Jump to content


Препоръчани коментари

Prije svega hteo sam da se zahvalim adminima sto su me primili na forum, tesko je bilo ali je i uspelo. Ovim putem sam htio da se izvinim svima na napadima ili na losim recima ako sam nekog uvredio nesto.

Ja sam ovde pokusao da imam neki odnos sa svima posto sam ja iz druge zemlje i ne znam bas najbolje vas jezik, jer se taj jezik slabo prica kod nas... Dopala mi se vasa muzika, jer dosta posjeca na nasu muziku. Bas zato sam htio da mi pomognete da se prilagodim vama, posto ja imam svoju radio stanicu i imam pristup i srpskoj, bosanskoj, hrvatskoj muzici... znaci nije samo jedna muzika nego iz ostalih zemalja... Pokusao sam da stupim u kontakt sa nekim vezano za tu famoznu grupu, jer ja sam bio clan te grupe ali posto STAROZAGOREC imao lose misljenje o meni posto ne dolazim iz Bugarske nego iz Srbije to je njegova stvar i dva puta me izbacio iz grupe... Tako da jos jednom se izvinjavam zbog svega. I ziveli :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

STAROZAGOREC два пъти го е изгонил от някаква група, според nikmil причината е че не е Българин. Не знам за коя група става въпрос. Иначе имал радио в СРБ.

Music Band групата и мен ми изгониха като долна мръсна котка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...