошо,а и на всичкото отгоре не губите нищо:хората поне нещо ще прочетат и ще научат!Сигурна съм,че ще има успех особено ако потребителите направят темите интересни:някой беше споменал за игра научни въпроси:идеална идея.Всеки , който ще желае да отговаря ще се рови да търси отговора и после ще мисли нов,така че пак ще се научи на нещо.Аз съм твърдо "ЗА" с две ръце.За заглавие може да е нещо като "Научен раздел" или "Образователен раздел".То всъщност заглавието няма голяма важност,по-важно е вътре темите и да има успех.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Надявам се се сещаш, че тука няма само чалга фенове =)))

E то, не пречи и другите да обогатят общата си култура :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпото е че слагаш всички чалга фенове под общ знаменател ;]

Всъщност, права си, но тези с мнения над 5000, които са ги направили за по-малко от месец и правят по 100 грешки в пост от едно изречение, какви са? В този форум има много такива образи, поне едно 60 процента :). Има и доста умни потребители, не отричам :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, права си, но тези с мнения над 5000, които са ги направили за по-малко от месец и правят по 100 грешки в пост от едно изречение, какви са? В този форум има много такива образи, поне едно 60 процента :) . Има и доста умни потребители, не отричам :mf_surrender:

 

Ало тук ли му е мястото да решавате проблемите си! Ако имаш нещо против някой кажи му го лично /има си и ЛС!/ Темата е за образователен раздел а не кой е умен и кой не!!!!

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята за такъв раздел, но само ако има Български език и литература!

Немислимо е да има подобен раздел, в който да няма връхната точка на нашата история - езикът ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...