Jump to content


Емилия пуска 11-ия си албум


Препоръчани коментари

photo_verybig_50083.jpg

 

Вторият дует на Емилия и Тони Стораро - "Как да изтрезнея" се наложи като един от хитовете на есенния сезон. Парчето е сред най-желаните в нощните клубове, а видеото направи и 5 милиона само за месец.

 

"Пея я минимум по два пъти на всяко участие. Ако не започна с нея, веднага си я искат и пеят заедно с мен. Доколкото знам и с Тони е така. Напоследък нямаме общи участия и я пеем поотделно, което е единственият недостатък на тези дуети" - споделя тя.

 

Певицата е готова с единадесетия си албум, който е най-очакваният до сега от всички най-запалени нейни почитатели.

 

Припомняме, че CD-то “Смелите си имат всичко“ бе представено през юни 2012 година. От него се откроиха и няколко емблематични хита за певицата – “Смелите си имат всичко“, “Ще чакам да ми звъннеш“, “Грешница“, “Моята половина“, “Свързано е с теб“, “Не се променям“ и “Просто те убивам“.

 

"Интересен продукт се получи. Всички песни от 2012 -та до сега, събрани на едно място. Останаха само финалните корекции по обложката, която искам да бъде малко по-различна от тези, които съм имала до момента, точно защото повечето песни са познати. Нарочно не се обвързвам със срокове, за да не станат разминавания, които не са приятни, но в рамките на тази година албумът ще бъде факт" - разкрива Емилия пред planeta.tv по повод предстоящия си единадесети албум.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50083

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би, иска да каже песните от "Кукла" до сега, т.е. 2013-та. Сигурно ще има и нещо ново. Емилия има много силни албуми и една от добрите дискографии в поп-фолка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам новите песни вътре, тя имаше много записани, но яно няма да ги включи всичките. Трябва да сложи и един блу-рей с клиповете към двойния албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какъв е смисъла от албуми при чалгарките? Нито се продават, нито включват нови песни, нито имат някаква стойност. Да си ги изваждат в един брой и да си ги кичат при хваналите прах награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да направим разбор на песните, които е издавала след последния албум и какво би влязло, тъй като предполагам някои ще бъдат изпуснати. Тези според мен влизат със сигурност:

  1. Кукла (2013)
  2. Ако си звезда (2013)
  3. Оставяш сам (2013)
  4. Кой ще му каже/Boi tegali li (дует с Ави Бенеди) (2014)
  5. Да бях от гадните (2014)
  6. Без въпроси (2014)
  7. Ето ме (2015)
  8. Питбул (дует с Тони Стораро) (2015)
  9. Обичай ме (дует с Борис Дали) (2015)
  10. California (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2016)
  11. Специално за всяка (2016)
  12. Напусни (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2017)
  13. Само мой (2017)
  14. Как да изтрезнея (дует с Тони Стораро) (2017)

А тези по-скоро може да бъдат изпуснати:

  1. Ти си ми (2013)
  2. Dame tu Amor (дует с Лазар Кисьов) (2013)
  3. Балкания (дует с Ави Бенеди) (2014)
  4. Втори дубъл (2015)
  5. Jingle Bells (дует със Сакис Кукос) (2015)

Коледната песен е ясно, че няма да влезе. "Ти си ми" е с неуредени права заради семпъла, и до ден днешен я няма в канала на "Планета", така че не виждам как ще бъде включена. Дуета с Лазар е някаква персона нон грата, реално е някаква никаква песен, едва ли ще влезе. И остават "Балкания" и "Втори дубъл". Първата беше хипер провал, но е вероятно и тя да влезе. Втората си остана само с онова изпълнение на наградите. Като цяло, виждайки как горния лист е с 14 песни, все някои ще трябва да бъдат изключени и тези двете са най-вероятните опции, особено ако иска да има 3-4 нови песни и да не надвишава 18, което си е макс бройка за един студиен албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би това ще е най-слабия и албум. Големи провали за последните 5 години.Единствено "Кукла", "Кой ще му каже", "Да бях от гадните", "Обичай ме", "Ето ме" и "Калифорния" стават... "Без въпроси" също става, ама сигурно никой не я помни.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да направим разбор на песните, които е издавала след последния албум и какво би влязло, тъй като предполагам някои ще бъдат изпуснати. Тези според мен влизат със сигурност:
  1. Кукла (2013)
  2. Ако си звезда (2013)
  3. Оставяш сам (2013)
  4. Кой ще му каже/Boi tegali li (дует с Ави Бенеди) (2014)
  5. Да бях от гадните (2014)
  6. Без въпроси (2014)
  7. Ето ме (2015)
  8. Питбул (дует с Тони Стораро) (2015)
  9. Обичай ме (дует с Борис Дали) (2015)
  10. California (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2016)
  11. Специално за всяка (2016)
  12. Напусни (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2017)
  13. Само мой (2017)
  14. Как да изтрезнея (дует с Тони Стораро) (2017)
А тези по-скоро може да бъдат изпуснати:
  1. Ти си ми (2013)
  2. Dame tu Amor (дует с Лазар Кисьов) (2013)
  3. Балкания (дует с Ави Бенеди) (2014)
  4. Втори дубъл (2015)
  5. Jingle Bells (дует със Сакис Кукос) (2015)
Коледната песен е ясно, че няма да влезе. "Ти си ми" е с неуредени права заради семпъла, и до ден днешен я няма в канала на "Планета", така че не виждам как ще бъде включена. Дуета с Лазар е някаква персона нон грата, реално е някаква никаква песен, едва ли ще влезе. И остават "Балкания" и "Втори дубъл". Първата беше хипер провал, но е вероятно и тя да влезе. Втората си остана само с онова изпълнение на наградите. Като цяло, виждайки как горния лист е с 14 песни, все някои ще трябва да бъдат изключени и тези двете са най-вероятните опции, особено ако иска да има 3-4 нови песни и да не надвишава 18, което си е макс бройка за един студиен албум.

Ако включи тия в червено, ще е перфектен албум. Всичките са яки. Най-добре ще е да направи албума като двоен - единия диск със самостоятелни песни, а другия с дуетите като Калифорния, Кой ще му каже, Питбул, Обичай ме, Напусни, Как да изтрезнея, Балкания - 7 дуетни.

И например - Кукла, Ти си ми, Ако си звезда, Оставаш сам, Да бях от гадните, Без въпроси, Ето ме, Специално за всяка, Само мой и Втори дубъл - 10 познати + 3-4 нови песни и ето един доста добър албум, който може да направи.

Интересно ми е какво заглавие ще избере този път. На мен до този момент най-много ми харесват Кукла, Кой ще му каже и Калифорния като песни, но за заглавие най-много ми допада "Кукла", макар, че е доста срещано. "Специално за всяка" също е добър вариант, освен ако няма песен с по-подходящо от тях.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Слаб албум ли? Това ще е един от най-силните й албуми, никога не е включвала толкова масови хитове на едно място. На всичко отгоре са песни, които вече няколко години звучат и не омръват. Иначе аз много държа на нова балада и нещо като "Да бях от гадните". Нямам търпение! Емилия си е Емилия и ако има нещо бетон при нея, то това е гласът и дискографията й!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...